Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...

Poszukiwania gier...

Dziękujemy z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Strony z serialami

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Strony z serialami

Jak wiecie sprzęt Apple'a nie obsługuje flasha, a ja chciałbym sobie oglądnąć jakieś seriale online na swoim iPodzie Touch 2g. Pobieżnie przeglądnąłem kilka takich stron (np. Seriale online oglądaj na iiTV.info lub Seriale online - seriale.cc) i niestety nie działają. Mam w związku z tym pytanie, czy są jakieś strony na którym mogę bezproblemowo oglądać seriale (z polskimi napisami)?

PS. Mam nadzieję, że wybrałem dobry dział.

Kup sobie w Appstore przeglądarkę Puffin, wtedy takie stronki, które podałeś będą działać Ci.

Komentarz

Puffin obsługuje flasha? A jak z wydajnością?

Komentarz

a ipla? :P

Komentarz

Puffin częściowo chodzi tzn. nie działa odtwarzanie na full screenie (wyskakuje "Loading failed") a w normalnym trybie film nie jest płynny.
          A co do iply to tam są tylko dziadowskie seriale z Polsatu.

Komentarz

A co z Skyfire? Ponoć automatycznie wykrywa film na stronce i działa
            Game Center: iLolek
            iMessages: sebus1996@me.com

Komentarz

Puffin lepsza i tańsza.

Komentarz

Ja ogladam seriale na iiTV.info, wazne aby serial byl wrzucony na megavideo, wtedy odpowiednia sztuczka z programami oplayer hd i mercury browser i mozna ogladac obraz PŁYNNY ! poszukaj w google megavideo on ipad czy jakos tak. Polecam

Komentarz

photon dziala lepiej niz puffin , skyfire to lipa

Komentarz

a macie może jakiś paten na filmy z yt?? tzn. nie wszystkie chcą mi chodzić;/

Komentarz

Zamieszczone przez maciek1027 Zobacz posta
                      a macie może jakiś paten na filmy z yt?? tzn. nie wszystkie chcą mi chodzić;/
                      Masz na myśli te np. z kanałów VEVO? Niektórzy po prostu nie pozwalają odtwarzać swoich filmów na urządzeniach mobilnych, co nawiasem mówiąc, nie wiem po co robią, a żeby mieć wszystkie teledyski na iPhone/iPad ściągnij z amerykańskiego app store aplikację VEVO

Komentarz

Zamieszczone przez slawrumia Zobacz posta
                        photon dziala lepiej niz puffin , skyfire to lipa
                        Photon nie działa z iPodem 2g

Zamieszczone przez MacieIKS Zobacz posta
                        Ja ogladam seriale na iiTV.info, wazne aby serial byl wrzucony na megavideo, wtedy odpowiednia sztuczka z programami oplayer hd i mercury browser i mozna ogladac obraz PŁYNNY ! poszukaj w google megavideo on ipad czy jakos tak. Polecam
                        OPlayer z jakiegoś powodu mi się nie włącza, a raczej powinien działać.

Przetestowałem jeszcze VideoBrowser - dźwięk działa w porządku, a obraz niestety odtwarza tylko kilka klatek, a później zacina się, przewinę kawałek dalej i jest to samo.

Komentarz

MaciekIKS, będe wdzięczny jak to troche szerzej opiszesz. Też oglądam seriale z tej strony, mam oplayera (nie hd bo mam ip), co jeszcze mi potrzebne do oglądania na iphonie?
                          pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez bartek1529 Zobacz posta
                            MaciekIKS, będe wdzięczny jak to troche szerzej opiszesz. Też oglądam seriale z tej strony, mam oplayera (nie hd bo mam ip), co jeszcze mi potrzebne do oglądania na iphonie?
                            pozdrawiam
                            włącz to na iPhone
                            iMegaVideOS

Komentarz

Dzieki, właśnie sprawdzam
                              Jedno pytanie, trochę naiwne: znosi limity w megavideo?
                              pozdrawiam

edit
                              Jednak mam pewien problem, jak klikam link megavideo to safari przekierowuje na stronę ads.ad4game.com, macie jakieś rady?
                              Ostatnio edytowany przez bartek1529; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X