Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Program do wirtualnych wycieczek

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Program do wirtualnych wycieczek

Siemka forumowicze!
    Jaki polecacie program do tworzenia wirtualnych wycieczek? Może być pod Windę albo OSX, płatny jak i darmowy. Wiem, że na Googlach można znaleźć ich mnóstwo, jednak to co mnie interesuje to wasze opinie.
    Program musi zamykać projekty przynajmniej we Flash'u.
    "…people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

Tourweaver Pro polecam

Komentarz

Zamieszczone przez waskiphoto Zobacz posta
      Tourweaver Pro polecam
      Używałem, nie najgorszy, jednak do user friendly to mu daleko.. Teraz mam inne pytanie. Czy da się wykonać taki projekt w 3ds max? Wiem, że jego przeznaczeniem jest co innego, ale czy w jakikolwiek sposób się da?
      "…people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

Komentarz

wszystko się da, tylko moje pytanie po co utrudniać sobie życie?

możesz także poskładać w photoshop'ie a później zaimportować do AE

a 3ds'a widziałem gdzieś virtual tour'a na internecie ostatnim czasem-wyszło na pewno ciekawiej, ale z tego co wiem -co autor napisał chwilę pracy zajęło mu poskładanie wszystkiego
        Aparat: Pentax K-7|CANON 50D

Komentarz

Jeżeli chodzi o wykonanie tego w 3dsie to jest to ode mnie niezależne, muszę się dostosować. Pytanie moje brzmi, czy 3ds może wyeksportować moją pracę do "klikalnego" flasha (tzn chcę żeby mój virtual tour był interaktywny- rzecz jasna- a nie był zwykłym flashowym filmikiem/animacją). Mam gotowe panoramy z wnętrza budynku (poskładane w PSie), chodzi tylko o przekształcenie ich w materiał interaktywny.

Komentarz

Zamieszczone przez rEaLaPpLeFaN Zobacz posta
            Jaki polecacie program do tworzenia wirtualnych wycieczek? Może być pod Windę albo OSX, płatny jak i darmowy. Wiem, że na Googlach można znaleźć ich mnóstwo, jednak to co mnie interesuje to wasze opinie.
            Do składania panoram sferycznych używam Autopano. Program trywialny w obsłudze, a o dużych możliwościach. Po złożeniu panoramę wrzucam do Panotour - w sposób dziecinnie prosty generuje interaktywną projekcję panoramy, a plik wyjściowy tworzy we flashu. Jest na Maca i Windows.
            Mac Pro 2x2.8 Ghz Intel Quad Core Xeon 10GB
            iMac 2.9 Ghz Intel Core i5 8GB
            MacBook Pro 2 Ghz Intel Quad Core i7 4GB
            iPhone5s 16GB, iPad Air 64GB

Komentarz

Zamieszczone przez xdcam Zobacz posta
              Do składania panoram sferycznych używam Autopano. Program trywialny w obsłudze, a o dużych możliwościach. Po złożeniu panoramę wrzucam do Panotour - w sposób dziecinnie prosty generuje interaktywną projekcję panoramy, a plik wyjściowy tworzy we flashu. Jest na Maca i Windows.
              Dzięki xdcam! Programy wyglądają ciekawie i nie są kosmicznie drogie. W najbliższym czasie z pewnością o nich poczytam.

Komentarz

Powiem więcej: tu masz nawet dokładny tutorial
                Tworzenie panoram sferycznych - Wprowadzenie - Optyczne.pl
                Mac Pro 2x2.8 Ghz Intel Quad Core Xeon 10GB
                iMac 2.9 Ghz Intel Core i5 8GB
                MacBook Pro 2 Ghz Intel Quad Core i7 4GB
                iPhone5s 16GB, iPad Air 64GB

Komentarz

Zamieszczone przez xdcam Zobacz posta
                  Powiem więcej: tu masz nawet dokładny tutorial
                  Tworzenie panoram sferycznych - Wprowadzenie - Optyczne.pl
                  Dzięki Ci dobry człowieku.

Komentarz

Pracuję...
                  X