Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Cydia Store - sklep w Cydii?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cydia Store - sklep w Cydii?

Jak to jest z tą cydia store na jakiej zasadzie ma to działać bo widzę że jak wchodzę w cydię to już jest cydia store tylko jak klikam przenosi mnie na jakąś stronkę.I czy będzie tam to wysyłanie przez bt?Ale szkoda że płatne moim zdaniem na początku powinno być za free.
    Odtwarzacz:iPod Shuffle Silver 2G 1gb,iPod Shuffle 1st Gen 512mb
    Telefon iPhone 3G 16gb White,Tablet: Apple iPad 16gb WiFI
    System Operacyjny Windows 7 Ultimate
    http://www.youtube.com/user/testyTelefonow?feature=mhum <------Zapraszamy Recenzje,Testy

Z fusów mam Ci wróżyć? Tarota postawić?
    Skąd my mamy to wiedzieć?!

Będzie dziś wieczorem to się przekonasz na jakiej zasadzie działa.
    iMessage: dliwski@me.com
    Twitter: @dliwski
    AKA Davvido

Komentarz

o? to już dzisiaj. no jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądało i co na to apple. czy to będzie sklep dostępny wyłacznie z iphone czy stronka jakaś?
      Ostatnio edytowany przez hasos; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

To będzie cos ala AppStore ? Będzie mozna pobierać przez pc ?>
        Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów
        ...ale z drugiej strony sok też nie:confused:
        Kontakt: GG - 1861654

Komentarz

to co to za nowosc bo ja jestem 10 lat za murzynami hehehe mozna jasniej

Komentarz

z tego co pisze saurik to na poczatku (czyt. w tym tygodniu) płatność będzie się odbywać za pomocą amazon payments (cokolwiek to jest) a docelowa będzie można płacić paypalem

źródło: twitter saurika

Komentarz

Zamieszczone przez iPhone 25 Zobacz posta
              (..)bo widzę że jak wchodzę w cydię to już jest cydia store tylko jak klikam przenosi mnie na jakąś stronkę.(...)
              To warto by może przeczytać co jest na niej napisane?

Komentarz

ja czekm z niecierpliwoscia, wkoncu jakas alternatywna droga dla developerow i podejrzewam, ze co lepsze aplikacje beda wlasnie w cydia store.
                pomogeinnym.pl
                wykop.pl/ramka/156468/plyty-prawdy-zobacz-skopiuj-i-podaj-dalej

Komentarz

mialo byc dzisiaj rano naszego czasu -.-
                  mysle ze w kazdym momencie teraz moze sie pojawic

Komentarz

@iPhone 25

Za darmo? A z jakiej racji? Przecież jest normalna Cydia z darmowymi aplikacjami.

Wiecie co mnie ciekawi? Co Apple zrobi i czy Cydia Store ochroni się przed hackerami.
                    http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

Komentarz

mam nadziej że nie będzie też tak, że aplikacje obecnie darmowe, nagle staną się płatne . a co do hackerów to nie liczyłbym na to, appsy z appstore wychodzą cracowane prawie tak szybko jak oryginalne w apstore.

Komentarz

napewno bardziej skutecznie sie obroni niz app store, przeciez aplikacje z cydii moga gmerac gleboko w systemie

ale fajnie by bylo jesli cydia by zostala dla tweakow a cydia store tez mialby aplikacje free.

The first package I am selling is DRM-free. I intend to work with the existing commercial applications to handle their current DRM.
                        to znaczy ze free?
                        Ostatnio edytowany przez imbackingame; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

@imbackingame

Digital Rights Management - Wikipedia, wolna encyklopedia
                          http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

Komentarz

hasos, App Store to App Store - inna bajka. Pamiętaj, że jeśli umiesz się włamać, to tak samo umiesz zabezpieczyć się przed włamaniem.
                            iMessage: dliwski@me.com
                            Twitter: @dliwski
                            AKA Davvido

Komentarz

jakies małe nieporozumienie. chodzi o włamanie do sklepu czy krakowanie aplikacji? poza tym pytanie: po co włamywać się do sklepu? do appstore się nikt nie włamuje a i tak aplikacje są dostępne. z resztą do tego nie trzeba cydia store, przecież obecnie równiez płatne aplikacje z cydi są crakowane. z tym pewnie będzie podobnie, ze wszystkim tak jest...

Komentarz

Pracuję...
                              X