Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

WiELKI PROBLEM Z APPSTORE BRAK OPcjI NONe

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WiELKI PROBLEM Z APPSTORE BRAK OPcjI NONe

Witam.Mam ogromny problem . Od dwóch dni próbuje zalozyc konto na app store lecz nie moge.Przeczytalem chyba z 50 tematów na forach lecz nigdzie o tm nie jest napisane. Moim problemem jest to ze kiedy zakłądam konto i nalezy wybrac zakłądkę z kartą kredytową wszystkie fora pisza ze trzeba zaznaczyć "none" lecz takiej opcji nie ma . prosże o odpowiex . pozdrawiam . porsze mi nie wmawiać ze jest ta zakłądka bez wcześniejszego uprzedzenia się. moje gg 8425443 mile widziane wiadomości prywatne. pozdrawiam sruba133

Pr&#243;bowałem założyć konto moim sposobem i niestety też nie mogę. Zakładałem tak już kilka kont - klikasz na darmową aplikację i wtedy tworzysz konto. Musisz kupić Gift Card, lub podać swoją kartę kredytową.

Komentarz

wlasnie tym sposobem ( wybor darmowej aplikacji ) przed momentem zalozylem konto...
      W okienku 'Payment Method' jest do wyboru: Visa, Master, Amex i NONE
      Do karty typu NONE nie porzeba podawac numeru

//T

Komentarz

Już nie działają obie metody - na aplikację, ani na giftcard... czekamy na nową

w jakim appstore, ja wczoraj pr&#243;bowałem i było none, ale i tak nie szło dalej...
        Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
        MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

jak nie dzialaja...
          zrobilem to 15 minut temu. Country: Poland

Komentarz

Hmm, a jak to zrobiłeś?
            Mi pomimo wybrania opcji "none" pokazuje się coś takiego:
            MBP(Retina) 13" 2,4GHz 4GB RAM
            Mac Mini 2,0GHz 2GB RAM NV9400
            iPhone 5 16GB

Komentarz

Może chodzi o rodzaj karty: rejestrować się można przy użyciu kredytowej, nie debetowej. Może nie podajecie danych karty debetowej? Spr&#243;bujcie nie podać numeru jakiejś kredytowej, może p&#243;jdzie?

Komentarz

ja nie podaję żadnego numeru karty, zamiast tego wybieram opcję "none" i dostaję taki komunikat jak w poprzednim moim poście...
                MBP(Retina) 13" 2,4GHz 4GB RAM
                Mac Mini 2,0GHz 2GB RAM NV9400
                iPhone 5 16GB

Komentarz

Chyba już wykombinowałem - jest to wina najnowszego iTunes'a, zainstaluj starszego i zobacz jak p&#243;jdzie.

Komentarz

testowałem w 7.5 i przy "none" jest błąd numeru karty, PS m&#243;głbyś mi założyć konto?
                    Dyski SSD i RAM do wszystkich Maków, części  Apple.
                    MacMall na Allegro | Serwis pogwarancyjny Apple.

"w ogóle" piszemy osobno!!

Komentarz

DZWONILEM NA INFOLINIĘ I NIESTET JUZ NIE MOZNA ZAKALDAC KONTA NA APP STORE . A JEZELI ZNAJDZIECIE JAKIS SPOSÓB PROSŻE O TUTRIOALA

Komentarz

Wyłącz do jasnej... ten Caps Lock!

http://www.myapple.pl/iphone-pomoc/7...one-pomoc.html
                        Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpis&#243;w jeśli chcesz, abym otworzył Tw&#243;j temat.
                        iMessage: dliwski@me.com
                        Twitter: @dliwski
                        AKA Davvido

Komentarz

Pracuję...
                        X