Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

Wymagania niezbędne dla wątków w tym dziale

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej). Dlatego wymagane jest:
  1. Podanie modelu sprzętu wraz z rokiem produkcji (nie datą zakupu!)
  2. Zainstalowanego systemu
Nie obowiązkowe ale ułatwiające jest
  • Mile widziane 4 ostatnie znaki nr.seryjnego (do znalezienia na dolnej klapie obudowy), lub jeśli możemy zalogować się do systemu to jabłko > ten mac > więcej informacji,
    Przykład: Macbook Pro 2010r 13" (model sprzętu)/10.9.3 (system)/VATM - (końcówka nr. seryjnego)
  • Jeśli nie znacie modelu sprzętu, lub rocznika, wystarczy podać 4 ostatnie znaki nr. seryjnego
    Przykład: Macbook Pro(model sprzętu)/10.9.3 (system)/VATM - (końcówka nr. seryjnego)

Dlatego wątki bez podania w/w informacji (pk 1-2), które nic nie mówią o sprzęcie jakiego dotyczy problem, będą usuwane lub zamykane do czasu uzupełnienia danych a autorzy mogą otrzymać stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
2 z 2 < >

Zatytułuj porządnie wątek

Wątki zatytułowane nic nie mówiącymi lub szczątkowymi informacjami (zwłaszcza samo 'mam problem'; 'nie działa komputer' i tak dalej) nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda.

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których
  1. może pomóc;
  2. jest coś interesującego;
  3. wątek może pomóc w rozwiązaniu problemu
Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą usuwane do kosza a ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Infolinia Apple Polska 00800 4411875 nie dziala?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Infolinia Apple Polska 00800 4411875 nie dziala?

Potrzebuje skontaktowac sie z infolinia Apple - na stronie podany numer 00800 4411875 i... nie dziala. Standardowy komunikat ze nie ma takiego numeru. Czy komus udalo sie z nimi polaczyc?
    Dzwonie ze stacjonarnych i nic, tak samo z jednym zerem z przodu.
    Jestem (na razie) lekko zniesmaczony po lekturze postow z neta ze problem z moim imakiem early 2006 (pionowe linie, oczywiscie juz bez gwarancji) jest niezauwazany przez Apple i ze ciezko uzyskac naprawe tej sprzetowej wady konstrukcyjnej (bo na ekranie jest linia, na razie jedna ale screenshoty robi bez niej wiec system tego "nie zauwaza"-ewidentnie sprzetowy problem, mnostwo ludzi ma to samo wystarczy wpisac w google "imac vertical lines" wiec to nie jest indywidualne).
    Prawdopodobnie zostane zliczowany za "herezje" ale:
    Mam takze laptop PC Compaq/HP 6000z ktory mial wade konstrukcyjna - przegrzewala sie plyta glowna co powodowalo spalenie karty wifi i na ten jeden problem byla 3-letnia dodatkowa gwarancja. Oczywiscie tak sie stalo - jeden telefon na ich infolinie, przyjechal kurier, zabral laptopa na ich koszt, naprawa bezplatna, przesylka powrotna tak samo i to wszystko w Polsce (sic!)
    To moj pierwszy i jesli nie uda sie uzyskac bezplatnej naprawy ostatni mac, bo jesli zaczyna sie od problemu z kontaktem z infolinia, to co bedzie pozniej?
    Pewnie przyjdzie zadowolic sie polsrodkiem czyli podpieciem zewnetrznego monitora, tylko niezbyt mi sie to usmiecha.
    Mam tylko (jeszcze) nadzieje ze Apple stanie na wysokosci zadania i udowodni ze ich pomoc techniczna i serwis sa nie gorsze od tych jakie ma PC.

"Hi I'm Imac and I have a vertical lines on my face. Will Apple fix it?"
    Ostatnio edytowany przez Redviking; [ARG:4 UNDEFINED].
    Komputer: iMac 17" Core Duo 1,83 GHz -> Core 2 Duo 2.16, 2GB RAM, 160 GB HDD, AP/BT/SD, Mac OS X 10.6.2
    + minikomputer z procesorem Atom, XP/Madriva/Ubuntu/Windows7 + laptop PC z Vista.

może o jedno zero za duzo z przodu?

