Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Znacie jakiś program, który zmienia format video z .avi na .mov?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Znacie jakiś program, który zmienia format video z .avi na .mov?

Poszukuje takiego programu, bo będę chciał dać filmy na mojego iPoda.

Z góry dzięki.

http://www.google.com/search?client=...UTF-8&oe=UTF-8 - patrz jak szybko

---------- Wpis dodano o 19:38 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:37 ----------

Zajęło mi to aż 0,1 sekundy

Komentarz

Jak chcesz konwertować filmy do iPoda, to ja od razu proponuję PYM Playera — no ale jestem w tej kwestii zdecydowanie nieobiektywny
      Translation Defense: gra do ćwiczenia słówek angielskich, japońskich…
      earnTracker: program do wyceny pracy
      TMX Assistant: program do edycji i przeszukiwania pamięci tłumaczeń

Komentarz

Zamieszczone przez Rocer Zobacz posta
        Znacie jakiś program, który zmienia format video z .avi na .mov?
        Znamy!

Komentarz

Jak chcesz tylko rozszerzenie zmienić to nawet QuickTime to zrobi.
          ... ale ja się nie znam // iMac 27" i7, MacBook Pro 15", Adobe Production Premium CS4

Komentarz

Proponuje handbrake - mozesz wybrac Na jakim uzadzeniu bedziesz odtwarzal film i dopasowuje rozmiar do wyswietlacza

Komentarz

ja używałem i używam Xilisoft,jest również na OSX,ale jest płatny,jak również MPEG Streamclip (nie jestem pewien czy ruszy avi)
              Olivetti 500 -> Compaq Pressario 1625 -> Acer Aspire 3680 -> iBook G3 (R.I.P) -> Dell Inspiron 1600 ->MacBook 1.1->MacBook 7.1

Komentarz

Ja się nie bawiłam nigdy w dodatkowe programy. Z avi zapisywałam do mov w QuickTime Playerze a potem iMovie jak juz koniecznie trzeba, konwersja do odpowiedniego formatu.

Komentarz

To niezbyt doda napisy, a to często przydatne.
                  ---
                  Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
                  NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
                  NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

Absolutnie PymPlayer. Ja jestem obiektywny. Do iPoda, iPhone i iPada to jest zdecydowanie najlepszy i najprostszy program.

Komentarz

Jeśli pytający ma wybrać po ilości głosów, niniejszym oddaję swój na PYM Playera
                      ---
                      Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
                      NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
                      NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

najprościej za pomocą QuickTime + perian ( za free). Metoda opisana w linku poniżej.
                        Convert AVI to MOV

Komentarz

Pracuję...
                        X