Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Czat na Facebooku nie działa niezależnie od systemu i przeglądarki

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czat na Facebooku nie działa niezależnie od systemu i przeglądarki

Hej,
    od kilku dni nie działa mi czat na FB - objawia się to tym, że w miejscu gdzie jest licznik znajomych cały czas wyświetlone jest zero. Sytuacja ta powtarza się niezależnie od przeglądarki i systemu operacyjnego. Czat w aplikacji FB także nie działa. Ma ktoś pomysły jak naprawić tą funkcję? Nie ukrywam, że używałem jej dość często do komunikowania się ze znajomymi, teraz jest to o wiele bardziej uciążliwe.

Pozdrawiam,
    Michał
    Skontaktuj się ze mną!

A coś konkretnego robiłeś te kilka dni temu, co mogło ewentualnie mieć wpływ na ten problem?
    Grzebałeś w ustawieniach FB?
    NIE pomagam przez Skype/PW.

Komentarz

Nie, nic nie zmieniałem właśnie. Problem pojawił się z dnia na dzień, nikt ze znajomych nie sygnalizował podobnego problemu. Oczywiście ich support milczy.
      Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

W Adium/iChacie masz ten sam problem? Logujesz się przy użyciu wbudowanego protokołu FB czy jako konto jabber?
        NIE pomagam przez Skype/PW.

Komentarz

W Adium i iChacie nie działa. W browserze korzystam z protokołu FB, bez żadnych dodatkowych wtyczek/kont.
          Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

Ciekawy problem

Ja z takim czymś się nie spotkałem, masz dostęp do Windowsa aby sprawdzić ?

Komentarz

Pisałem wyżej, że sprawdzałem na innych systemach, na Windowsie problem także występuje.
              Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

To przepraszam nie doczytałem

Czyli system można wykluczyć, czyżby wina konta ? Jakoś w to nie wierzę.

A w ustawieniach tego nie wyłączyłeś ? Daj zdjęcie jak wygląda ten twój Facebook bez Chata.

Komentarz

Nie, nic nie zmieniałem w ustawieniach.

Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

no ale masz zdjęcia znajomych po lewej stronie + wyszukiwarka znajomych na czacie... jak klikniesz na daną fotkę to Ci się odpali rozmowa z daną osobą... a co do zera przy czacie po prawej stronie to kiedyś też tak miałem przez jakiś czas, a później wróciło wszystko do normy...

pozdrawiam

Komentarz

Ale te osoby są niedostępne, ja też jestem niedostępny. Co mi z tego, że wyszukam znajomego jak wszyscy pokazywania są jako niedostępni?
                      Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

Jak ty jesteś niedostępny dla ludzi, to oni także są niedostępni dla ciebie. Pokaż się światu, a zobaczysz też swoich znajomych.

Komentarz

Dzięki za tanie złośliwości, nie mam problemów z kontaktem z ludźmi, z FB korzystam z prozaicznego powodu - nie wydaje horrendalnych pieniędzy na SMS'y czy telefony, można napisać wszsytko w wiadomości, która prawie każdy odczyta od razu.
                          Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

Nie jestem uszczypliwy. Próbuję przekazać, ze czat fejbuka tak działa, że jak jesteś niedostępny/niewidoczny to ty również nie widzisz dostępnych w tym czasie ludzi.

Komentarz

Dobrze, tylko ja jestem ustawiony jako dostępny, mimo to wszyscy są niedostępni i ja jestem niedostępny dla wszystkich. Chyba zostane anty-fanem Facebooka po takiej akcji...
                              Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

Pracuję...
                              X