Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj porządnie wątek

Wątki zatytułowane nic nie mówiącymi lub szczątkowymi informacjami (zwłaszcza samo 'mam problem'; 'nie działa komputer' i tak dalej) nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda.

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których
  1. może pomóc;
  2. jest coś interesującego;
  3. wątek może pomóc w rozwiązaniu problemu
Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą usuwane do kosza a ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Modem na kartę SIM

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Modem na kartę SIM

Czy możecie polecić jakiś modem na usb, aby korzystać z bezprzewodowego internetu? I żeby działał z SL.
    Korzystajmy z google i opcji szukaj. Przecież nie gryzą...

Ja mam Huawei e1752, działa bez zarzutu (nawet lepiej niż pod windowsem).

Komentarz

Zamieszczone przez Michalek Zobacz posta
      Czy możecie polecić jakiś modem na usb, aby korzystać z bezprzewodowego internetu? I żeby działał z SL.
      Ja mam Huawei E1823. Drivery się same zainstalowały na Macu bez mojej ingerencji (nie musiałem szukać, kombinować, itp.). Działa szybciej niż na Win.

Bacio

Komentarz

Dzięki za odpowiedzi w imieniu moim i koleżanki, która tego modemu potrzebuje
        Korzystajmy z google i opcji szukaj. Przecież nie gryzą...

Komentarz

Pracuję...
        X