Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPhone’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy. Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPhone, iPod touch - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Android OS przeportowany na iPhone

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Android OS przeportowany na iPhone

Oto skrót do artykułu razem z filmikiem.
    Ciekawe, ciekawe...

Android successfully running on iPhone!
    Ostatnio edytowany przez majkool; [ARG:4 UNDEFINED].
    God does not play dice with the universe, he plays Go.
    iOS junkie i gracz Go/Baduk/Weiqi

Aj, też chciałem założyć temat. Fenomenalna wiadomość - odpalenie zarówno iPhone OS oraz Androida na jednym urządzeniu to prawdziwy przełom. Będzie news na stronie głównej.

Tutaj oryginalny artykuł na blogu autora: Linux on the iPhone: Android running on iPhone!
    Ostatnio edytowany przez shog; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ciekawostka. W ogóle nie sądziłem że na iPhonie może być zainstalowany inny system.
      Teraz będziemy mieli rewolucje .
      Wiele osób ucieknie od iPhone OS na rzecz Androida.

Doprawdy interesujące.
      "Computers in the future may weigh no more than 1.5 tons."
      - Popular Mechanics, 1949

Moje GG: 2328848 - nie męczyć jak nie trzeba :cool:

Komentarz

Mam od kilku dni Motorole Milestone z Androidem 2.1 i powiem szczerze ze są w niej rzeczy których brakuje iPhone OS ale nadal powtarzam NADAL iPhone OS jest dla mnie czymś przełomowym. Android przypomina mi bardziej jakieś stary WM który często się wysypuje a o stabilności programów już nie wspominam. Mając tę motke parę tygodni i tak wrócę do iPhone ale czekam na tego nowego bo starego oddałem zonie.
        Przepraszam zapomniałem dodać ze Android jest przyjemniejszy dla developerów napisać na niego prosty programik choćby pogodowy swojego miasta to kwestia kilki h.
        Ostatnio edytowany przez magg; [ARG:4 UNDEFINED].
        Mac Mini mid 2010 -=> 10.9.2 + 8GB ram
        iPhone 4 16GB! 6.1 JB!
        † iPhone 2G 8GB! 3.1.3 [JB] †
        Zło to masa! iMessages: kwieczorek@me.com

Komentarz

Chętnie przetestuję jak to działa Na filmie widać ipka 3G, więc na moim 2G bez problemu powinno też pójść
          Szkoda, że do szkoły nie zabrałem kabla bo już bym kreował

edit: to jest 2G )
          Ostatnio edytowany przez le1t00; [ARG:4 UNDEFINED].
          Zobacz koko.rolky.pl - Blog gdzie DNB i Dubstep spotykają się razem z innymi powszednimi tematami

Komentarz

Ja już ściągam pre-build
            http://myapple.pl/informacje/51226-zasady-stosowania-sygnatur-podpisow.html

Komentarz

o.O

dobre dobre to.

I ciekawe, co po tej zmianie nie będzie działac.

Komentarz

Jak widać działa: wifi, caller, sms, więc wygląda fajnie. Szkoda, że dotyk troszkę kijowato bo widać, że ma problemy i multi-touch nie działa, ale zrobię wszystko by go zainstalować póki w szkole jestem Zaraz bieganie się zacznie w poszukiwaniu kabelka
                Zobacz koko.rolky.pl - Blog gdzie DNB i Dubstep spotykają się razem z innymi powszednimi tematami

Komentarz

Jak zainstalujesz daj znać czy działa xD Bo mi się narazie nie chce z tym orać ;p

Komentarz

Zamieszczone przez magg Zobacz posta
                    Android przypomina mi bardziej jakieś stary WM który często się wysypuje a o stabilności programów już nie wspominam.
                    Zaznaczę że nie jestem fanem ani ip ani androida,sam używam obu telefonów ,czyli 3gs i milestone i moim zdaniem pisanie o nie stabilności oprogramowania na androidach to lekka przesada z twojej strony,nigdy żaden to program mi się nie wysypał ani na jednym systemie jak i drugim,oba telefony są wyjątkowe i to muszę przyznać,wiadomo że telefony apple mają świetny ekran dotykowy który szybko nie znajdziemy w innych telefonach,za to milestone to równie świetny telefon i np. przeglądanie internetu bardziej mi się podoba na motoroli ,być może przez rozdzielczość i wyświetlacz ale za to do rozrywki typu gry itd.. no to telefon apple jest nie zastąpiony,wielozadaniowość za to w motce i telefonach z androidem jest czymś czego apple nigdy nie będzie mieć,nie wspomnę również o widgetach włączania np.wifi w ip,jest to dla mnie coś nie zrozumiałego że muszę wchodzić w ustawienia by włączać wifi lub co najgorsze robić JB bo producent zapomina o drobnych szczegółach,ale oba telefony są nie zastąpione .

Komentarz

Ja też chętnie potestuję...

Na razie nie można ściągnąć z MediaFire, a na P2P jeszcze nie ma
                      rMBP 13" i5 2,4 GHz / 8GB / 256 SSD / IRIS | iPhone 5 32GB @ 7.0.2 | Pad 2 - 3G + WiFi 16GB @ 7.0.2
                      Kontakt: @PawelZawadzki

Komentarz

wow, imponujące. zastanawia mnie czy na touch'u 2g pojdzie ?
                        chętnie bym się pobawił za cene rozłąki z muzyką, chwilowej.

Komentarz

nie chce się ściągnąć:/

Komentarz

Zaraz zuploaduje gdzieś bo zdążyłem zassać, chętnym wyślę na pm

Komentarz

a co z Bluetooth? po zainstalowaniu androida będzie chodziło? ;>
                              MacBook Pro i5 13,3
                              iPhone 4s 16gb Black.

Komentarz

Pracuję...
                              X