Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone - Ustawienia Internetu

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• iPhone - Ustawienia Internetu

Witam, jestem nowy na forum i chciałem się dowiedzieć gdzie są ustawienia internetowe? Nie WI-FI
    Telefon 2: iPhone 4S 16GB White
    Komputer: Core i7-2600K 3.4GHz, 12GB DDR3 1600MHz RAM, GeForce GTX 580

Ustawienia->Ogolne->Siec->EDGE
    Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno :D

Komentarz

Nie ma opcji EDGE, jest tylko VPN albo WiFi - co dalej?
      Life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get... :rolleyes:

Komentarz

http://www.myapple.pl/654525-post96.html

Komentarz

witam czy udało ci się dojść do tego jak ręcznie skonfig&#243;rować internet w iPhonie??
          wdzięczny bede za każdą radę pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez jancjan Zobacz posta
            witam czy udało ci się dojść do tego jak ręcznie skonfigórować internet w iPhonie??
            wdzięczny bede za każdą radę pozdrawiam
            Wifi? doszliśmy
            sieci komórkowej: ustawienia -> Ogólne -> Sieć -> Dane przez sieć komórkową

Komentarz

ustawienia -> Og&#243;lne -> Sieć -> Dane przez sieć kom&#243;rkową

Komentarz

Zamieszczone przez EmotiCon Zobacz posta
                ustawienia -> Ogólne -> Sieć -> Dane przez sieć komórkową
                Napisałem dokładnie to samo, 5 godzin wcześniej Myślisz że trzeba mu powtórzyć 2 razy?

Komentarz

a ja wam mogę powiedzieć że oboje się mylicie, nie ma już czegoś takiego jak "dane przez sieć kom&#243;rkową", teraz tylko dostęp z pozycji BossPrefs albo iPhone APN Changer
                  MacBook Pro '15 RETINA
                  iPhone 5 64Gb / iPad Air 64Gb
                  "Lieutenant Dan got me invested in some kind of fruit company."

Komentarz

Dobra wszystko ładnie pięknie ale może mi ktoś wyjaśnić jak skonfigurować iphone żeby łączyć się z internetem nie przez wifi lecz przez sieć kom&#243;rkową? Będe bardzo wdzięczny bo u mnie czegoś takiego nie ma jak tutaj piszecie albo nie potrafię znaleźć;/

Komentarz

Zamieszczone przez krisztof Zobacz posta
                      a ja wam mogę powiedzieć że oboje się mylicie, nie ma już czegoś takiego jak "dane przez sieć komórkową", teraz tylko dostęp z pozycji BossPrefs albo iPhone APN Changer
                      To ciekawe, bo ja na 2.2 mam takie coś jak "dane przez sieć komórkową".

Komentarz

Chyba jednak nie potrafisz znaleść tego.

Komentarz

W Erze nie ma w ustawieniach "dane przez sieć kom&#243;rkową". Polecam APN Changer

Komentarz

Mam pytanie bo mam soft 2.2 i nie mam dane przez siec tylko vpn i wifi ale piszecie ze apn changer tylko to jest na iphone 3g a czy mozna wprowadzic dane ale na iphona 2g??? Czy jest inna metoda napolaczenie z siecia!

Komentarz

odświeżam moje pytanie czy można wprowadzić dane apn changer jak mam Iphone 2g??

Komentarz

Pracuję...
                              X