Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Kalendarz i zadania

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kalendarz i zadania

Witam

Szukam programu za pomoca ktorego bede mogl zarzadzac spotkaniami i zadaniami do wykonania, powiazanego z orginalnym kalendarzem iPhona.

Czy instnieje taki program?
    Ostatnio edytowany przez farciarz; [ARG:4 UNDEFINED].

edycja kalendarza na google, a potem synchronizacja po przez program z Cydii "NemusSync" korzystam i bardzo polecam

Komentarz

...lub Outlook jeśli chodzi i windę i synchronizacja przez iTunes
      Komputer\ Lenovo G560 \ Windows 7
      Telefon \ iPhone 2G \ 16GB
      Tablet \ iPad 2 \ 16GB \ iOS 6.0.1

Komentarz

Mi chodziło raczej o program ktory zainstaluje na iPhonie i będzie mi zastępował oryginalny kalendarz do wpisywania umówionych spotkań i zadan ale jednocześnie chce żeby wszystkie wpisywane zdarzenia byly tez widoczne w oryginalnym kalendarzu.

Komentarz

Zamieszczone przez farciarz Zobacz posta
          Mi chodziło raczej o program ktory zainstaluje na iPhonie i będzie mi zastępował oryginalny kalendarz do wpisywania umówionych spotkań i zadan ale jednocześnie chce żeby wszystkie wpisywane zdarzenia byly tez widoczne w oryginalnym kalendarzu.
          A to standardowy kalendarz tak nie dziala?

Komentarz

http://www.myapple.pl/iphone-tutoria...nuevasync.html

Komentarz

w stand kalendarzu brakuje mi np przypomnien typu - ustawienie daty i godziny - zadzwon do...
              nie mowiac juz o zywklym przypomnieniu - jest tylko "zadanie"...
              tez szukam programu ktory zadziala jak organizator z Nokii

Komentarz

no albo zarty sobie stroisz, albo w zyciu nie wlaczales kalendarza w iphonie.
                Ustawiasz zdarzenia nie zadania, zdarzenie moze sie wydarzyc dzisiaj, jutro albo za rok, mozesz je sobie ustawic na dowolna date i dowolna godzine, mozesz tam wpisac przypomnienie np zadzwon do..., mozesz ustawic przypomnienie przed zdarzeniem od 5 minut do 48 godzin, ba, mozesz nawet ustawic powtarzanie tego samego zdarzenia.
                Potem widok sobie ustawiasz na liste i masz task-list, posortowany datami i godzinami, czyli wszystko czego tylko dusza moze zapragnac.

Komentarz

ja zmieniłem moją Nokię na iPhona właśnie dzięki kalendarzowi także uwierz że niczego mu nie brakuje, jest rewelacyjny pracuje z nim na co dzień i jestem bardzo zadowolony.
                  brakuje mi tylko kategoryzowania kolorami. Niby jest taka funkcja opisana w opisie telefonu ale ani mi ani nikomu z moich znajomych ani obłudze w sklepie iSpot nie udało się tego problemu rozwiazać..

Komentarz

hmmm... co prawda ja korzystam z kalendarza na google i potem sobie to synchronizuję z iP, ale kolory mam - jako że google przypisał do każdego kalendarza inny kolor jest on (kolor) widoczny jak dostaję maila z przypomnieniem i w samym kalendarzu na iP przy danym zdarzeniu... ale nie wiem czy dokładnie o to Tobie chodzi...

Komentarz

Nie do końca.

Już wiem że można z kolorami zsynchronizować kalendarz przez Google ale to idzie bezprzewodowo i nie da się samemu określić kiedy ma się kalendarz zsynchronizować. Gdyby jeszcze się dało samemu o tym decydować to bym synchronizował tylko pod wifi :P

Komentarz

nie no sam decydujesz kiedy chcesz zsynchronizować... przez nemussync... ;] nie kumam trochę... chodzi Tobie o to że nie masz dostępu do wifi?

zawsze możesz to robić przez outlooka a potem iTunes... (wtedy masz przez kabel)

Komentarz

Robię to z outlookiem i przez iTunes z kablem ale kolory mi nie przechodzą do IP

Komentarz

Zamieszczone przez Teq Zobacz posta
                            no albo zarty sobie stroisz, albo w zyciu nie wlaczales kalendarza w iphonie.
                            Ustawiasz zdarzenia nie zadania, zdarzenie moze sie wydarzyc dzisiaj, jutro albo za rok, mozesz je sobie ustawic na dowolna date i dowolna godzine, mozesz tam wpisac przypomnienie np zadzwon do..., mozesz ustawic przypomnienie przed zdarzeniem od 5 minut do 48 godzin, ba, mozesz nawet ustawic powtarzanie tego samego zdarzenia.
                            Potem widok sobie ustawiasz na liste i masz task-list, posortowany datami i godzinami, czyli wszystko czego tylko dusza moze zapragnac.
                            Tak to wszystko prawda - moze nie wyrazilem sie wystarczajaco jasno - moja wina.
                            przyklad - w nokii wpisuje zadanie (nie zdarzenie - to tez moge)
                            zadzwon do... wraz z zaznaczeniem z bazy telefonow do kogo
                            i o okreslonym czasie telefon przypomina mi tak - ze naciskam zielony przycisk i dzwonie - mozna tak w iP ? jesli tak, to poprosze o instrukcje.
                            powinna byc zakladka - remind
                            Moze sie czepiam - ale ta drobna rzecz ktorej mnie czasami brakuje.
                            O innych brakach nie wspomne- bo to nie ten temat

Komentarz

aaa no teraz rozumiem, nie, takiej opcji nie widzialem w iphone (ani w zadnym telefonie jaki do tej pory posiadalem ) a remind jest jako przycisk, a nie zakladka.
                              Z twojej perspektywy to rzeczywiscie sa braki, bo sa to opcje ktore miales w swoim (prawdopodobnie) poprzednim telefonie, dla mnie to nie sa braki tylko zbedne dodatki, bo nigdy tego wczesniej i tak nie widzialem/uzywalem .

Komentarz

Pracuję...
                              X