Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

IPhone 3g czy 3gs

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• IPhone 3g czy 3gs

Witam, mam zamiar kupic sobie IPhone, tylko nie wiem ktory sie lepiej sprawuje, czy 3g czy 3gs, wiem ze 3g mozna 'odblokowac', a do 3gs jeszcze zadnych tego typu poradnikow nie widzialem... Jesli temat juz byl to sory, nie zauwazylem... PS. sory za brak polskich liter, pisze w tej chwili z austrii.

3gs mozna odblokowac

Komentarz

-nie zastanawiaj sie ani chwili:
      -kup 3GS-roznica pomiedzy nim a 3G jest naprawde znaczaca!
      A z pelnym odblokowaniem nie ma zadnych problemow.

Komentarz

To w takim razie moge prosic o jakies instrukcje jak tego dokonac?? Tak z ciekawosci zobaczyc jak to bedzie wygladac Wiem ze w dziale tutoriale sa instrukcje ale nie ma tam zadnych instrukcji do 3gs.

Komentarz

odblokowanie 3GS trwa 3 minuty!, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację i wcisnąć jeden przycisk
          3GS jest bez porównania lepszy od 3G !

Komentarz

Ale VC działa średnio
            maclife.pl - serwis Apple

Komentarz

jeżeli Ciebie na to stać kupuj 3GS, jednak jeżeli kupisz 3G wiele nie stracisz
              Pozdrawiam

Komentarz

Po pierwsze 3gs jest następcą 3g. Podejrzewam, że 3g powoli będzie wycofywany ze sprzedaży. Jakby nie patrzeć lepiej kupić coś nowocześniejszego, na dłużej zaspokoi nasze wymagania

Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet

Tu masz ładnie wypisane różnice między 3g a 3gs

Komentarz

Zamieszczone przez jardins Zobacz posta
                  Po pierwsze 3gs jest następcą 3g. Podejrzewam, że 3g powoli będzie wycofywany ze sprzedaży. Jakby nie patrzeć lepiej kupić coś nowocześniejszego, na dłużej zaspokoi nasze wymagania

Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet

Tu masz ładnie wypisane różnice między 3g a 3gs
                  jasne czyli przeplacic za to samo w nawet nie zmienionej obudowie chociaż 3 gs smiga jak naleZy, to uwazam ze nie warto bo jednak za malo roznic.

Komentarz

widzę, że "orencz" na kolanach wróciło do iPhone był moment , że zrezygnowali ze sprzedaży. Nowy iPhone - nowe możliwości oskubania klienta. Różnice piorunujące jak widać. Fakt kamera i aparat znacznie poprawione (oglądałam w salonie), Voice Control - totalnie zbędny dodatek, kompas hmmm wątpliwa zaleta. Plusem jest 16 GB w podstawowym modelu, faktycznie jest szybki ( szybszy od 3G). Wykonanie wydaje się być gorsze. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na metalowe elementy i na piksele ( w 3G był problem z pikselami a potem problem z reklamacją ) . Suma summarum liczę , że jak mi się skończy umowa z pomarańczowymi to kupię albo 3Gs albo może wyjdzie nowy iPhone i tez go drapnę.
                    Live Long and Prosper

Komentarz

3GS jest napewno lepszy, ale jak na razie za te pieniadze to moim zdaniem nie warto.. jak Ci sie nie spieszy( chyba ze masz za duzo pieniedzy) to poczekaj az ceny stopnieja i kup 3GS
                      Zapraszam na podróże z biurem podroży www.suntours.travelshops.pl w Bytomiu :) Znajdę najlepszy Last minute:) ul . zabrzańska 9 (C.H. Kaufland), Bytom

Komentarz

Tak, tylko problem w tym ze musze juz brac, bo mi sie konczy umowa.

Komentarz

no to w umowie nie wychodzi tak tragicznie drogo, skoro i tak bierzesz abonament... Dodatkowo możesz sobie rozłożyć aparat na 20 rat 0%.

Komentarz

W takim razie raczej wezme 3GS, jeszcze jedno pytanie mam tylko, jak przywrocic standardowe oprogramowanie w Erze aby odzyskac gwarancje??

Komentarz

Pracuję...
                            X