Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Komputer nie widzi iPhona i... NIE ŁADUJE SIĘ …POMOCY !!!

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komputer nie widzi iPhona i... NIE ŁADUJE SIĘ …POMOCY !!!

Witam i od razu przechodzę do meritum:

Dzisiaj po wyjęcie iPhona z docka i ponownym włożeniu - komputer (Windows SP3) - nie widzi iPhona...
    -zmieniałem gniazda USB,
    -zmieniłem stacje dokującą i kabel (na inne do 2G)
    -przerestartowałem kompa (kilkukrotnie)
    -przerestartowałem iPhona (kilkukrotnie)
    -podłączyłem iPhona bezpośrednio do gniazda sieciowego (oczywiście przez odpowiednią wtyczkę) – myślałem, że może to jest problem sterowników do USB, ale cały czas iPhone się nie ładuje.
    Po ponownym podłączeniu do kompa, dalej go nie widzi…
    Dzisiaj od rana wszystko było ok., kilka razy wyjmowałem i wkładałem iPhona z/do docka.
    W pewnym momencie, nie wiem coś ok. 13:00, po włożeniu iPhona w stację - bach, komp przestał widzieć iPhona i przestał go ładować

Jeśli możecie, to proszę o jakieś sugestie, będę naprawdę wdzięczny !
    Zastanawiam się też, czy to nie jakiś sprzętowy problem, skoro nawet przez bezpośrednie podłączenie do gniazda sieciowego, dalej się nie ładuje…, ale cienki jestem w te klocki, więc może Wy coś pomożecie ???
    p.s.
    „coby nie tątać bezsensu” – tak szukałem
    Komputer\ Lenovo G560 \ Windows 7
    Telefon \ iPhone 2G \ 16GB
    Tablet \ iPad 2 \ 16GB \ iOS 6.0.1

-sprobuj Hard Reset
    Jesli to nie pomoze wprowadz iP w DFU i zrob Restore.

Komentarz

jeśli nie pomoże restore,znaczy że masz uszkodzone gniazdo w iPku,albo układ odpowiedzialny za komunikacje
      Olivetti 500 -> Compaq Pressario 1625 -> Acer Aspire 3680 -> iBook G3 (R.I.P) -> Dell Inspiron 1600 ->MacBook 1.1->MacBook 7.1

Komentarz

ok. ale jak mam zrobić restore, skoro komp nie widzi iPhona

---- Dodano 18-05-2009 o godzinie 19:46 ----
        Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem iTunes , uruchomiłem diagnostykę :

Po kliknięciu w pomoc:

...i dalej jak byłem głupi, tak jestem głupi

Pomożecie ???
        Ostatnio edytowany przez basior; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Jest to naprawa hardwarowa, w tym przypadku jest to koszt 150 zł ( Jeżeli zdecydujesz się na naprawę w naszym serwisie to prosimy o informacje że jesteś forumowiczem myapple wtedy zostanie przyznany ci rabat 30 zł). Diagnoza w naszej firmie jest bezpłatna więc jeżeli usterka będzie poważniejsza niż przewidujemy to zawsze możesz zrezygnować z naprawy.

Komentarz

Ok. dzięki za pomoc - pod jakim nr tel. mogę się z Wami skontaktować ??

Komentarz

Przytrzymaj Home i Power do momentu wygaśnięcia ekranu iPhone'a i daj mu odpocząć - godzinę, dwie, może zostaw na noc. Jakiś czas temu był u mnie znajomy - miałem zgrać kilka plików z jego iPhone'a. Podłączamy do PC - cisza. Po kilku próbach przeszliśmy do laptopa - to samo, brak oznak życia. Poszedłem więc po moją ładowarkę i niestety bez zmian. Było dokładnie to samo co u Ciebie. Darowaliśmy sobie, myśląc powoli o serwisie... Znajomy po jakimś czasie zadzwonił od siebie z informacją, że już działa. iPhone był wyłączony od ostatniej próby podłączania go do ładowarki, do momentu powrotu znajomego do domu. Na oko - jakieś 2-3 godziny. W czym rzecz? Nie mam zielonego pojęcia - nie jestem fachowcem w kwestii hardware'u. Sugeruję jedynie, że warto spróbować - a nóż się obudzi...
              iMessage: dliwski@me.com
              Twitter: @dliwski
              AKA Davvido

Komentarz

a podłączałeś do maka po twardym restarcie?
                patience is a virtue

Komentarz

Dzwoniłem do PDAserwis, rozmowa ok, służą pomocą.
                  Davvido - na razie robię tak jak mówisz : wyłączyłem iPhona, poczekam do rana - zobaczymy co się stanie, jeśli nic, to pozostanie mi tylko wysyłka do PDA...

---- Dodano 18-05-2009 o godzinie 20:41 ----
                  Zamieszczone przez cubasz Zobacz posta
                  a podłączałeś do maka po twardym restarcie?
                  Dzięki za pomoc, ale jak pewnie czytałeś - mam windę i iTunes nie widzi iPhona, tak więc restore jest raczej wątpliwy...
                  Ostatnio edytowany przez basior; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

-a wprowadziles w DFU?

Komentarz

wiesz jak mu nie widzi to może mu i w DFU nie zobaczyć

Davvido ja podejrzewam że może się przygrzał trochu i dlatego miał taki opór do zaskoczenia(nie wiem jak mógł się przygrzać )

Komentarz

A jesteś pewny, że kabel jest OK?

Komentarz

Zamieszczone przez basior Zobacz posta

---- Dodano 18-05-2009 o godzinie 20:41 ----

Dzięki za pomoc, ale jak pewnie czytałeś - mam windę i iTunes nie widzi iPhona, tak więc restore jest raczej wątpliwy...

Nie ma za co. Po to jest forum - dzielimy sie doswiadczeniami...
                          Ja ci sie przyznam ( w tajemnicy ) ze poza iBookiem, z ktorego klikam mam pare innych komputerow w tym *jakiś* pecet. I znajomych mam tez.... Nie raz juz tak mialem, ze *popsute* ipody po resecie mak widzial a windoza jakos nie.

No ale mam nadzieje, ze rozwiazesz problem bez szukania maka.
                          patience is a virtue

Komentarz

Czy możecie mi pomóc i powiedzieć gdzie znajdują się zdjęcia i pliki video w iPhonie ?
                            Chodzi mi ogólnie o usunięcie fotek i plików video z "iPod" w iPhonie , chciałbym je wykasować przez WinScp ( WinScp w moim przypadku widzi iP ) - jak wiecie przez iTunes nie mogę

Komentarz

Mogę OT? długo ci trzyma na baterii )
                              Możesz zrobić w iPhone kasowanie pamięci. Tyle że to 2h trwa chyba i mi sie po tym tel nie włączył restore robić musiałem :/
                              japkowy maniak...

Komentarz

Pracuję...
                              X