Komentarz

no własnie w polsce numery zaczynają sie na 0800 a nie na 00800 ;p

Komentarz

W tym numerze jest błąd, abstrahując od zera to jest jedna cyfra po 800 za dużo. Coś mi się wydaje, że to nie jest do końca polski numer i trzeba przez jakiś kierunkowy dzwonić. Ale pewnie mi się tylko wydaje
        Pozdrawiam
        Daniel

Komentarz

00800 to chyba infolinie międzynarodowe.

---- Dodano 13-04-2009 o godzinie 14:23 ----
          U mnie działa, dzwonię z Orange. A macie włączoną usługę dzwonienia na infolinie?
          Ostatnio edytowany przez razr; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Numer nie jest zlokalizowany w PL. Sporo osob ma problem z dodzwonieniem sie. Ja z telefonow TPSA i VoIP spokojnie moge sie polaczyc.
            To nie ja zaglądam w otchłań. To otchłań zagląda we mnie...

Komentarz

Dzieki! poprobuje z komorki orange, prawdopodobnie chodzilo o to ze wszystkie 3 telefony co probowalem byly z Tele2 (obecnie to bodajze netia) ale i tak dziwne, powinno dzialac. Mozliwe ze jakiegos prefiksu brakuje.
              Komputer: iMac 17" Core Duo 1,83 GHz -> Core 2 Duo 2.16, 2GB RAM, 160 GB HDD, AP/BT/SD, Mac OS X 10.6.2
              + minikomputer z procesorem Atom, XP/Madriva/Ubuntu/Windows7 + laptop PC z Vista.

Komentarz

... dziś dzwoniłem i nr działał bez problemu, jedynie czas oczekiwania był długi około 10 minut
                MACiek 8-)

Komentarz

Zamieszczone przez Redviking Zobacz posta
                  Pewnie przyjdzie zadowolic sie polsrodkiem czyli podpieciem zewnetrznego monitora, tylko niezbyt mi sie to usmiecha.
                  Mam tylko (jeszcze) nadzieje ze Apple stanie na wysokosci zadania i udowodni ze ich pomoc techniczna i serwis sa nie gorsze od tych jakie ma PC.
                  Pewno Cię zmartwię, ale jeśli to jest uszkodzona karta graficzna, to podłączenie zewnętrznego monitora nic nie zmieni.

Komentarz

W tym rzecz ze to nie karta tylko (prawdopodobnie bo Apple nie przyznaje ze taki problem ma wogole miejsce) kontroler matrycy - wszyscy co maja takie paski a nie udaje sie im uzyskac naprawy podpinaja zewnetrzne monitory i na nich dziala.

Komentarz

To samo dzisiaj u mnie, numer infolinii - "nie ma takiego numeru" i zarówno z dwoma zerami jak, z jednym jak i bez niczego, bo tak też proponowali próbować w Cortlandzie. Telefon w Netii ( Tele 2 ).
                      Ostatnio edytowany przez Witos; [ARG:4 UNDEFINED].
                      [I]Witos[/I]

Komentarz

A ktoś czytał tekst pod spodem?:

"Numer bezpłatny z telefonów stacjonarnych. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych nie zapewniają dostępu lub pobierają opłatę."

Zatem komórki i kombinowani usługodawcy odpadają. Niestety Netia i Tele2 korzystają najczęściej z łączy TP, ale połączenia są przekierowywane. Stąd też mogą być problemy...
                        zobaczapple.pl

Komentarz

To o tyle dziwne, że z tego samego telefonu, tego samego dostawcy, dzwoniłem na tę infolinię w zeszłym roku bez kłopotu.
                          Musi, że jakieś przejściowe kłopoty.
                          [I]Witos[/I]

Komentarz

mi z orange się udało:]

Komentarz

Numer jest do Cork w Irlandii - probuj ze stacjonarnego.
                              | W E L CO M E TO S T A T E OF C A L I F O R N I A |

Komentarz

Pracuję...
                              X