Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jak skutecznie wyłączyć internet - WiFi, GPRS, 3G ?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak skutecznie wyłączyć internet - WiFi, GPRS, 3G ?

witam,
    tak jak w temacie szukam pomocy - jak wyłączyć internet. Zauważyłem tak jak wielu z was, że przykładowo mimo, że nie wchodziłem do aplikacji telefon sam pobrał pocztę czy zaktualizował dane. Wiąże się to z kosztami jak wiadomo. Z internetu w IPhonie korzystam owszem, ale nie wtedy kiedy mam kompa, bo nie po to go kupowałem.
    czytałem że można zainstalować aplikacje która tym WIFI i gprs-em skutecznie steruje, pytanie czy naprawdę skutecznie, a dwa - gdzie to znaleźć, jak zainstalować?
    proszę doświadczonych "jabolowców" o pomoc

zainstaluj sobie z Cydii BossPrefs i ciesz się&#160;spokojem
    Ostatnio edytowany przez Zu-Kow; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

witaj, dzięki
      o to mi chodzi właśnie, jak to znaleźć, co to cyndia? pojęcia nie mam o apple, to m&#243;j pierwszy "gadżet" tej firmy...gdzie to można znaleźć?

Komentarz

po pierwsze CYDIA nie cyNdia, a po drugie bosspref ok ale czasami gryzie się z innymi programami przez co np wifi sie nie wyłączy jeśli r&#243;wnocześnie mamy zainstalowanego bitesms, i tu trzeba korzystać z ustawień gł&#243;wnych, co do gprs to ustawienia --> og&#243;lne --> siec --> dane przez sieć kom&#243;rkową --> i tam radze usunąć APN , użytkownik i hasło jeśli nie chcesz niepotrzebnie mieć koszt&#243;w... 3g rowniez mozesz wylaczyc w ustawieniach....co do cydi to proponuje poszperac troche po forum

Komentarz

ustawienia --> og&#243;lne --> siec --> dane przez sieć kom&#243;rkową
          ta ostatnia opcja nie jest mi znana... mam w Sieciach VPN, Włącz 3g (już wyłączyłem), roaming, wifi....
          Cydia...szukam, troche to potrwa....

Komentarz

http://www.myapple.pl/iphone-pomoc/9...-o-iphone.html
            "Jestem powątpiewaniem w sens, formą ponad treść.
            Bywam protestem, planem B i wlepką w metrze."
            Hey - A Ty?

Komentarz

wylacz wi-fi, 3G i wprowadz bledne dane w ustawieniach internetu. a nic nie bedzie dzialalo
              Grunt to podstawa.

Komentarz

Zamieszczone przez iJa Zobacz posta
                wylacz wi-fi, 3G i wprowadz bledne dane w ustawieniach internetu. a nic nie bedzie dzialalo
                witaj
                co rozumiesz pod "wprowadź błędne dane"? gdzie można wprowadzić błędne dane i w jakiej formie?

Komentarz

wpisz blabla - to sa np bledne dane
                  ________________________________________________________________________________________
                  "Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Komentarz

Ja mam pytanie . Po co wam iPhone bez internetu ?????!!!! Ten telefon bez internetu nie zyje !!!

Komentarz

weź się człowieku wysil i poszukaj - wifi wyłączasz w ustawieniach wifi gprs w ustawieniach apn, bez żadnej cydii
                      Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
                      MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

odnośnie internetu, oczywiście że go nie wyłączam, bo ten telefon to wybitnie pod internet, ma wiele użytecznych funkcji i po to go kupowałem. Chcę jedynie ograniczyć możliwość niepożądanych podłączeń pod net.
                        testowałem wyłączenie neta w ustawieniach, wyłączyłem 3g, wyłączyłem pocztę. Patrze czy przybywa danych z sieci (chyba się to sprawdza tutaj: ogólne -> użycie-> dane sieci komórkowej ->wysła ne, odebrane, tak? to są ściągane bajty przez gprs, 3g?
                        musze stwierdzić, że jeżeli chodzi o ustawienia są one dość tępe i intuicyjne, ale wiele ustawień brak, porównując np z nokią pierwszą z brzegu.

no i pytanie czy ikonka E , u góry obok wskaźnika sieci, anteny i godziny, oznacza że internet jest aktywny i pobierane są dane czy też że iphone jest w zasięgu Edge? na forum mam sprzeczne informacje.
                        dzięki "jabolowcy"
                        pozdrawiam

Komentarz

ludzie nie widzicie ze macie inny soft niz ON
                          nie ma tych ustawien APN

PS. jak nie chcecie komus pomagac to nie pomagajcie, po co pisac posty "nie wiesz to poszukaj"
                          mija sie to chyba z celem forum

centres6666: musisz zrobic odblokowanie iPhona a nastepnie wgrac Cydie,
                          tutaj masz link do tutoriali jak to zrobic pod win i mac iPhone - Tutoriale - MyApple.pl

---- Dodano 14-01-2009 o godzinie 18:38 ----
                          Zamieszczone przez centres6666 Zobacz posta
                          odnośnie internetu, oczywiście że go nie wyłączam, bo ten telefon to wybitnie pod internet, ma wiele użytecznych funkcji i po to go kupowałem. Chcę jedynie ograniczyć możliwość niepożądanych podłączeń pod net.
                          testowałem wyłączenie neta w ustawieniach, wyłączyłem 3g, wyłączyłem pocztę. Patrze czy przybywa danych z sieci (chyba się to sprawdza tutaj: ogólne -> użycie-> dane sieci komórkowej ->wysła ne, odebrane, tak? to są ściągane bajty przez gprs, 3g?
                          musze stwierdzić, że jeżeli chodzi o ustawienia są one dość tępe i intuicyjne, ale wiele ustawień brak, porównując np z nokią pierwszą z brzegu.

no i pytanie czy ikonka E , u góry obok wskaźnika sieci, anteny i godziny, oznacza że internet jest aktywny i pobierane są dane czy też że iphone jest w zasięgu Edge? na forum mam sprzeczne informacje.
                          dzięki "jabolowcy"
                          pozdrawiam
                          E oznacza ze jestes w zasiegu Edga, 3G = UMTS
                          Ostatnio edytowany przez anjszulc; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone
                          ----------
                          jeendrek.com
                          G4 400MHz / 512 RAM / 580 GBHDD / Radeon / Samsung 19"
                          wymiatacz nie jest ale pierwszy i tylko moj ;)

Komentarz

Ile razy można pisać o tym samym? Przecież człowiekowi się odechciewa, szkoda czasu jeśli ktoś nie potrafi tego poszukać. Nie trzeba też robić żadnego jailbreaka.

Komentarz

dzięki szulc, poszukam i zobaczę, może mi się uda. Choć p&#243;ki co nie zauważyłem też aby samoczynnie telefon pobierał boleśnie duże pakiety danych. Przeboleje stratę baru "kilo" w pakiecie.

Olek: po to jest forum aby pytać, nie chcesz czytać, nie odpowiadaj, chcesz pisać i gadać o niczym - zostań publicystą
                              pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X