Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jak sprawdzic, czy iPhone jest rzeczywiscie nowy?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak sprawdzic, czy iPhone jest rzeczywiscie nowy?

Witam,
    Planuje zakup nowego iPhona 3G na serwisie aukcyjnym. Moje pytanie jest takie jak iPhone ma np. juz tydzień, albo 2, a sprzedawca utrzymuje, ze nie byl uzywany. To jak moge sprawdzic, ze rzeczywiscie nie byl uzywany? Czy da sie sprawdzic, czy nie zostal zalany, albo nie upadl?

Wiadomo, ze nalezy patrzec na stan wizualny i techniczny urzadzenia. Ale powiedzcie mi. Moze jest cos po czym poznam, ze cos jest nie halo. Jaka czesc najszybciej wykazuje slady uzywania?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz nowy - kup w zafoliowanym pudełku. Mówię poważnie i sam tak robiłem i robię.
    iMessage: dliwski@me.com
    Twitter: @dliwski
    AKA Davvido

Komentarz

Zrób tak jak mówi Davvido.
      Musze się przyznać, ze sam kiedys sprzedalem 2 tygodniowa Nokię jako nową. Wystarczy kupić nówke obudowę z foliami.

Komentarz

nowy iP ma naklejona folie na wyswietlacz i wszystkie akcesoria w pudelku sa pooklejane foliami. chyba ciezko by bylo uzywac telefonu bez pozostawienia na tych foliach sladow. To + zafoliowane pudelko powinno gwarantowac ze jest nowy. Nowy iphone takze jest nieaktywny i wymaga podlaczenia do itunes. mozna wykonac tylko polaczenie alarmowe, ale ten stan mozna przywrocic po restore w itunes. Jednak jesli wyciagniesz go z pudelka i bedzie aktywny, oznacza to ze ktos juz go odpalił.

na pewno warto tez obejrzec śrubki przy glosniku / mikrofonie. nie powinny miec sladow odkrecania, oraz uszczelke pomiędzy wyswietlaczem a srebrną ramką iP - obydwie rzeczy mogą zostać naruszone w czasie rozbierania telefonu (jeśli ktoś nie wie jak i nie ma odpowiednich narzędzi).

A najlepiej kupic z gwarancją i rachunkiem od operatora wystawionym niedawno.
        --------------------------------
        Pmi
        MBPR13" + Mini + iTelefon

Komentarz

to jest proste.
          jak iphone jest nowy , nigdy nie używany to jeszcze nie został w iTunes aktywowany.
          wpisz numer seryjny na tą stronę i zobaczysz kiedy on został pierwszy raz aktywowany, do kiedy jest gwarancja producenta.

https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

tez kiedyś kupiłem na allegro iphona który"niby" miał dopiero 2 mies, i dowiedziałem się ze iphone już miał 6 mies.

Komentarz

Zamieszczone przez GulDukat Zobacz posta
            to jest proste.
            jak iphone jest nowy , nigdy nie używany to jeszcze nie został w iTunes aktywowany.
            wpisz numer seryjny na tą stronę i zobaczysz kiedy on został pierwszy raz aktywowany, do kiedy jest gwarancja producenta.

https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

tez kiedyś kupiłem na allegro iphona który"niby" miał dopiero 2 mies, i dowiedziałem się ze iphone już miał 6 mies.
            Probowalem z tym linkiem wpisalem nr seryjny ale niestety pyta o kraj i nie ma mozliwosci wpisania w zwiazku z tym nie mozna otrzymac informacji a szkoda?

Komentarz

a o jaki kraj Ci chodzi? Polska może?

Komentarz

Może w Mozilli sprawdzasz? Pamiętam, że sam miałem kiedyś z tym problem, ale inna przeglądarka go rozwiązała.
                iMessage: dliwski@me.com
                Twitter: @dliwski
                AKA Davvido

Komentarz

U mnie w safari też nie działa... W explorerze tak samo ;/
                  Jeżeli nie stosuję Polskich znaków to znaczy, że piszę z Windowsa lub iPada/iPhone'a...

Potrzebujesz porządnych narzędzi skrawających, warsztatowych, pomiarowych lub elektronarzędzi?
                  NAPISZ DO MNIE :)

Komentarz

daj kraj polska lub usa lub anglia.
                    iPhone 2G - 3.1.3
                    GG: 10900386
                    e-mail: ferrari94.kol@gmail.com

Komentarz

w operze działa, w IE nie to wina przeglądarki
                      poza tym tam sie niczego ciekawego nie dowiesz
                      mój był kupiony w czerwcu zafoliowany, aktywowany pare dni temu a pisze że gwarancja wygasa mu 10 grudnia 09
                      Ostatnio edytowany przez d3tr000; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez d3tr000 Zobacz posta
                        w operze działa, w IE nie to wina przeglądarki
                        poza tym tam sie niczego ciekawego nie dowiesz
                        mój był kupiony w czerwcu zafoliowany, aktywowany pare dni temu a pisze że gwarancja wygasa mu 10 grudnia 09
                        Ja mam to samo, miałem nowego z datą zakupu od Ery z stycznia, a mam wg. strony do września 2009r. ;]

Komentarz

ok, dzieki.
                          Czyli kupowac raczej z folia i jak sie wlacza to jest prosba o aktywacje w iTunes.

Czy cena 1200 PLN za iPhone'a 3G 8GB nowego jest realna?

Komentarz

Zależy, wg. mnie ciężko będzie, jeśli chcesz zafoliowany i bez simlocka.

Komentarz

a jak sprawdzic czy iPhone jest bez simlocka "od urodzenia", czy miał simlocka, ale jego brak jest wynikiem jakiś softwarowych kombincji, yellowsn0w, ultrasn0w, redsn0w, jailbreak lub jakihśtam innych?
                              Ostatnio edytowany przez leaf; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X