Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Kopiowanie CD i DVD

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kopiowanie CD i DVD

Czy ktoś może mi powiedzieć jak przegrać płyte CD na nowy CD.
    Jaki program itp.
    Podobnie jak moźna nagrac na DVD + przegranie jakiegos filmu

Jestem nowym uzytkownikiem i nie wszystko jest mi znane.
    Pozdrawiam

No wyszukiwarki to m&#243;głbyś użyć.

Komentarz

Znalazlem Dragona - OK

Komentarz

A w Dragon Burn - opcja Copy.

Komentarz

zawsze można zrobić obraz płyty przed disk utility i p&#243;źniej nagrać

pozdrawiam
          lech

Komentarz

Tyko znalazłem Dragona -w wersji TRIAL - 10 razy moźna odpalic , ma ktos moźe klucz rejestracyjny, pozdr

Komentarz

IMHO najlepiej kopiuje płyty disk Utility, działa jak DVD Decryptor pod windowsa - 100% kopia oryginału (w sensie, tak jak się da, bo w Makach nie ma nagrywarek do autoringu tylko takie zwykłe )

Otwierasz Disk Utility, wybierasz zamontowaną płytę DVD/CD/HD/Pendrive i naciskasz na New Image (nowy obraz) i wybierasz opcje CD/DVD Master i zapisujesz obraz gdzieś na dysku. Po tym jak skończy się zapisywać obraz, wkładasz czystą płytę, montujesz ją, wybierasz wcześniej utworzony obraz płyty CD/DVD master i naciskasz Burn (wypal)

Komentarz

No to ja zdecydowanie robię coś nie tak, bo mnie wychodzą DVD, które hulają tylko na makach, a w odtwarzaczach dvd i pc-tach nie...
                >> [FONT="Comic Sans MS"][B]hyper[/B]nowa [/FONT] >>
                iMac 17" 1.83 GHz Intel Core Duo 1512 RAM / 160GB serial ATA plus LaCie 320 GB.

Komentarz

Polecam Toast Titanium 8. Niczego mu nie brakuje.

Komentarz

Oprócz tego, że trzeba go kupić.
                    >> [FONT="Comic Sans MS"][B]hyper[/B]nowa [/FONT] >>
                    iMac 17" 1.83 GHz Intel Core Duo 1512 RAM / 160GB serial ATA plus LaCie 320 GB.

Komentarz

Ja używam cały czas Disk Utility i wcale nie narzekam. Przegrywa nawet płyty, kt&#243;rych pod Windows nawet Nero nie chce nagrać.

---- Dodano 19-03-2007 o godzinie 00:40 ----
                      Ja używam systemowego Disk Utility i nie narzekam. Nagrywa mi nawet płyty, kt&#243;rych pod windows nie chce nagrać Nero.
                      Ostatnio edytowany przez pretorianie; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Ja mam jeszcze inny problem.
                        Probowalem zrobic najprostrza rzecz na swiecie-skopiowac plyte.
                        Nagrana na stacjonarnej nagrywarce plyta DVD z materialu z kamery. Potrzebowalem zwyklej kopii. Okazuje sie, ze kopia zrobiona w burn folder nie odpala sie na odtwarzaczu DVD, ani na innym komputerze, tylko na moim Macu (MacBook Pro 17 Leopard)
                        Jak sie kopiuje plyty, zeby byly takie same jak oryginal? Nie chodzi mi o rippowanie i piratowanie filmow z wypozyczalni, ja chce tylko zrobic kopie.
                        dzieki.

---- Dodano 16-05-2008 o godzinie 01:09 ----
                        Nagrana na stacjonarnej nagrywarce plyta DVD z materialu z kamery. Potrzebowalem zwyklej kopii. Okazuje sie, ze kopia zrobiona w burn folder nie odpala sie na odtwarzaczu DVD, ani na innym komputerze, tylko na moim Macu (MacBook Pro 17 Leopard)
                        Jak sie kopiuje plyty, zeby byly takie same jak oryginal? Nie chodzi mi o rippowanie i piratowanie filmow z wypozyczalni, ja chce tylko zrobic kopie.
                        dzieki.
                        Ostatnio edytowany przez medgahrd007; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Zamieszczone przez medgahrd007 Zobacz posta
                          dzieki.
                          burn.app
                          kopiowanie płytki - jak ktoś wcześniej napisał - zrób obraz (save, image format = read-only - przynajmniej takie u mnie zadziałało ), wypal obraz; ciesz się filmem

Komentarz

Pracuję...
                          X