Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj porządnie wątek

Wątki zatytułowane nic nie mówiącymi lub szczątkowymi informacjami (zwłaszcza samo 'mam problem'; 'nie działa komputer' i tak dalej) nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda.

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których
  1. może pomóc;
  2. jest coś interesującego;
  3. wątek może pomóc w rozwiązaniu problemu
Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą usuwane do kosza a ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Okrojony OS X

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Okrojony OS X

Witam,
    Chciałbym okroić Tigera na kompie z opisu. Nie korzystam z wszystkich funkcji systemu. Wiem jak wyłączyć Dashboard i Spotlight, ale to trochę mało. Jest jakaś okrojona wersja Tigera, albo program który by mi okroił działającą instalacje? Z Windowsem się tak dało. Nie chcę instalować Panthera, bo nie obsługuje on rozdzielczości Full HD, ba żadnej 16:9 nie obsługuje, a mam 22-calowy monitor z Full HD.

PS Istnieją jakieś przeróbki lub zamienniki Findera? Ten z Tigera wygląda okropnie.
    [SIZE="3"]PPC rulez![/SIZE]

Poczytaj to: HOWTO: Install and Boot OS X 10.4 On a Flash Drive | OS X Tips Wydaje mi się, że Ci pomoże.

Komentarz

Użyj Multilingual. Usuwa zbędne architektury oraz języki z oprogramowania. Jeśli nie lubisz Findera: 5 Alternatives to the OS X Finder | Mac.AppStorm

Komentarz

Multilingual nie działa na Tigeru, ale w instalatorze odznaczyłem aditional langłidź i printer drajwerz.
        Zauważyłem że system najbardziej muli mi na stronach z Flashem, idzie jakoś go wywalić?
        [SIZE="3"]PPC rulez![/SIZE]

Komentarz

A może do flasha coś takiego? ClickToFlash
          będziesz sobie włączał tylko to co chcesz
          Fallout ...war, war never changes...

Komentarz

Napisałem głupotę sorry. Monolingual, nie "multi" I na "Tigeru" działa jak najbardziej. Monolingual

Komentarz

Na "Tigeru" działa jeszcze Monolingual - Browse /monolingual/1.4.0 at SourceForge.net
              Ostatnio edytowany przez madmax332; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
              X