Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jak zrobić dzwonek?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak zrobić dzwonek?

Wiem, że był tem temat nie raz. Ale chciałem se dzwonka zrobić, ale mi się nie udaje...

Wybieram w iTunesie mp3 co chce przerobić. Zaznaczam, żeby zrobił mi AAC, potem robie z tego 19 sekund. Później mam to na pulpicie, wybieram w opcjach pokaż rozszerzenie i zmieniam z .m4a na .m4r. Na pewno ma 19 sekund. Dodaje do dzwonków w iTunes. Podczas synchronizacji pisze mi, że plik nie może być odtwarzany w iPhonie...

Co robię źle?
    iPhone: 1.1.4 FULL Unlock

a nie trzeba czasem zapłacić za taki dzwonek?

Komentarz

musisz go wrzucic przez SSH a nie przez iTunes. jak nie wiesz jak to sie robi to poszukaj na forum.

Komentarz

Ale żeście chłopakowi pomogli....

W bardzo prosty spos&#243;b robisz własne dzwonki do iPhona:

1. Jeśli masz jakiś plik, kt&#243;ry chcesz użyć jako dzwonek dodaj go do biblioteki iTunes.
        2. Znajdź ten plik w bibliotece iTunes; walnij prawym klawiszem myszy i "przekształć na AAC".
        3. Wyciągnij nowy plik (powstanie ci jak skonwertujesz do AAC) np. na pulpit.
        4. Zmień roszerzenie tego pliku z m4a na m4r.
        5. Dodaj ten nowy plik do biblioteki iTunes; zsynchronizuj z iPhonem
        6. W iPhonie znajdziesz sw&#243;j dzwonek w: Settings > Sounds > Ringtone.

Jeśli pomogłem, to wiesz co robić (taki ludzik z lewej strony, przy opisie patrzy na Ciebie...; walnij go

Komentarz

robie tak jak pisałeś i niestety nie mam żadnego dzwonka,jestes pewien że tak sie to robi?

Komentarz

to jeszcze zależy od wersji :P

na 1.1.1 użyj SendSong-a
            na 1.1.2 http://www.myapple.pl/showthread.php?t=51273

Masz problem z iPhone? pomogę na terenie Łodzi

Komentarz

czy komus wogóle udało sie to zrobić?może mam za starą wersje itunes 7.4?napiszcie jak to sie robi,gdzie trzeba dodac ten plik,czy do biblioteki czy do dzwonków?

Komentarz

Niemożliwe, robiłem tak z 1000 razy i nie ma żadnego problemu. Dodajesz plik do biblioteki. Rozszerzenie m4r jest rozszerzeniem dzwonka. Jak dodasz plik z rozszerzeniem m4r to iTunes będziesz je widział w "ringtones". Ja konwertowałem mp3 na dzwonki zar&#243;wno w iTunes 7.4, 7.5, jak i teraz 7.6.

Komentarz

niemożliwa jest użycie tego iphona ponieważ nie jest włączona usługa "apple mobile" taki komunikat mam po odpaleniu itunes

Komentarz

Nie przejmuj się tym i kliknij "ok" w komunikacie. Po kilku takich monitach odpali Ci iPhona. To dziwny bug, kt&#243;ry już pojawił się w iTunes 7.5 (i teraz też jest w 7.6). Nieszkodliwy.

Komentarz

bylo 854 razy na forum....
                      comalux.pl
                      Najtańsze, niestandardowe, oryginalne pendrive.
                      COMALUX

Komentarz

Zamieszczone przez przemekspider Zobacz posta
                        Ale żeście chłopakowi pomogli....

W bardzo prosty spos&#243;b robisz własne dzwonki do iPhona:

1. Jeśli masz jakiś plik, kt&#243;ry chcesz użyć jako dzwonek dodaj go do biblioteki iTunes.
                        2. Znajdź ten plik w bibliotece iTunes; walnij prawym klawiszem myszy i "przekształć na AAC".
                        3. Wyciągnij nowy plik (powstanie ci jak skonwertujesz do AAC) np. na pulpit.
                        4. Zmień roszerzenie tego pliku z m4a na m4r.
                        5. Dodaj ten nowy plik do biblioteki iTunes; zsynchronizuj z iPhonem
                        6. W iPhonie znajdziesz sw&#243;j dzwonek w: Settings > Sounds > Ringtone.

Jeśli pomogłem, to wiesz co robić (taki ludzik z lewej strony, przy opisie patrzy na Ciebie...; walnij go
                        No właśnie dokładnie tak robie i podczas synchronizacji m&#243;wi mi, że nie prześle dzwonka bo nie może być w nim odtwarzany...

Gdy mi ktoś pomoże, to wiem co zrobić...

Używam: iPhone: 1.1.1, iTunes: 7.5.0.20
                        Ostatnio edytowany przez Ficek; [ARG:4 UNDEFINED].
                        iPhone: 1.1.4 FULL Unlock

Komentarz

zamiast go sunchronizować plik m4r przez iTunes użyj programu iPhoneBrowser na pc'ta i wrzuć do Library>ringtones i już , mogą być nawet całe utwory
                          a tu link do programu
                          http://www.iphone4world.com/?page_id=59

Komentarz

Witam ja próbowałem dodać dzwonki przez Ibrickera i nic nie działa niby jest tam a jak restartuje Iphona dalej to samo czyli brak dzwonka .... próbowałem tez metoda LoBo ale jak zmieniam nazwe i daje rozszerzenie m4r i synchronizuje z Itunes to samo nic ...... nie wiem co jest grane ?????
                            Pozdrawiam
                            IronMar (Marcin K.):)

Komentarz

Zamieszczone przez sabress Zobacz posta
                              zamiast go sunchronizować plik m4r przez iTunes użyj programu iPhoneBrowser na pc'ta i wrzuć do Library>ringtones i już , mogą być nawet całe utwory
                              a tu link do programu
                              http://www.iphone4world.com/?page_id=59

a czy ten program obsluguje ip po zipfonie bo mi sie pyta czy ukonczylem z powodzeniem jailbrek
                              1.1.2---1.1.3 ziphone ---1.1.4 ziphone----2.0.2
                              Iphone 3G ----2.0.2-----2.0.2WinPWN

Komentarz

Pracuję...
                              X