Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Firefox 3.6.12 - irytujący problem

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Firefox 3.6.12 - irytujący problem

Witam.
    Mam problem z zapamiętywaniem kart w tej przeglądarce.
    Pomimo, iż wyraźnie kazałem przywracać zakładki przy otwarciu programu, on co jakiś czas otwiera się z jedną domyślną.
    Mam kilka "swoich" stronek i chce, żeby otwierały się z automatu.
    Jest to wyjątkowo irytujące, w pracy na Windowsie, trzyma mi te karty dobry rok, a na macu góra 5 otworzeń Firefoxa
    Czy jest to problem znany, czy tylko ja tak mam, dodam ze OS czysty, nie tam jakiś zaśmiecony itd.
    Pozdrawiam.
    - ASUS P8Z68-V/GEN3 + INTEL i5 3550 + 12GB RAM G.SKILL + RADEON HD5770 + INTEL SSD 320 @ OS X MAVERICKS 10.9.2 -

A nie zamykasz czasem okna, zamiast całego programu?
    --- Konto usunięte ---

Komentarz

a różnie, czasem gaszę po prostu komputer..
      czyli mam prawą myszka w docka, w ikonke FF i dać mu zamknij, wtedy będzie pamiętało, tak ?
      - ASUS P8Z68-V/GEN3 + INTEL i5 3550 + 12GB RAM G.SKILL + RADEON HD5770 + INTEL SSD 320 @ OS X MAVERICKS 10.9.2 -

Komentarz

Jesli ostatnim otwieranym bylo okno, a nie karta, to wlasnie tak sie dzieje i dziac bedzie. Czasami wystarczy nawet popup.
        Jestem jaki jestem :)

Komentarz

Chodzi o to, że jak zamkniesz tylko okno przez "cmd+w", albo klikiem w (+) to otwartych tabów nie zapamięta, a jak zamykasz całkiem program "cmd+q" czy jak tam inaczej chcesz to wtedy dopiero zapamiętuje.
          --- Konto usunięte ---

Komentarz

Spróbuj sobie przypiąć ulubione zakładki do kart. Może będzie Ci to odpowiadało.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/47734/

Komentarz

faktycznie, nie można "x" zamykać przeglądarki, trzeba ja ubijać ze tak to nazwę
              app tab niestety niezbyt współgra z ta wersja programu

Komentarz

ale (x) nie zamykasz przeglądarki (programu), a tylko okno, to chyba powinno być oczywiste.
                Ostatnio edytowany przez macieks72; [ARG:4 UNDEFINED].
                --- Konto usunięte ---

Komentarz

takie windowsowe przyzwyczajenie :P

Komentarz

ale fakt że to jest w Fx denerwujące, mogli by zrobić aby pamiętało taby też przy zamykaniu okna Trzeba się po prostu przyzwyczaić i (x) nie tykać
                    --- Konto usunięte ---

Komentarz

Mam nadzieje, ze piszecie caly czas o Mac OS? Bo na Windowsie i Ubuntu zamyka sie nadal tak samo, wlasnie przez x w prawym gornym rogu okna

Komentarz

Skoro tam się zamyka X to chyba jasne o czym piszemy?
                        --- Konto usunięte ---

Komentarz

Zamieszczone przez macieks72 Zobacz posta
                          Skoro tam się zamyka X to chyba jasne o czym piszemy?
                          Nie, bo ani dzial, nazwa tematu, czy chocby opis zawarty w pierwszym poscie tego nie sugeruja. Wypadaloby napisac zamiast madrowac.

Komentarz

chodzi o to, ze na maku poprzez naduszenie czerwonej kropki w lewym górnym rogu, nie pamieta kart z poprzedniej sesji, otwiera strone startową, tera chyba wszytko jasne

Komentarz

Zamieszczone przez meeron Zobacz posta
                              chodzi o to, ze na maku poprzez naduszenie czerwonej kropki w lewym górnym rogu, nie pamieta kart z poprzedniej sesji, otwiera strone startową, tera chyba wszytko jasne
                              Teraz tak i gdyby to bylo zawarte w temacie lub w pierwszym poscie, to w ogole bym sie nie udzialem, bo po prostu nie mam Maca.

Komentarz

Pracuję...
                              X