Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...

Poszukiwania gier...

Dziękujemy z góry za przestrzeganie regulaminu.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jak zrobić konto w iTunes bez karty kredytowej.

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak zrobić konto w iTunes bez karty kredytowej.

Witam
    Chciałem wam napisać jak stworzyć konto w iTunes Store bez karty kredytowej.
    Niektórzy zadają sobie jedno pytanie: Jak zrobić konto w iTunes bez karty kredytowej, przecież jej nie mam. Przejdźmy do rzeczy. Na początek wbijacie na iTunes, potem iTunes Store, wybieracie se jakąś darmową aplikacje np. Parking Mania Lite.
    Klikacie Get App i wyskakuje nap okienko do wpisania loginu i hasła.
    Klik>> Utwórz nowe konto.
    Contiune > Po Zaznajomieniu się z zasadami zaznaczacie ptaszek i Contiune > Tu podajecie:
    E-mail, hasło (2x), pytanie w razie zapomnieniu hasła i odpowiedź, datę urodzenia i zaznaczacie ptaszek jeżeli chcecie dostawać E-maile o nowościach dotyczące apple.
    Teraz moment z wyborem karty kredytowej, macie 4 wybory. Trzy z nich to karty kredytowej a czwarty to jej brak (będziemy mogli kupować tylko darmowe rzeczy ;P) Tam podajecie telefon, adres, imię i nazwisko i kod pocztowy. Wchodzicie potem na E-maila na którego wysłaliście aktywacje (Musi być na tym komputerze z którego wysłaliśmy, żadnym iPodzie, iPhone, PSP). Po aktywacji cieszymy się bo możemy se w coś wreszcie pograć

PS. To mój pierwszy post dotyczący tutorialu, sorry za brak screenów ale to z powodu braku czasu

Koleś...
    Wielkie dzięki
    Wszędzie czytałem, że trzeba zaznaczyć opcję "None", ale nigdy jej nie było.
    Aż tu nagle... Dzięki
    Pozdrawiam =)
    IPhone to tylko komórka. Komórka, która jest zdolna do wszystkiego. Lecz nie wymagaj zbyt wiele ;)

Sony Ericsson w810i-->Sony Ericsson k800i-->Sonny Ericsson w910i-->Nokia 6300-->IPhone 3gS 16gb-->?Moze IPhone 4g? :P

Komentarz

No fajnie wszystko ładnie ale po co to? Takich tematów jest .... i jeszcze troche.

Komentarz

dzięki ty jedyny tak naprawdę pomogłeś mi założyć tam konto bez karty kredytowej bo bardzo dobrze wszystko opisałeś

---- Dodano 10-01-2010 o godzinie 18:54 ----
        aha i jeszcze jedno.Jak podam moj adres to nie bede mi do domu przychodzily zedne platnosci?
        Ostatnio edytowany przez TheJaMajka; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Nic nie przyjdzie

Komentarz

o.O sorka ale inteligencja niektorch ludzi mnie przeraza

Komentarz

Zamieszczone przez TheJaMajka Zobacz posta
              ---- Dodano 10-01-2010 o godzinie 18:54 ----
              aha i jeszcze jedno.Jak podam moj adres to nie bede mi do domu przychodzily zedne platnosci?
              A jak bierzesz coś za darmo to za to płacisz?
              Panowie, na forum są też kobiety, nie zwracajcie się do nas w formie męskiej :rolleyes:

Komentarz

rozbrajające
                szkoda, że wszyscy pytający się 'jak to zrobić' nie raczą nawet zajrzeć do pomocy czy OFICJALNEGO supportu...
                Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej
                dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
                http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

Zamieszczone przez lef Zobacz posta
                  A jak bierzesz coś za darmo to za to płacisz?
                  Za darmo znaczy za darmo !
                  Za niedługo będe szczęśliwym posiadaczem Macmini Intel CoreDuo 1,66 Ghz 60 Gb twardziela i 1 Gb RAM-u z WiFi i Snow Leopardem 10.6.2 :cool:

Komentarz

Czy tylko mnie nie wyświetla się ten brak karty? Tylko visa, master i american express.

Komentarz

jeżeli robisz zgodnie z instrukcją - to raczej tylko tobie
                      dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
                      http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

ja mam tak samo te katy visa, master i american express.

Komentarz

A ja zrobiłem jeszcze inaczej. Nie mam karty kredytowej, ale płatniczą w WBK to konto "<30" i wpisałem numer karty, tylko żeby wpisać coś. I proszę z ciekawości coś kupiłem "iTalking clock PL" (w sumie polecam) i zadziałało!!

Komentarz

Ja też miałem taki problem. Wszyscy mówili NONE NONE nie wiedziałem o jakie none chodzi przecież nie było żadnego ale sam po kombinowałem z iTunes. To aby się zarejestrować po prostu brałem darmową gierkę tak jak w instrukcji (wybrałem iBomber ale chyba jest już płatna xD) Kumpel na początku podawał jakieś bez sensowne ulice w Nowym Jorku żebym zapisał a i tak napisałem że jestem z Wisconsin (nie wiem czy dobrze napisałem miasto xD)
                            Zadziało za pierwszym razem.

Komentarz

Witam , wszystkich , jestem świerzakiem , wczoraj kupiłem iphone , i główkuje się , czytam po forum jak założyć konto na itunes 10 , i wszscy pisza o zaznaczeniu tej opcji none , lecz u mnie nie ma jej , chyba że jestem jakiś dziwny , ale nie sądze. Cały czas próbuje na US Store przez sciągniecie darmowej dowolnej aplikacji , dokładnie jak w wszystkich poradnikach . PS. nie mam z kad wziasc karty kredytowej więc tak głowkuje . Proszę o szybka pomoc !

dodaje screena jak to wygląda .

Pozdrawiam!

Komentarz

Pracuję...
                              X