Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Załączniki w mailu

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Załączniki w mailu

Witajcie

Od razu przepraszam bo wiem że niektórych to irytuje jeśli ktoś pisze 2 razy na ten sam temat ale nie znalazłem nigdzie info w tych sprawach.

1. Używam programu pocztowego który jest w iPhonie jako podstawowy i nie wiem jak dodać załącznik do wiadomości, mogę wysłać komuś zdjęcie ale tylko jedno ( weść w zdjęcia kliknąć i jest wyślij ) dlatego pytam jak dodać załączniki do maila ? Może jakaś paczka potrzebna - jaka ? inny program - najlepiej darmowy ?

2. Telefon kupiłem jako używany i poprzedni właściciel wprowadził jakoś jego nazwę "iPhone ( tujegonazwisko )". Jak to zmienić ?

3. Zmieniłem nr tel w ramach tego samego abonamentu i nie wymieniali mi karty więc teraz w kontaktach mam mój stary bo odczytuje go z sima jak to zmienić ( to akurat mniej istotne da się z tym żyć )

Dzięki za pomoc.

odp1. zainstaluj program z installera Finder
    odp2. w iTunes masz po lewej stronie nazwe kt&#243;rą poprzedni waściciel nadał - prawy myszy i daj "zmień nazwe" i wpisz jaką tam chcesz
    Komputer: rMBP 13
    Telefon: iPhone 5 & Nexus 5

Komentarz

ad1. jest jeszcze dość przyjemny programik FileBrowser. Ma chyba nawet możliwość odczytania archiw&#243;w rar i zip, a także ich wysłania zapewne.

Komentarz

sonicgt

wiesz jak zapisać załacznik z maila na iphona ? np jpg ?
        iPhone 3GS 4.1 JB , iPad WiFi+3G , MacBook Alu , iMac 2.16 Ghz 4GB , OSX 10.6.3

Komentarz

Przyłączam się do pytania Strusia. Gdy nie jestem w zasięgu WiFi załączniki w mejlach się nie otwierają. Czy można je wcześniej zapisać "na trwałe"?
          I jeszcze pytanko. Czy da się i jak utworzyć dodatkowe foldery w poczcie?
          Pozdrawiam
          iMario

Komentarz

Zamieszczone przez sonicgt Zobacz posta
            odp1. zainstaluj program z installera Finder
            No tak, ale jak zaznaczyc kilka plikow??
            Ostatnio edytowany przez vauda; [ARG:4 UNDEFINED].
            Zapraszam na moje aukcje Allegro :))
            --->> tiny.pl/w3qv

Komentarz

Wielkie dzięki za pomoc !

Komentarz

chyba podziękowałem zbyt wcześnie

Gdzie w wersji 7.6.2.9 itunes jest po lewej możliwosc zmiany nazwy ?

Komentarz

Zamieszczone przez piomat Zobacz posta
                  chyba podziękowałem zbyt wcześnie

Gdzie w wersji 7.6.2.9 itunes jest po lewej możliwosc zmiany nazwy ?
                  Tam, gdzie po podlaczeniu wyswietla sie logo iP i jego nazwa wlasnie. Musisz kliknac na nia (nie pamietam, czy prawym klawiszem, czy lewym), wtedy sie edytuje i wpisujesz swoja nazwe. Na glownym ekranie zmiana nastapi samoistnie.
                  Ostatnio edytowany przez magorka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam. Do watku powyzej. Mma ten sam problem co kolega w pierwszym poscie. Tez mam wyswietlany stary numer telefonu i nie wiem jak sie jego pozbyc. Wiem wiem da sie z tym zyc ale moze mozna latwiej Wsrod odpowiedzi znalazlem odpowiedzi na 2 pierwsze pytania a na 3 nie. Czy to oznacza ze ten numer jest niezmienny?

Komentarz

pytanie: czy na 2.0 jest możliwość zapisania załącznika z maila (pdf) w jakims innym katalogu - tak bym miał dostęp do tego załącznika przez inny program, np. "Files"? może jest jakaś aplikacja kt&#243;ra umożliwia zapis takiego załącznika?

Komentarz

Zamieszczone przez hasos Zobacz posta
                        pytanie: czy na 2.0 jest możliwość zapisania załącznika z maila (pdf) w jakims innym katalogu - tak bym miał dostęp do tego załącznika przez inny program, np. "Files"? może jest jakaś aplikacja która umożliwia zapis takiego załącznika?
                        Co prawda mam 114 ale po przeniesieniu mejla do kubła mam dostęp do załącznika nawet bez netu. W skrzynce odbiorczej jest "zapominany" i na nowo ściągany z netu przy każdym otwarciu. Jeżeli to o coś takiego ci chodziło?
                        Pozdrawiam
                        iMario

Komentarz

Pracuję...
                        X