Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

jaka najlepsza przegladarka?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jaka najlepsza przegladarka?

Panowie chciałbym się Was poradzić. Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Maca i przyznam ze jestem bardzo zadowolony. Brakuje mi jednak jakiejś fajnej przeglądarki zdjęć. iPhoto jakoś mi nie leży Adobe bridge tez nie, preview tez odpada. Na windowsa miałem przeglądarkę o nazwie FastStone i powiem ze była rewelacyjna. Czy możecie mi coś takiego polecić na maca?

a jakiej funkcjonalności potrzebujesz?
    przecież nie będziemy zgadywać...
    dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
    http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

chodzi mi o to zeby byla przejrzysta, tzn po lewej stronie katalog folderow, po prawej podgląd plikow, zeby byl podgląd duzej ilosci plików, jakies podstawowe filtry - zmina na zdjecie czarno biale itp i zeby byla szybka !!!!

---- Dodano 06-06-2009 o godzinie 11:31 ----
      moze powiedzcie mi jakich przegladarek Wy uzywacie a ja sobie poinstaluje i potestuje. Na pewno macie juz jakies swoje ulubione i wg Was najlepsze przglądarki
      Ostatnio edytowany przez robertgrzelewski; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Wypróbuj nowe ACDSee dla maka albo Picasa od Google.
        ________________________________________________________________________________________
        "Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Komentarz

ACDSee jest wygodne, a do tego darmowe chyba az do lutego 2010 w ramach betatestow. warto sprobowac.

Komentarz

Zamieszczone przez robertgrzelewski Zobacz posta
            Panowie chciałbym się Was poradzić
            Czyżby nutki szowinizmu dźwięczały radośnie w tej wypowiedzi?

...a odnośnie tematu, jeśli nie możesz się przekonać do iphoto, to chyba najlepsza będzie picasa
            http://www.kubaskoczek.com

Komentarz

Zamieszczone przez Remik Zobacz posta
              Wypróbuj nowe ACDSee dla maka
              ACDSee kiedyś używałem na PC ale mnie wkurzał i poszedł w odstawkę z 5 lat temu ale teraz jak wyszedł na maka to mi się spodobał i wracam do niego bo podoba mi się, dzięki za info

Komentarz

ACDSee Pro for Mac jest faktycznie ultra szybki. Dobra rzecz, podoba mi się.

Komentarz

Google Picassa jest najlepsza
                  Notebook: Acer TimelineX 5820TG: i5 480M, 8GB RAM, ATI Radeon HD 6550M 1GB, 500 GB HDD

Komentarz

Używam ACDSee i Picasy, przyzwyczaiłem się do ACDSee jeszcze na windzie i uważam ten program za genialny, jeszcze żeby ktoś to spolonizował.

Komentarz

Pracuję...
                    X