Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Blokowanie folderów hasłem? Jak to zrobić?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Blokowanie folderów hasłem? Jak to zrobić?

Witam!

Od pewnego czasu męczy mnie jedna rzecz. Otóż chciałbym zablokować hasłem pewien folder,który mam na moim pen-drive'ie. Nie mam jednak zielonego pojęcia jak to zrobić...:/ Może wystarczy jakiś fajny mały programik, ale ja niezbyt się na tym znam:/ Dodam, że zależy mi żeby funkcjonował na komputerach MAC i zwyczajnych PC z systemem Winda iXPe...

Bardzo proszę, pomóżcie
    Bardzo zależy mi na tym zablokowaniu hasłem
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla non eros. Sed eget est at dolor pretium egestas. Mauris elementum iaculis sem. Donec eu elit ut enim feugiat faucibus. In hac habitasse platea dictumst. Fusce neque risus, viverra in, ultricies nec, dictum nec, nunc.

Jak sądze to nie jest możliwe by działało to na obydwu platformach,
    na mac-u jest programik chyba firmy Apimac
    Secret Folder - możesz ukryć całkowić ten folder

Komentarz

Jedyna metoda, kt&#243;ra mi teraz przychodzi do głowy to instalacja darmowego TrueCrypt - Free Open-Source On-The-Fly Disk Encryption Software for Windows Vista/XP, Mac OS X and Linux - jest to program, kt&#243;ry jest w wersjach na PC, Maka, i linuxa.

Dzięki niemu tworzysz szyfrowany "katalog", do kt&#243;rego dostęp jest możliwy na komputerze z zainstalowanym TrueCryptem i po podaniu hasła.

Pozdrawiam
      Szczęśliwy posiadacz MBP 2010 i Samsunga Galaxy S4. Do tego iPad Air WiFi / 16
      http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

Komentarz

Pracuję...
      X