Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY

Dział iPad - Rozmowy ogólne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wolnej dyskusji,
np. o nowych narzędziach, wydarzeniach ze świata iPad’a, aktualnościach, przypuszczeniach, plotkach.

Od zadawania pytań jest dział Pytania i problemy - iPad.
Wszelkie rozterki związane z wyborem sprzętu i pytania przed zakupem umieszczamy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-z-ios-227/.

Każdy temat z pytaniem, umieszczony w dziale iPad - Rozmowy ogólne
zostanie USUNIĘTY bądź PRZENIESIONY z działu, a jego autor - możliwe, że nagrodzony ostrzeżeniem.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Przesylanie plikow

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przesylanie plikow

Chce przeslac plik (np. Pages) do iPad i w ta strone jest to latwe ( dropbox, mobileme) ale czy jest mozliwosc przeedytowania takiego pliku w Pages i wyslania go do komputera? Po edycji moge go wyslac mailem, iWorks-em lub export. Export wydaje sie rozsadny ale nie moge znalezc nigdzie tego pliku. Wiem ze mozna to zsychronizowac przez iTunes ale musze to zrobic bezprzewodowo (i tu wraca dropbox lub mobileme).
    Czy jest taka mozliwosc dropbox -> Pages -> dropbox ? (dropbox lub inny program z dyskiem sieciowym)

A program airsharing? Czy jakoś tak?

Komentarz

Próbowałem ale działa tylko wgranie do iPad-a

Komentarz

Witam przy okazji mojego pierwszego posta

Poradźcie mi proszę w jaki sposób mogę przerzucić do iPada 150-megabajtowy plik PDF. Mailem nie za bardzo chcę to robić - w grę wchodzi kabel USB lub adapter USB lub kart SD. Da się???

Pozdrawiam,
        biblo
        Ostatnio edytowany przez biblo; [ARG:4 UNDEFINED].
        ---------------------------------------------------------------------------------------
        Pozdrawiam,
        biblo

Komentarz

Zamieszczone przez biblo Zobacz posta
          Witam przy okazji mojego pierwszego posta

Poradźcie mi proszę w jaki sposób mogę przerzucić do iPada 150-megabajtowy plik PDF. Mailem nie za bardzo chcę to robić - w grę wchodzi kabel USB lub adapter USB lub kart SD. Da się???

Pozdrawiam,
          biblo
          Tak możesz, najpierw zainstaluj ,,iBooks" z AppStore'a. Potem skopiuj PDF do iTunesa, a to zsynchronizuj

Komentarz

ALbo GoodReadera i też przez iTunes wrzuć.
            Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
            PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych

Komentarz

Już znalazłem dokładny opis i parę ciekawych informacji tutaj http://myapple.pl/ipad-rozmowy-ogoln...ipad-pdfy.html

W każdym razie dzięki!
              ---------------------------------------------------------------------------------------
              Pozdrawiam,
              biblo

Komentarz

Mam problem z przesyłaniem plików do Pages w formacie pdf. Niby sie synchronizuje a nie można ich otworzyć, bo ich nie widać. Plik w formacie pages synchronizuje się i otwiera bez problemu. Jakaś rada, zmiana jakiegoś ustawienia?

Komentarz

Pliki do Pages w formacie pdf? Jesteś pewien, że to właśnie chcesz zrobić?
                  Jenot

Komentarz

Pracuję...
                  X