Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Po raz kolejny stwierdzam, że iOS to wyjątkowe g... jakiego próżno szukać u konkurencji

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po raz kolejny stwierdzam, że iOS to wyjątkowe g... jakiego próżno szukać u konkurencji

A więc króko:
    iPhone'a z iOS(wcześniej iPhoneOS) mam 3 lata i po raz kolejne okazuje się, że to nieprzeciętny crap. Ogólnie trzyma 3-4 dni na 3G(czyli zupełnie odwrotnie do tego co pisze się na forum) a mimo to, po raz kolejny zjadł całą baterię w kilka godzin, wyłączył się i oczywiście nie uruchomił budzika. Nie jest to więc ewidentnie wina baterii czy softu - bo sytuacja zdarza się drugi raz w ciągu ponad 3 msc od instalacji softu. Czy można na takim nieprzeciętnym chłamie(telefon służbowy) polegać? Nie jest to żal, a koniec cierpliwości do tego chińsko/hinduskiego programistycznego gówna i ciekawość opinii innych.

Dość szybko odpiszę, że czasami np. nie mogę przesunąć Locka jak ktoś dzwoni itp. Ale mi budzik działa i to nawet 3 co 10 minut

Komentarz

Coś w tym jest, prawdę mówiąc nigdy nie zdarzyło mi się na telefonie innego producenta aby nie zadzwonił budzik, lub zadzwonił godzinę później jak to miało niedawno miejsce.

Niezaprzeczalny jednak jest fakt że cała reszta po prostu działa

PS. No też czasami nie moge odebrać rozmowy, ale tylko przez dwie, trzy sekundy, potem się udaje.

Komentarz

Ja mam chyba jakiś wyjątkowy soft bo budzik działa

@krakers Widać, że pisałeś to w emocjach. Od razu napisze, że mam iP2G 3.1.3 Whited00r spróbuj to wgrać bo tu działa budzik.
        tak jak napisałem wcześniej mam tak,że ktoś dzwoni ja przesuwam Lock a tu on "Staje" na samym końcu i wisi ja już słyszę "Hallo,Hallo" w słuchawce a jak ja coś powiem to nie słychać patrze na ekran a tu dalej wisi. Muszę czekać aż ten ktoś się rozłączy i wtedy działać od nowa.

Komentarz

Też mam iphone trzy lata i nigdy mi się to nie zdarzyło, a z budzika korzystam codziennie. Fakt, że mam 3G i może bardziej jakoś niezawodny.

Komentarz

Z odebraniem rozmowy to jest czasami osobna sprawa. Człowiek kombinuje jak głupi żeby odebrać telefon(uprzedzam wypowiedzi wszelkich mundrych, że JB nie posiadam)...

Komentarz

@krakers a na poprzednim iP4 też miałeś takie "jaja" ?

Komentarz

Zamieszczone przez Komel Zobacz posta
                Ja mam chyba jakiś wyjątkowy soft bo budzik działa

@krakers Widać, że pisałeś to w emocjach. Od razu napisze, że mam iP2G 3.1.3 Whited00r spróbuj to wgrać bo tu działa budzik.
                tak jak napisałem wcześniej mam tak,że ktoś dzwoni ja przesuwam Lock a tu on "Staje" na samym końcu i wisi ja już słyszę "Hallo,Hallo" w słuchawce a jak ja coś powiem to nie słychać patrze na ekran a tu dalej wisi. Muszę czekać aż ten ktoś się rozłączy i wtedy działać od nowa.
                Akurat wgrywam zawsze goły soft, bez kopii zapasowej i ściągam kontakty via Exchange. Nie jest to ewidentnie wina ustawień, kopii, etc.

Zamieszczone przez arturcisz Zobacz posta
                Też mam iphone trzy lata i nigdy mi się to nie zdarzyło, a z budzika korzystam codziennie. Fakt, że mam 3G i może bardziej jakoś niezawodny.
                To nie wina hardware'u tylko softu. To samo jak wyłączysz roaming danych - raz na 10 ładowań zagrzeje się jak cholera i padnie po kilku godz. W życiu na to bym nie wpadł, ale z MA dowiedziałem się tego.

