Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

GPW - cos na OSX

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GPW - cos na OSX

Witam,
    mam maly problem okazalo sie ze moj Bank (BGŻ) nie obsluguje w systemie biura maklerskiego online innej przegladarki niz IE...
    Czy macie jakis pomysl na ominiecie tego problemu jakies moze stacjonarne programy albo dzialajace via osx itp ?
    damn it!

Zmień bank - w końcu to on jest dla Ciebie, a nie odwrotnie. W innym przypadku - jedyne rozwiązanie to postawienie windy na Macu obok OS X.
    Ostatnio edytowany przez madmax332; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

wiesz to nie takie proste po pierwsze przyzwyczajenia, po drugie znaja mnie i bdb mi tam jestm po trzecie zmiana konta niestety bardzo klopotliwa dla klientow raz to przerabialem i pozniej bardzo duze problemy mialem bo pieniadze szly na nie te konta co trzeba...
      damn it!

Komentarz

How to Download and get Internet Explorer for Mac
        Fallout ...war, war never changes...

Komentarz

dzieki pytanie tylko czy nie bedzie sie kaszanic na takiej wersji IE
          damn it!

Komentarz

jesli to działa jako wtyczka active x to chyba najnowsze wersja wine je obsługuje -ale to musisz sam sprawdzić
            Fallout ...war, war never changes...

Komentarz

Zamieszczone przez DanielF Zobacz posta
              jesli to działa jako wtyczka active x to chyba najnowsze wersja wine je obsługuje -ale to musisz sam sprawdzić

ok wielkie dzieki
              damn it!

Komentarz

Zamieszczone przez Hektor Zobacz posta
                Witam,
                mam maly problem okazalo sie ze moj Bank (BGŻ) nie obsluguje w systemie biura maklerskiego online innej przegladarki niz IE...
                Czy macie jakis pomysl na ominiecie tego problemu jakies moze stacjonarne programy albo dzialajace via osx itp ?

a jeśli ustawisz Safari żeby się przedstawiało jako IE też nie pójdzie? Spróbuj też Camino, zauważyłem że dziwne strony, które na FF, Chrome, FF nie chcą poprawnie chodzić a dobrze działają na IE to na Camino też działają.
                 MacBook 2,4Ghz
                 iPhone 5

Komentarz

Pracuję...
                X