Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

ipla

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ipla

Witam serdecznie.

Od jakiegos czasu uzywam z zadowoleniem ipla.

Panowie.. znalazlem tutoriale jak sciagnac filmy na Windows.... Prosze poradzcie jak pobrac filmy na Maku...

Pozdrawiam
    MacBook Pro 13-calowy, połowa 2009 r., 2,26 Intel Core 2 Duo
    120 GB SDD HDD, OptiBay 160 GB HDD, 8 GB RAM
    OS X 10.9.x, iLife'13, Libre Office, Microsoft Office 2011 for Mac, Skype, GG, VLC, PYM, Transmission, muCommander, Toast, Maktura, Jabler, VirtualBox... oraz... terminal :))

Softem w rodzaju SnapzProX lub spróbuj oglądając film w Safari - menu Window > Activity. Tam znajdujesz na liście plik o największej pojemności i klikasz na nim. Wtedy film pobierze się w formacie flv więc potem trzeba go ewentualnie przekonwertować na inny. Ten "patent" działa u mnie z YouTube.

Komentarz

dziekje za odpowiedz

niesety soft typu SnapzProX nie wchodzi w gre. Po pierwsze nie jest darmowy a po drugie nie o takie cos mi chodzilo poniewaz oprogramowanie zapisuje wszystko co sie dzieje na ekranie a nie tylko strumien. CO do rozwiazania z Safari.. nie ogladamy tego w Safarii. Korzystamy z aplikacji Ipla ktora pobieramy i i nstalujemy...

Czy ktos ma jakies pomysly co dalej i jak to ugryzc ?
      OS X 10.9.x, iLife'13, Libre Office, Microsoft Office 2011 for Mac, Skype, GG, VLC, PYM, Transmission, muCommander, Toast, Maktura, Jabler, VirtualBox... oraz... terminal :))

Komentarz

1. Pobierz RealPlayera. Zawiera on bardzo przydatny programik o nazwie RealPlayer Downloader.

2. Otwórz obraz dysku, ale NIE przeciągaj jeszcze RealPlayera do katalogu z programami, ani go
        nie uruchamiaj.

3. Kliknij prawym przyciskiem w ikonę RealPlayera, wybierz „Pokaż zawartość pakietu”, przejdź
        do katalogu Contents/Resources i znajdź w nim programik „RealPlayer Downloader”. Przeciągnij
        ten programik do katalogu z programami.

4. Teraz możesz przeciągnąć samego RealPlayera do katalogu z programami. W ten sposób masz
        zainstalowany RealPlayer i RealPlayer Downloader. Domyślnie RealPlayer proponuje automatyczne
        uruchamianie tego Downloadera przy uruchamianiu systemu, co nie ma absolutnie sensu, lepiej
        go po prostu uruchamiać ręcznie w razie potrzeby.

5. Teraz, gdy zobaczysz w Ipla (lub np. w Safari) interesujący film, otwórz RealPlayer Downloader,
        który wykryje pobierany materiał i pozwoli na jego zachowanie na dysku (w formacie flv). Pliki te
        można odtwarzać m.in. za pomocą QuickTime Playera (po doinstalowaniu Periana), PYM Playera,
        Mplayera OSX Extended lub VLC.

Jedna drobna uwaga na koniec: aby móc pobierać filmy z Ipla za pomocą tego programu, musi
        być otwarta dowolna strona w Safari. Inaczej pobieranie nie rozpocznie się, ponieważ najwyraźniej
        RealPlayer Downloader cały czas uważa, że pobiera film z okna przeglądarki.
        Ostatnio edytowany przez Gregory; [ARG:4 UNDEFINED].
        Translation Defense: gra do ćwiczenia słówek angielskich, japońskich…
        earnTracker: program do wyceny pracy
        TMX Assistant: program do edycji i przeszukiwania pamięci tłumaczeń

Komentarz

@gregory dziekuje serdecznie za tutorial..

jak tylko skoncze drukowac swoja prace inzynierska sprawdze twoj opis i dam znac czy wszystko dziala.

dziekuje i pozdrawiam
          szczepan

Komentarz

Zamieszczone przez madmax332 Zobacz posta
            Wtedy film pobierze się w formacie flv więc potem trzeba go ewentualnie przekonwertować.
            VLC Player radzi sobie w 90% z flv,choć czasem wywala błędy
            Olivetti 500 -> Compaq Pressario 1625 -> Acer Aspire 3680 -> iBook G3 (R.I.P) -> Dell Inspiron 1600 ->MacBook 1.1->MacBook 7.1

Komentarz

@Gregory Wszystko dziala zgodnie z Twoim opisem

Dziekuje i pozdrawiam

ps. i tworzy sie kolecja najlepszego serialu polfastu

---- Dodano 29-11-2009 o godzinie 12:55 ----
              jeszcze jedno.. jakim narzedziem przekonwertowac flv na xvid/divx zebym mogl na stacjonarmym odtwarzaczu dvd sobie wszystko obejzec ?

pozdrawiam
              Ostatnio edytowany przez pepan; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

mpeg streamclip
                episode
                Nie dopisuję żadnych urządzeń do konta developerskiego

Komentarz

skąd ściągnąć episode ?

Komentarz

Encoding - Episode Encoder Product Details ? Telestream

Poza tym po 10 sekundach na google:

Convert Flash Video .flv Files to .mpg or .avi and Other Media Formats My Digital Life

Flash Movie Conversion for Mac OS X

(ogarniesz sobie najlepszy)
                    Nie dopisuję żadnych urządzeń do konta developerskiego

Komentarz

Gregory jesteś Miszczu. Hula wszystko aż miło.

Komentarz

Prostszy sposób

Znam dużo prostszy sposób: wystarczy wejść w monitor aktywności gdy Ipla jest otwarta, wejść w szczegóły aplikacji iplalite, potem w zakładkę "otwarte pliki i porty" i odnaleźć adres z końcówką "FlashTmp0", potem wystarczy ten adres skopiować do Finder/Idź/Idź do katalogu i w tym właśnie folderze mamy gotowy plik .flv. Oczywiście plik będzie kompletny wtedy, kiedy film będzie całkowicie wczytany w Ipli. Można zrobić sobie skrót do tego folderu np. na biurku. Pozdrawiam.
                        -- Zapraszam na moje, z lekka fanboy'skie recenzje najnowszych produktów Apple'a do YouTube'a ;-) --
                        http://youtube.com/user/telewizjahybrid

Komentarz

Witam
                          Od jakiegoś czasu nie działa mi IPLA podczas włączania wyskakuje cały czas napis "Trwa łączenie z serwerem Ipla".Odinstalowałem ją ściągnołęm od nowa i zainstalowałem ale nic nie pomogło.Mam wersje 10.6.5.

Komentarz

Coś mi się zdaję, że mieli jakieś problemy techniczne u siebie, ani na mac'u ani na iPhonie mi nie działało...
                            Może i już z miesiąc ipli nie używałem.

Dziwne, właśnie pobrałem i działa.
                            Ostatnio edytowany przez radek96; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

U mnie działa idealnie, może mieli jakieś problemy z serwerami czy coś?

Komentarz

Pracuję...
                              X