Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj porządnie wątek

Wątki zatytułowane nic nie mówiącymi lub szczątkowymi informacjami (zwłaszcza samo 'mam problem'; 'nie działa komputer' i tak dalej) nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda.

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których
  1. może pomóc;
  2. jest coś interesującego;
  3. wątek może pomóc w rozwiązaniu problemu
Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą usuwane do kosza a ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Video Grabber na USB?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Video Grabber na USB?

Szukam jakiegoś video grabbera/karty video na USB, która działa na Macu. Mam Elgato Video Capture ale on działa tylko poprzez "swój" programik, a chciałbym żeby jego sygnał mógł puścić np. do iMovie czy BoinxTV. W mieście niestety nigdzie nie mają takich rzeczy żebym mógł przetestować, a z Internetu zamawiać i odsyłać w przypadku gdy nie będzie kompatybilny to też mi się nie widzi za bardzo...
    ... ale ja się nie znam // iMac 27" i7, MacBook Pro 15", Adobe Production Premium CS4
Pracuję...
X