Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj porządnie wątek

Wątki zatytułowane nic nie mówiącymi lub szczątkowymi informacjami (zwłaszcza samo 'mam problem'; 'nie działa komputer' i tak dalej) nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda.

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których
  1. może pomóc;
  2. jest coś interesującego;
  3. wątek może pomóc w rozwiązaniu problemu
Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą usuwane do kosza a ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Zewnętrzny Monitor (HDMI) słaba jakość

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zewnętrzny Monitor (HDMI) słaba jakość

Witam ,kiedy podpinam monitor Philips231t do macbooka przez hdmi , jest bardzo słaba jakość , wszystko rozmazane i kolory nie wyrażne , na windowsie przez bootcamp tak nie jest , tam wszystko pięknie wygląda , macie jakieś rady?

---------- Wpis dodano o 21:00 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:58 ----------

Acha, oryginalna przejściówka , macbook white c2d...

klonujesz? czy używasz tylko tego zewnętrznego philipsa?
    MacBook Pro '15 RETINA
    iPhone 5 64Gb / iPad Air 64Gb
    "Lieutenant Dan got me invested in some kind of fruit company."

Komentarz

Przy jednej i drugiej opcji rownie slaba jakość

Komentarz

Podlaczam sie pod temat,chcialbym mojego imaca podlaczyc poprzez przejsciowke mini DVI-->HDMI do plazmy samsunga 42",jak sie bedzie sprawa miala z sygnalami audio-video i rozdzielczoscia?
        Mac Mini i5(Mid2011)-2.3GHz/8GB/128GB SSD/HD3000/10.10+DELL U2412M
        Mac Mini C2D(Mid2007)2.0GHz/2GB/500GB/GMA950/10.7.5
        iMac 24"C2D(Late2006)2.16GHz/4GB/320GB/7300GT/10.6.8
        PM G5 Quad Core(Late2005)-2.5GHz/8GB/2.5TB/7800GT/10.5.8

Komentarz

U mnie jakość jest straszna , literki się rozmazują kolory nie wyraźne a monitor/telewizor tylko 23 cale , a na windowsie nie ma tego problemu o dziwo.

Komentarz

a rozdzielczość natywna ustawiona?

Komentarz

Niezależnie od rozdzielczości , taka sama słaba jakość ... nie wiem co robić , tak samo filmy tną na nim . i przewijanie stron a na matrycy mb nie

Komentarz

Pracuję...
              X