Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

jak zgrac muzyke z iPhona na komputer

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak zgrac muzyke z iPhona na komputer

Witam,
    mam pytanko jak zgrac muzyke zakupione w iTunes na komputer, aby moc ja odtwarzac w innym przenosnym odtwrzaczu mp3? Wysyłanie prze maila za pomocą SendSong zajmie mi chyba z tydzień, bo mam 360 plików. Szukałem na forum i nic konkretnego nie znalazłem.

niestety apple nie zrobilo takiej opcji, zeby nie dzielic sie muzyką (np zgrywasz na iphona piosenki kupione w itunes store, idziesz do kolegi i zgrywasz mu z iphona na kompa)

mozesz to zrobic przez winscp, tylko nie pamietam sciezki plikow :P

PS Zły dział!!!!

Komentarz

iPhone PC Suite zgra ładnie na dysk. Poczytaj o nim.
      iMessage: dliwski@me.com
      Twitter: @dliwski
      AKA Davvido

Komentarz

jest specjalna aplikacja do zgrywania muzy z IP iPod rip, transfer iPod to iTunes, backup iPod and iPhone music, enable iPhone and iPod Touch disk mode

Komentarz

dzieki za odpowiedzi, ale tak jak c64a napisał "niestety apple nie zrobilo takiej opcji, zeby nie dzielic sie muzyką..." zakupiona w iTunes, aplikacja iPhone PC Suite można zgrać muzyke ale tylko ta kt&#243;rą synchronizowalismy z komputera a ja posiadam muzyke kupiona w iTunes za pomonca iPhone i jej za cholere nie mogę znaleźć nawet łącząc się poprzez SSH czy iPhone PC Suite . Widze tylko tą, kt&#243;rą sobie sam wgrałem. Jak narazie jedyne wyjście dla mnie to SendSong - wysyłanie piosenki przez maila, ale trwa to długo i us&#243;wane są wszystkie wiadomości zawarte w TAG. Zaraz bede testował program polecany przez quzo

---- Dodano 08-06-2008 o godzinie 19:50 ----
          dzieki, aplikacja TouchCopy polecana przez quzo, jest super, niedość że zgrywa muzyke zakupioną w iTunes to jeszcze ma kilka innych ciekawych opcji. Polecam tą aplikacje. No i chyba tym samym, temat można uważać za zamknięty )))
          Ostatnio edytowany przez DeRusso; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

...mam mały problem. Mianowicie przy instalowaniy TouchCopy wyskakuje mi powiadomienie "Administrator skonfigurował założenia systemowe aby zapobiec tej instalacji". Jest sposób żeby to ominąć? Jestem now na forum i przyznam sie szczerze że z komputerem też nie miałem za dużo do czynienia... więc prosze o pomoc

Komentarz

odpalasz Winampa i robisz Copy to local media.. koniec.

Komentarz

a jeśli i to nie pomaga...

Komentarz

a jak zgrac muzyke do MACBooka? nie windowsa????? zamkneli mi watek a jakos nie znalazlam na zadnym podanym odpowiedzi....

Komentarz

zimy kotlet
                    Oprogramowanie dla Firm, diagnostyka komputerowa Renault.

Komentarz

Zamieszczone przez solenka Zobacz posta
                      a jak zgrac muzyke do MACBooka? nie windowsa????? zamkneli mi watek a jakos nie znalazlam na zadnym podanym odpowiedzi....
                      Koleżanko wskazano Ci tematy w których masz szukać odpowiedzi, co najmniej kilka z nich traktuje o Twoim problemie. Proszę nie pisz tego samego pytania w wielu miejscach na forum.

Komentarz

2 tematy a w zadnym z nich nie ma odpowiedzi....

Komentarz

Zadałaś pytanie w temacie, poczekaj aż ktoś odpowie, nie twórz kolejnego.

Komentarz

iExplorer (PC) - Download Now

tu jest programik, którym możesz spokojnie skopiować sobie wszystko na Kompa, zarowno pod winde jak i lina.
                            Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                            X