---------- Wpis dodano o 08:24 ---------- Poprzedni wpis dodano o 08:23 ----------

Zamieszczone przez Komel Zobacz posta
                @krakers a na poprzednim iP4 też miałeś takie "jaja" ?
                Na Oryginalnym iPhonie, 3G i 4(3GS nigdy nie posiadałem).

Komentarz

Jak miałem 3.1.2 to nie miałem takich rzeczy i dziwiłem się czemu na forum jest pełno tematów, że im nie działa budzik (pamięta ktoś ? ).
                  Acha.. jeszcze ajfon strasznie mi się grzeję i nie tylko podczas ładowania ale także podczas normalnej pracy.

---------- Wpis dodano o 08:27 ---------- Poprzedni wpis dodano o 08:26 ----------

Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
                  Akurat wgrywam zawsze goły soft, bez kopii zapasowej i ściągam kontakty via Exchange. Nie jest to ewidentnie wina ustawień, kopii, etc.

To nie wina hardware'u tylko softu. To samo jak wyłączysz roaming danych - raz na 10 ładowań zagrzeje się jak cholera i padnie po kilku godz. W życiu na to bym nie wpadł, ale z MA dowiedziałem się tego.

---------- Wpis dodano o 08:24 ---------- Poprzedni wpis dodano o 08:23 ----------

Na Oryginalnym iPhonie, 3G i 4(3GS nigdy nie posiadałem).
                  Czytałem twój temat o sprzedaży iP 4 Black i czy na tamtym iPhonie miałeś te same objawy ?

Komentarz

posiadam iphone od 2007 roku i budzik ani jeden raz mnie nie zawiódł, najpierw w 1gen teraz na 4

Komentarz

Ja korzystam z iphona od 2008r i nigdy z żadnym nie miałem takich problemów.
                      Komputer: MacBook AIR MID2013 128GB/4GB, MacBook Pro Retina 13 ME865PL/A
                      Telefon: iPhone 6 plus, iPhone 6

Komentarz

Tak, zarówno na białym jak i czarnym i wciąż jestem pewien, że to wina softu. Tu nie chodzi o budzik czy baterię. Mi bateria z włączonym non stop 3G i Wi-Fi trzyma do 4 dni i tym wynikiem jestem wręcz zachwycony. Problem w tym, że bateria po naładowaniu do 100% i odłączeniu potrafi paść w 3-5h i jak wiadomo iPhone z iOS jest chyba jedynym urządzeniem na rynku(z innym takim przez kilkanaście lat się nie spotkałem), w którym po rozładowaniu budzika nie uruchomi. Nokia nawet za 100zł jak się rozładuje to budzik i tak uruchomi. I nie chodzi tutaj tylko o budzik, ale również o maila, którego muszę mieć i kalendarz wraz z przypomnieniami.

Komentarz

Polecam zestaw telefon z baterią która trzyma 2 tygodnie + iPod Touch 4G

Wyjdzie taniej i praktyczniej
                          EDC:
                          Macbook + Lumia + Spyderco Endura + Victorinox Spirit + Zebralight SC600 MK2

Komentarz

Problem z suwakiem podczas dzwonienia tez mialem.. problem w tym ze zaden system nie jest idealny, przerzucisz sie na inny system i tez bedzie miał jakies błędy. Mnie najbardziej irytuje fakt ze technologia poszła daleko do przodu a nie potrafia zrobic baterii ktory by trzymala i trzymala..

Komentarz

Zamieszczone przez rybak-17 Zobacz posta
                              Polecam zestaw telefon z baterią która trzyma 2 tygodnie + iPod Touch 4G

Wyjdzie taniej i praktyczniej
                              Dlatego mam BB, na którym mam budzik, ale nie o to zdecydowanie chodzi!

Komentarz

Pracuję...
                              X