Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone w Plusie

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• iPhone w Plusie

Czy iPhone będzie sprzedawany w plusie?? np w przyszłym roku???

Horoskop dla Ciebie - strona główna
    Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

Merytorycznej odpowiedzi udzielił @renqien, ja od siebie dodam jeszcze że wątpię.
      Plus nie lubi wydawać pieniędzy na telefony (zobacz ich "ofertę" palmofon&#243;w) więc nie sądzę żeby zainwestowali w iPhone.
      Moje programy:
      iOS=>Project Planner | Project Planner HD
      OSX=>Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper
      Nie udzielam porad poprzez PW.

Komentarz

Nie lepiej sięgnąć po ajfona z Allegro ( około 1400 zł ) i wsadzić sobie kartę plusa ? Te 1400 zł to np. koszt zakupu w Erze lub Orange i 7 miesięcy abonamentu z 24 ( w przypadku Ery )
        Lepiej mieć złe sny niż złą baterię...

Komentarz

ta Plus i iPhone jakos to do siebie nie pasuje... moze za kilka lat ale kto to wie... horoskop jest wyzej(mocne)

Komentarz

pasuje pasuje. Cała moja familia jest w simplusie. Za 24 zeta zapodałem 500 minut, za 10 zł mam 50 mb netu na oddalanie się od domu..W sumie 10 lipca wydałem 50 zł na kartę, mam jeszcze 12 zeta, 29 MB wolnego ( drugi pakiet ) i kilkaset sms&#243;w, kt&#243;re i tak trudno wykorzystać
            Wiem, że odbiegam od tematu, ale....
            Lepiej mieć złe sny niż złą baterię...

Komentarz

troche zboczylismy z drogi... uslugi w plusie sa ok, ale co do telefonow to juz duzo gorzej... mnie np. rozbraja plusphone... zastanawiam sie czy ktos to bierze...bo chyba plus nie trafil z towarem...

Komentarz

Na mojej stronie był wywiad z osobą z Plusa odnośnie iPhone'a...
                "...nie jest wykluczone..."
                Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla non eros. Sed eget est at dolor pretium egestas. Mauris elementum iaculis sem. Donec eu elit ut enim feugiat faucibus. In hac habitasse platea dictumst. Fusce neque risus, viverra in, ultricies nec, dictum nec, nunc.

Komentarz

i iPhone w plusie jest

Oferta indywidualna

Komentarz

No to się myliliście bo 3GS już jest. Tak jak wielu już spekulowało - Apple chce wyprzedać starsze modele, by 4 się sprzedawał. Czyli zapewne będzie w Plusie
                    iPad Wi-Fi 64GB
                    "It was 5 of us, all of us millionaires, now one's a fucking junkie and one's a fucking queer"
                    "Aww nigga do you, know what this is. One shot - one kill what's the deal? G-unit!!!"

Komentarz

tak, a patrzyliście na ceny? wersja 32 GB za ponad 5000 zł. To już taniej iPhone'a 4 można kupić na allegro. Czy ich całkiem pogieło? 3GS w Cortlandzie, bez żadnej aktywacji kosztuje 2800 zł, a tu ponad 5k? Chyba po to go wprowadzili aby był w ofercie lub... mają ustawiony jakiś przetarg dla firmy państwowej, która łyknie w takiej cenie i da zarobić Plusowi hurtowo gigantyczną marżę...
                      Think different!

Komentarz

i wszystko jasne

600 telefon

pozdrawiam

Komentarz

Naprawdę nie zdziwię sie, jak część z nich to będą te iPhony z tą gigantyczną marżą...
                          Think different!

Komentarz

Takie ceny sie dje jak sie cegos niechce sprzedawac a tylko móc pochwalic sie ze ma sie dany towar w ofercie.

Komentarz

Pracuję...
                            X