Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJPoszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Google Chrome nie zapamiętuje historii

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Google Chrome nie zapamiętuje historii

  Witam,

  korzystam z Chrome'a na Snow Leopardzie i nie moge przezwyciezyc jednej rzeczy - od jakiegos czasu chrome nie zapamietuje mi historii, przez co nie moge korzystac z dopasowywania adresow w pasku adresu. Dziala mi dopasowanie dla onetu i paru innych stron i tyle - nie spamietuje nowych. Proobowalem juz czyscic wszystko w Chromie, probowalem przeinstalowac Chrome (wywalalem go AppCleanerem). Niestety, nic nie pomaga - Chrome nadal nie loguje historii i nic nie widze jak sobie wejde w Historie. Ktos mial moze podobny problem? Ewentualnie wie, jak ten problem rozwiazac? Na Safari wszystko dziala ok.

  Z gory dzieki za pomoc.

  Pozdrawiam,
  dzordzyk
Pracuję...
X