Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Urban Terror 4.1

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Urban Terror 4.1

Dziwi mnie fakt , ze relatywnie malo sie mowi o tej wspanialej grze sieciowej bijacej Countera (moim zdaniem) na głowe.
    Najnowszy wersja 4.1 juz stabilnie (jako "stand alone") smiga na sredniej klasy maczkach bez zadnych problemow (co mialo miejsce z ver.3.7 , 4.0 )
    Nie bede wiecej opisywal.Wystarczy pokopac troszke - google => Urban Terror
    Polecam wszystkim milosnikom ostrych potyczek sieciowych.

http://www.urbanterror.net/news.php

Freeware !

ps.ja juz sie uzaleznilem

no to zobaczmy co to za cudo....

Komentarz

Eh, mocno w to pogrywalem pare lat temu, nawet posiadalem jeden z lepszych do tej gry serwerow , czasem pogrywam jeszcze jako [iMac]Wiewioorka

G.
      * APPLE INC. ANTY FAN *
      The information presented herin is simply my opinion and does not represent the opinion or view of my employer(s) or any department/agency to which I belong.

Komentarz

no to ściągam zobaczymy za niedługo
        Pozdrawiam Michał!

Komentarz

Pytanie:

czy to taka naparzanka naparzanka, a wiec kto ma wiecej fragow ten lepszy, czy ez sa jakies elemnty fabuly, misji czy zadan na danej mapie do wykonania?
          [I]<mircd> Wielkosc liter ma znaczenie. To nie windows. "dupa" to nie to samo co "Dupa" albo "dUpa" albo "DUPA".[/I]
          [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Jkrn6ecxthM"]MAC VS PC RAP :)[/URL]

Komentarz

Naparzanka naparzanka to moze nie. Gralem w to dosc spory czas temu. Takie ET przerobione na CS . MI jakos nie przypadlo do gustu.
            Elementy fabuly? - Zabij terrorystow, rozbroj/podloz bombe etc ^^

Komentarz

Erm, nie ET tylko Quake
              UrT mial byc tym dla Quake co CS dla HL
              Osobiscie bardziej UrT mi do gustu przypadl.

G.
              * APPLE INC. ANTY FAN *
              The information presented herin is simply my opinion and does not represent the opinion or view of my employer(s) or any department/agency to which I belong.

Komentarz

O fak,, masz racje. moj bład. Pomerdało mi się z TrueCombat
                Ale było nie było jak bracia http://pl.wikipedia.org/wiki/TrueCombat:_Elite

Komentarz

ojej jak to wciąga.. CTF 16 os&#243;b masakra tak zwana
                  Pozdrawiam Michał!

Komentarz

jaki najlepszy serwer?no i gdzie was szukać? gierke właśnie zainstalowałem, pośmigałem chwile i musze powiedzieć że wygląda przyzwoicie...

Komentarz

Power Mac G4, 733 MHz GeForce 2 (16 MB) i 1 Gb ramu. Oplaca sie sciagac ? Czy tak jak ET nie ma szans zebym sobie pogral :/

Komentarz

Zamieszczone przez zioper Zobacz posta
                        Power Mac G4, 733 MHz GeForce 2 (16 MB) i 1 Gb ramu. Oplaca sie sciagac ? Czy tak jak ET nie ma szans zebym sobie pogral :/
                        Ten urbanik sądząc po screenach ma większe wymagania

Jestem nałogowym graczem w cs'a 1.6 (crossover -> steam) zobaczymy czy jest to czegos warte
                        Komputer: Macbook C2D 2,0/GMA x3100/ 4gb RAM/120gb HDD || IMAC G5 17"/1,8/512 ram/80gb/ GF FX 5200 || Mac MINI CD 1,6/ 1 gb ram/ GMA 950/ 80
                        Powiedz dziękuję tym, którzy pomagają. Kliknij w ikonę autorytetu
                         (takie czarne popiersie człowieka poniżej awatara)

Komentarz

Zamieszczone przez zioper Zobacz posta
                          Jest dla ciebie szansa sciagniecia wczesniejszej wersji 4.0 i sprobowaniu na najnizszej rozdzielczosci / detalach.Nie moge dokladnie zagwarantowac gdyz nie testowalem tej gry na wielu konfiguracjach.
                          Moge jedynie powiedziec , ze w brew pozorom gra nie ma duzych wymagan (zalezy jak ustawi sie grafe) ale ... wlasnie ale ... w wersji 4.1 juz cos pogrzebali w silniku gdyz na moim G4 1,5 Mhz , 1GbRam , 64Mb radeon juz zaczynaja sie schodki na wyzszych detalach.
                          Dla slabszych kompow radze posciagac wersje 4.0 na ktorej niestety nie opali sie 2/3 serwerow. (co nie oznacza ze nie ma wcale

Co do serwerow to ja najbardziej nawiedzam
                          -Rest in Peace
                          -Blutbeden (czy jakos tak)
                          -serwery sE

Polecam

Dodatkowo powiem , ze wbudowana wyszukiwarka serwerow nie jest najlepszych lotow i polecam zainteresowanie sie praktycznie jedynym dostepnym programem na nasza ulubiona platforme do wyszukiwania serwerow : GAME RANGER (a'la All Seeing Eye)
                          http://www.gameranger.com/download/

Zachecam wszystkich !8)

Komentarz

Zachęciliście mnie Ściągam.

Komentarz

Zamieszczone przez brzoza Zobacz posta
                              Zachęciliście mnie Ściągam.
                              A ja ide sie wyplakac w poduszke... I odkladac kase na nowego maczka

Komentarz

Pracuję...
                              X