Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

SZUKASZ PROGRAMU? PRZECZYTAJ

Poszukujesz programu dla OS X? Nie zakładaj nowego tematu. Zadaj pytanie w jednym z tych tematów:

Programy: http://myapple.pl/programy/220997-po...ikacji___.html

Programy z MacAppStore: http://myapple.pl/mac-app-store/2191...aplikacji.html

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 2 < >

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Czy ktoś ogląda BBC iplayer będąc w Polsce ? Jak to zrobić?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ktoś ogląda BBC iplayer będąc w Polsce ? Jak to zrobić?

Witam,

Czt ktos wie jak ogladac iplayer bedac w Polsce ?
    Ostatnio edytowany przez NiePyta; [ARG:4 UNDEFINED].

Oficjalnie z tego serwisu można korzystać tylko i jedynie będąc w UK.

Komentarz

Dzieki za odpowiedz nic nie wnaszaca do tematu. Jakby bylo mozna ogladac u nas to bym nie pytal. Czy ktos ma sprawdzony sposob na obejscie tego. Wien ze nalezy wykorzystac UK proxy ale chodzi mi o doswiadczenie kogos kto " dokonal " tego

Komentarz

nie mam pojecia co to bbc iplayer, jakkolwiek jesli otwierasz go w przegladarce internetowej:
        1. znajdz bezplatne proxy z UK
        2. poszukaj w swojej przegladarce ustawien polaczen, jakkolwiek sie tam nazywaja, gdziekolwiek sa
        3. skopiuj adresy ze strony proxy do pasujacych pol w w/w oknie ustawien

jesli to jakis niezalezny program postap dokladnie tak samo, ale zamiast zmieniac ustawienia polaczenia w przegladarce internetowej zmien je w ogolnych ustawieniach polaczenia z internetem w sekcji proxy

pamietaj ze po zakonczeniu ogladania programu najlepiej wyzmazac wszelkie zmienay jakich dokonales, bo internet przez proxy bedzie chodzic duzo gorzej.

Komentarz

Nie ma problemu z dostepem do BBC

Ja aby ogladac BBC, ITV, Channel4 i hulu (z Polski!!!!) korzystam z uslugi VPN. Dziala super , bez zadnych opoznien, itd.

Wchodzicie na : Usługa HideIP VPN

za ok. 17zl wykupjecie angielskie IP (28zl za USA i UK IP - lub jesli macie determinace i jestescie szybcy da sie dostac konto darmowe!!!!), tworzycie nowe polaczenie VPN w swoim komputerze (nie sciaga sie zadnego oprogramowania!!!!dzila na Macu, Windows, Linux... no problem) i juz.
          Po polaczeniu wszystkim serwisomy wydaje sie, ze laczymy sie z terenu UK. Dzieki temu na stronie BBC ogladamy ich wszystkie programy w wresji LIVE - (wystarczy dwumegowe lacze) oraz mamy dostep do calej biblioteki iPlayer'a. Mozemy ogladac ITV on demmand i 4oD a dodatkowym plusem jest staly dostep do Spotify. Mamy wiec dostep do tysiecy utworow muzycznych, legalnie!!! (ja z IP z USA ogladam sobie jeszcze programy na hulu.com)

Po co mi kablowka??? Po co wydawac kase na plyty CD???
          Korzystam i polecam!!!

Ps. Duzym plusem jest to , ze VPN dziala nie tylko z dowolna przegladarka ale caly nasz ruch jest przekierowywany na takie nowe IP. Wiec wszystkie programy lacza sie z siecia przez UK - ciezko nas dzieki temu znalezc
          Ostatnio edytowany przez galtom; [ARG:4 UNDEFINED].
          Pozdrawiam,
          Galtom

Korzystam z hideipvpn.pl - TV ABC, Hulu, Netflix, BBC iPlayer ;-)

Komentarz

Tutaj masz cały przepis: Oglądaj BBC iPlayer na iPadzie i Mac OS X za pomocą HideIP VPN [uaktualniono] | Makowe ABC

Linkuję tylko, przepisanie to za dużo roboty.
             www.MakoweABC.pl | iMagazine.pl

Komentarz

A ja przenoszę do odpowiedniego działu.
              ---
              Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
              NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
              NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

Pracuję...
              X