Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Adium - jak usunac kontakty gg?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Adium - jak usunac kontakty gg?

Witam
    Czy ktoś wie jak usunąc kontakty gg aby po restarcie nie powróciły?
    Robię na kilka sposobow od godziny , dostaje szewskiej pasji i dalej nic
    Prosze o pomoc
    Dzieki z gory

Nie da się i tyle. Nawet w GG na Windows też się nie da za cholerę. Wbij na google, poczytaj i zrezygnujesz z walki jako i ja zrezygnowałem
    Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

jakbys usunal wszystkie i taka pusta liste zapisal na serwerze to wątpię żeby powróciły
      MacBook Pro 13.3'' 2,26Ghz
      iPhone 3G 16GB OS 3.1.2
      iPod nano 4G 8GB
      iPod U2 (video) 30GB <- to cieszy mnie najbardziej :)

Komentarz

powalczylem i faktycznie nie znalazlem nic

mam 320 kontaktow z czego 250 to same smieci

no ale jakos przeboleje a nie chce mi sie wracac na kadu

Komentarz

Sam od kilku tygodni z tym walczę ale bezskutecznie, chciałem zrobić porządki listy kontaktów a tutaj taki fikołek :/
          Komputer:  MacBook Pro Retina 15" Mid 2012 / i7 2,3 GHz / 8GB Ram / GeForceGT 650M 1GB / SSD 256GB / Mac OS X Yosemite - Golden Master
          Telefon:  iPhone 6 / 16 GB (Space Gray) / iOS 8.1 Beta 2 / No Sim-Lock

Komentarz

E no, 'nie da się' tych nowoczesnych infobotów i innego szitu. Normalne się da 'normalnie'. A jak nie, to przez webgadu może?
            ---
            Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
            NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
            NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

been there, done that
              próbowałem usunąć chyba wczoraj jeden normalny kontakt przez web gadu
              zmiany się zapisują (zmiana nicku, etc), ale usuwanie ignoruje - z powrotem się zaloguję przez web gadu i kontakt nadal jest.
              dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
              http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

A próbowaliście rozmawiać z helpdeskiem GG?
                ---
                Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
                NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
                NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

Helpdesk GG "średnio istnieje" nawet dla klientów korporacyjnych (dla produktu GG Biznes), więc sobie nie wyobrażam jak musi pracować dla przeciętnego użytkownika.

Komentarz

To napisz najzwyklejszego maila do nich, też nie istnieje?
                    --- Konto usunięte ---

Komentarz

Ja to zrobilem w ten sposób:
                      odinstalowałem Adium appzaperem (aby mi smieci po nim nie zostały)

zainstalowałem tlena
                      w nim pokasowałem kontakty
                      wyeksportowałem listę

skasowałem tlena appzaperem

zainstalowałem Adium

i się udało
                      MacMini 4.1 (SSD+8GB) | MacBook Air 6.2 (8GB) | MacBook Air 6.1 (4GB) | iMac 5.1 (1GB) | MacPro 3.1 (20GB)
                      iPad 1 32gb/3G | iPad 4 16GB | iPhone 5s | iPhone 4s
                      ATV 1 | Time Capsule

Komentarz

lets see... faktycznie, na 400 kontaktow potrafi jeden byc ktory uwiera w oko i za cholere nie idzie go usunac... zaraz sprobuje z tlenem

edit: nic nie dalo.
                        Ostatnio edytowany przez TG; [ARG:4 UNDEFINED].
                        produkcja audio & dj | agencja art. phatt sounds | http://www.gudowski.pl | http://www.machead.pl

Komentarz

Tak jak Ci pisali powyżej - wywal listę lub pozostaw tylko te, które sa Ci potrzebne i wyeksportuj to na server.
                          Nawet jak będzie chciał coś dłubnąć samemu to z servera zaczyta poprawiona listę.

Opcja nr 2 (lokalna). Redukcja kontaktów w Adium, potem eksport do pliku.
                          I z pliku zaczytujesz kontakty.

Poweinno pomóc.

Ja zrobiłem pożądek ze swoją listą sposobem nr 1.

Komentarz

njapierw trzeba ta liste wywalic, ale sie nie da - w miejsce sloneczka gg robia sie znaki zapytania

nie wysyla tez na serwer... zrobilem sobie porzadek tlenem... wyeksportowalo, itd...
                            wgralem sobie kontakty z pliku - stare sie usunely;
                            wgralem te nowe z serwera, te stare g***a powrocily

moglbym zmienic numer, ale za duzo jest z tym problemow....

=edit=
                            wczytywanie z pliku dziala, ale przy kazdym wlaczaniu adium sciaga je z serwera.. .po 3 dniach juz mi sie nie chce
                            Cenzurowanie wulgarnych części wyrazów jest żałosne, abstra***ąc od czytelności.

GameCenter: lordvejder666

Komentarz

napisalem ze SIE NIE DALO, czyli probowalem wszystkiego co opisaliscie.

znalazlem dzialajace rozwiazanie, sciagnelem NOWE GADU GADU (8.0) w nim zrobilem porzadek na liscie, skasowalem z jego poziomu liste z serwera, nastepnie wyexportowalem, nastepnie skasowalem adiumowy plik listy, a nastepnie polaczylem sie w adium - teraz cud miod i orzeszki

---------- Wpis dodano o 20:08 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:49 ----------

opisałem jak to zadziałało u mnie, może się przyda Robimy porz
                              produkcja audio & dj | agencja art. phatt sounds | http://www.gudowski.pl | http://www.machead.pl

Komentarz

Pracuję...
                              X