Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

jak otworzyć plik ISO pod Mac

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak otworzyć plik ISO pod Mac

Witam!

Czy jest darmowy program do otwierania i przeglądania zawartości pliku ISO ?

Pozdrawiam

ask dr google... wystarczyło wpisac "open iso mac os x". Oto wynik (pierwszy z brzegu): montowanie obrazu iso jako dysku zewnętrznego: easly Mount an ISO in MAC OS X

Jeśli coś ma ikonkę w systemie, to zwykle można to kliknąć i przynajmniej zobaczyć, czy przypadkiem coś się nie wydarzy

Komentarz

jest - dwuklik myszy

Komentarz

no tak ....

Komentarz

To ja sie podepne pod pytanie z troche innej strony zeby nie zakladac nowego tematu. Mam obraz plyty z systemem OsX musialem sciagnac sobie z neta bo swoje plytki mam w domu 250km od miejsca gdzie mieszkam aktualnie (akademik) i zeby zainstalowac system musze wypalic go na plytce dl juz taka mam tylko nie jestem pewny jak go wypalic zeby system sie zainstalowal na calkowicie czystym dysku bo plik jest w dmg, po prostu wypalac czy jakos konwertowac pod iso?

Z gory dzieki za porady

edit: teraz mam mb z zainstalowanym win7
          Ostatnio edytowany przez Piaskowy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

wypal plytke w Disc Utility, mozesz tez utworzyc obraz na pendrive 8Gb i tak zainstalowac poszukaj na forum i w sieci bo jest przynajmniej kilka przepisow jak to zrobic
            http://myapple.pl/mac-os-10_5-leopar...o-mozliwe.html
            Ostatnio edytowany przez tomtom_su; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

a co można zrobic w momencie gdy pojawia się taki komunikat?:

Obraz na 100% jest o.k.

Komentarz

@tomtom_su: Twoja porada jest zbędna, pytający napisał, że ma Windows 7, czyli bez Disk Utility.
                @Piaskowy: są programy pod windows wypalające z .dmg, użyj któregoś z nich.
                ---
                Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
                NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
                NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

ale zawsze moze miec kogos znajomego z Makiem
                  a tak poza tym to sugerowalem przeszukanie forum

Komentarz

Pracuję...
                  X