Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Second Life

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Second Life

Witam,
    Pare dni temu zacząłem grać, poniekąd pod wpływem mediów , w grę pt. Second Life. Ku mojemu zdziwieniu gra jest dostępna również na Mac'a.

Gra jest symulacją prawdziwego życia:
    Możemy kupować*ubrania, żywność, samochody, domy, zawierać śluby, poznawać*znajomych, wstąpić*do fanatycznej organizacji terrorystycznej , założyć*firmę, handlować*ziemią, być maklerem lub politykiem, zostać*operatorem szambowozu i wiele wiele innych. Na początku byłem bardzo zaskoczony możliwościami gry i nie ukrywam, że nadal jestem.
    Aktualnie Second Life liczy sobie 4 mln. mieszkańców, z czego każdy odgrywa jakąś role w społeczeństwie. W grze ma swoje siedziby wiele firm, które zarabiają prawdziwe pieniądze, jak Reebok, Nike, Mc Donald's, Newsweek, CNN, a nawet Przekrój i TVN . Firmy te mają w grze swoje placówki i trzeba przyznać, że całkiem przyzwoicie zarabiają - w realu rzecz jasna.
    Warto wspomnieć, że w grze płacimy i żyjemy za pieniądze zwane Linden dollarami. 250 Linden dollarów jest wartych obecnie 1 USD.
    Ostatnio wybudowano nawet ambasade Norwegii o ile dobrze pamiętam, a Hillary Clinton otworzyła tam biuro i kandyduje na prezydenta Second Life
    Więcej informacji tu:
    http://nt.interia.pl/internet/wiadom...istosci,879739
    i tutaj:
    http://nt.interia.pl/internet/wiadom...klearny,876913

Gra jest bezpłatna, jednak płacimy jeżeli chcemy wykupić*Linden Dollary.
    Zalogować się*i ściągnąć*gre można tutaj:
    http://www.secondlife.com/
    Ostatnio edytowany przez Toszak; [ARG:4 UNDEFINED].
    [url}www.rikma.otwarte24.pl[/url] - hafty reklamowe RIKMA odzież reklamowa

az sprawdze

Komentarz

Jeden Linden dollar jest warty obecnie 250 $ amerykańskich. <-- co to za bzdura ?

aktualny kurs:

za jednego USD możemy mieć 186 Linden dolar&#243;w
      jednego USD możemy mieć za 286 Linden dolar&#243;w

Toszak: może daj mi namiar na ten tw&#243;j kantor. chętnie sprzedam tam swoje 5600 Linden $
      Ostatnio edytowany przez misioslaw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Przejęzyczył się, pewnie chodziło o to że 1USD = 250 tych całych L$. Z tego co sprawdzałem na stronce z ciekawości to tak właśnie jest.
        Ostatnio edytowany przez 51m0n; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

nie polecam grania w SecondLife osobom z łączem poniżej 1mbit. do komfortowej gry przydaje sie 2-4mbit.

Komentarz

Zamieszczone przez misioslaw Zobacz posta
            nie polecam grania w SecondLife osobom z łączem poniżej 1mbit. do komfortowej gry przydaje sie 2-4mbit.
            własnie odczułem do na własnym przykładzie przy łączu 512 Kb/sek

Komentarz

Zamieszczone przez misioslaw Zobacz posta
              Jeden Linden dollar jest warty obecnie 250 $ amerykańskich. <-- co to za bzdura ?

aktualny kurs:

za jednego USD możemy mieć 186 Linden dolarów
              jednego USD możemy mieć za 286 Linden dolarów

Toszak: może daj mi namiar na ten twój kantor. chętnie sprzedam tam swoje 5600 Linden $
              Ups... sorry... miało być*odwrotnie 1USD = 250 Linden dollar ..
              A co do łącza... wg. mnie to największa wada tej gry... poniżej 1,5 mbps nie pograsz... no cóż.. przeciętnie na serwerze jest ponad 1mln osób online, a świat jest dość duży. Sam jestem nowicjuszem w tej grze ale powoli zaczynam łapać o co kaman

Komentarz

Po co grać w imitację życia???
                [url]http://www.myapple.pl/showthread.php?t=39015[/url]

Komentarz

Też&#160;nie wiem.
                  Niekt&#243;rzy poprostu chcą się&#160;oderwać&#160;od szarej rzeczywistości i się odprężyć, a takie coś&#160;może pom&#243;c.

Komentarz

Zamieszczone przez Toszak Zobacz posta
                    przeciętnie na serwerze jest ponad 1mln os&#243;b online,
                    i zn&#243;w poprawki:
                    przeciętnie na serwerze znajduje sie ok 25.000 os&#243;b online
                    w ciągu dnia jest to ok 15-20 tyś wieczorem 28-35

Komentarz

Zgadnijcie co mam w top 5 najczęściej pobieranych plik&#243;w?
                      To: http://tinyurl.com/3duxll

Komentarz

Niektórzy na tym nieźle zarabiają (pono).
                        Był pare miesięcy temu reportaż na ten temat w GW (Duży Format), zrobiony przez L. Talkę.
                        Dlaczego nie pisuję na MyApple:
                        www . netman.pl/tomo/Tomo/Think%20Different.html

Komentarz

Wersja Macowa jest potwornie wolna w por&#243;wnaniu z Second Life na PC, przekonałem się o tym osobiście. Animacja postaci jest na PC płynna, na Macu (iMac G5 2.1 oraz MacBook C2D 2GHZ) te same figurki osiągają może 4-5 ruch&#243;w na sekundę, zaś obr&#243;t wok&#243;ł własnej osi potrafi zablokować komputer na parę sekund. Kompletne dno, w dodatku wywraca się co kilkanaście minut.

Komentarz

Może na Intelomac'ach szybciej chodzi...
                            Mnie osobiście też się&#160;potwornie zacina... to pow&#243;d dla kt&#243;rego przestałem grać&#160;

Komentarz

Pracuję...
                            X