Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPad - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPad’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy - iPad.
Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPad - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPad Mini - opinie

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• iPad Mini - opinie

No to mamy nowego iPada Mini który jest:
    - 53% lżejszy od normalnego iPada
    - jego grubość to 7,2mm
    - przekątna wynosi 7,9".
    - rodzielczość 1024x768 - tyle co iPad 1 i 2 generacji
    Co o nim sądzicie?

Ostatnio edytowany przez Fifty-50; [ARG:4 UNDEFINED].
    iPad Wi-Fi 64GB
    "It was 5 of us, all of us millionaires, now one's a fucking junkie and one's a fucking queer"
    "Aww nigga do you, know what this is. One shot - one kill what's the deal? G-unit!!!"

Amazing.

Komentarz

Piękny. Mam dla takiego "maleństwa" dużo zastosowania ale...
      Ale poczekam na Retine. Mimo wszystko

Komentarz

Design iPad'a mini jest świetny, jedyny minus jaki mogę znaleźć to brak retiny i stary procesor. Szkoda, że design iPad'a 4 nie jest do kompletu, iPad mini wygląda o wiele ładniej i pasuje do iPhone, czego nie można powiedzieć o iPadzie 4.

Poczekam na iPada 5 z równie ładnym designem albo następnego mini z retiną i dużo lepszym procesorem.

Komentarz

Ja 2 miesiące temu kupiłem nowego ipada....jak bym wieidział że wyjdzie 4 generacja to bym się wstrzymał....cholera... te same pieniądze...

Komentarz

Przy wolnej gotówce - to kolejny fajny gadżet - ipad do kieszeni marynarki. Ale nie widzę raczej konieczności wymiany ipada 2 na mini... Fajnie mieć oba, ale tylko mały zamiast dużego - chyba niezbyt...
            WWW: http://gameplay.pl/dm

Komentarz

Fajny, ekstra do książek będzie Wie ktoś jaka cena w PLN za 32GB?
              Game Center: iLolek
              iMessages: sebus1996@me.com

Komentarz

Minimal-x dokładnie ten sam ból, ja swojego iPada 3 gen. kupiłem miesiąc temu a teraz za identyczną kwotę miałbym 4 .... A teraz trzeba sprzedawać tego i kupić 4 ehhhh

Komentarz

Zamieszczone przez minimal-x Zobacz posta
                  Ja 2 miesiące temu kupiłem nowego ipada....jak bym wieidział że wyjdzie 4 generacja to bym się wstrzymał....cholera... te same pieniądze...
                  A mi się wydaje, że nowszy ipad jest 100zł droższy, od 2199zł... A nie był nowy od 2099zł? A poza tym iPad 3 jest bardzo szybki, to jest iPad 3S, więc co ci zależy? Chęć posiadania NAJlepszego, czy iPad 3 ci muli?
                  Ostatnio edytowany przez Sebosz; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Game Center: iLolek
                  iMessages: sebus1996@me.com

Komentarz

Powariowaliście chyba, ja kupiłem w sobotę i nie odmóżdżyła mnie ta wiadomość o nowym, choć fakt,
                    A6X robi wrażenie i miniak też, ale nie dajmy się zwariować, trochę szacunku do samych siebie
                     MacBOOK’i: rPro 2014 • Pro 2012 • Air i5/8/128 • Alu  TB 27“ 
                     iPhone’y: 6 • 2 x 5S⃣  iPad MiNi Retina  iPod Nano  Apple TV3 

Komentarz

Shrek - ale sam fakt tego, że za te same pieniądze mógłbyś mieć teraz coś lepszego z nowszym prockiem itd. nie drażni Cię ? Bo mnie owszem i to bardzo :/

Komentarz

No cóż, wszystko sprowadza się do pytania "do czego używasz iPada". Mini jest poręczny i lekki i świetnie się sprawdzi w wielu zastosowaniach, jak przeglądanie netu, poczty, czytania książek, większość gier.
                        Jednak gdy iPad często służy również do edycji zdjęć, pisania, sporządzania notatek, itd., to mniejszy ekran jest zdecydowanie minusem. Pierwsze z brzegu przykłady. Nie wyobrażam sobie pracy na mniejszym ekranie w takich aplikacjach jak: iThoughts HD, OmniOutliner, iAnnotate PDF, Sente, Photogene... Oczywiście też można, ale nie będzie to tak komfortowe i efektywne jak przy 10'.
                        Ostatnio edytowany przez dorian; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ipad mini jest całkiem fajny. Ale przy posiadaniu "większej" wersji nie widzę sensu.

Komentarz

Zamieszczone przez iLolek Zobacz posta
                            A mi się wydaje, że nowszy ipad jest 100zł droższy, od 2199zł... A nie był nowy od 2099zł? A poza tym iPad 3 jest bardzo szybki, to jest iPad 3S, więc co ci zależy? Chęć posiadania NAJlepszego, czy iPad 3 ci muli?
                            Dokładnie mój kosztował 2099zł.... ipad śmiga bardzo szybko jest ok tylko że trochę drażni fakt że można by było mieć jeszcze szybszego ...a kasa już wydana

Shrek: podbudowałeś mnie dzięki

Komentarz

Zamieszczone przez migal Zobacz posta
                              Shrek - ale sam fakt tego, że za te same pieniądze mógłbyś mieć teraz coś lepszego z nowszym prockiem itd. nie drażni Cię ? Bo mnie owszem i to bardzo :/
                              Owszem, jeśli byłoby tomw minioną sobotę, wybór nawet za cenę wyższą o 200 zł jest oczywisty, ale perspektywa czekania na to
                              Pół roku, raczej nie jest normalna i nie przyszło mi to nawet do głowy. Oba te sprzęty będą działać równie świetnie przez najbliższe
                              Prawie 2 lata, do premiery v5 więc absolutnie z uśmiechem na twarzy piszę sobie posta z iPada New Retina i jest super bo go mam.
                               MacBOOK’i: rPro 2014 • Pro 2012 • Air i5/8/128 • Alu  TB 27“ 
                               iPhone’y: 6 • 2 x 5S⃣  iPad MiNi Retina  iPod Nano  Apple TV3 

Komentarz

Pracuję...
                              X