Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Synchronizacja Outlook z iPhone

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Synchronizacja Outlook z iPhone

Nie synchronizuje mi iTunes iPhona z Outlookiem. Zależy mi na przeniesieniu kontaktów i kalandarza z PCta i odwrotnie. Do tej pory pracowałem z produktami MS włączając mobilną wersję na smartphonie. Nowy iPhon to mój pierwszy kontakt z produktami Apple. Czy ja coś przeoczyłem?. Czy taka synchronizacja jest możliwa? iTunes melduje mi synchronizację z Outlookiem, nawet mam wybór pomiędzy nim i książką adresową windows ale nic nie działa. Program pokazuje, że coś synchronizyje, a po zakończeniu łączności kontakty i kalendarz na iPhonie są puste.
    Mam WinXP, Outlooka 2000, nowego iPhona 1.1.2 po jailbreak'u, iTunes 7.4.3

Pozdrawiam,

PS: Świetne forum!

A masz zaznaczone w zakładce Informacje (dostępna po podłączeniu iPhone z iTunes - musisz kliknąc na ikonkę iPhona z Twoją nazwą, w prawej kolumnie) odpowiednie haczyki? Przy kalendarzu, kontaktach itd? Sprawdź!
    SERWIS SOFTWARE'OWY DLA IPHONE/IPOD TOUCH - 3MIASTO!!!

imack.pl/iservice

Komentarz

Tak, mam odhaczone. Nawet zmieniałem opcję sync z outlook na sync z książką adresową windows. Mało tego, na górnym pasku iTunes pokazuje, że synchronizuje kontakty iPhone z outlook, potem kalendarz, potem muzykę, itd. wszystko jest poprzenoszone z wyjątkiem outlooka i to dotyczy z outlooka na iphone i z iphona na outlooka. Dziwne, bo ta synchronizacja kontaktów chwilę trwa - jakieś 5 sekund.

Komentarz

Nie odchaczone, tylo "zachaczone"/zaptaszkowane mają byc (mysle, ze to tylko pomylka). Musi sie zsynchronizowac, skoro ustawione, zeby synchronizowało z kontaktami windows. To samo z kalendarzem - zaznaczasz odpowiedni i gotowe. Na samym dole jeszcze są do zaznaczenia ptaszki, ale nie wiem czy konieczne Popr&#243;buj!

EDIT: Teraz to zauważyłem; posiadasz Outlook 2000 i to moze wlasnie przez to? Wiem, ze z 2003 i 2007 ponoc bez problemow, ale o 2000 nic nie slyszalem, czy da rade. Jak masz mozliwośc, zainstaluj sobie nowszego outlooka
        Ostatnio edytowany przez wakoman; [ARG:4 UNDEFINED].

imack.pl/iservice

Komentarz

Sorry, byłem poza domem przez jakiś czas. Mam ptaszki we wszystkich wymaganych ustawieniach synchronizacji. Zmieniłem nawet iTunes na 7.5 (da się wytrzymać z tym komunikatem o Apple Mobile Device). Wr&#243;ciłem do języka English. I nic. To fakt, że Outlook 2000 jest stary, ale synchronizacja z książką adresową windows powina nie mieć wpływu na zainstalowany Outlook. Jak po wyzerowaniu historii synchronizacji wybiorę opcję zastąp kontakty iPoda kontaktami z komputera, to mi ładnie usuwa wprowadzone ręcznie wpisy i pozostawia pustą listę. Na razie nie mam dostępu do darmowej wersji wyższego outlooka. Mam wątpliwości czy nie wydam na darmo kasy na nowy soft i dalej nie będzie grało.

Komentarz

Pojawiający się komunikat o braku zainstalowanego Apple Mobile Device jest możliwy do pozbycia się. Odsyłam do mojego postu

http://myapple.pl/showpost.php?p=456860&postcount=9

BTW. Najważniejsze, że już wszystko jest ok

imack.pl/iservice

Komentarz

a ja mam pytanko bo nikt nie moze mi na to odpowiedzieć czy jest mozliwość zgrywania kontakt&#243;w z iphone na komputer bo wydaje mi sie ze on aktualizuje tylko jedno stronnie nie potrafi zrzucić całej ksiazki z iphona na kompa??

2 pytanie to takie bo mam kontakty zgrane na outlooka 2007 i bez problemu sie synchronizują, ale wyleciałem i wziołem sobie tylko mac'a i jak synchronizowałem kontakty to wszytskie mi wykasowało bo w mac'u nie miałem zadnych kontakt&#243;w mam tylko teraz backup z office pod wina, jak moge je przegrać na mac'a i gdzie przegrać?? Pozdrawiam mb

Komentarz

Witam, u mnie nie jest możliwa synchronizacja kontatk&#243;w z Outlooka.
                Wciąż pojawia się komunikat o braku domyślnego klienta poczty, mimo, iż Outlook (nie Express) ustawiłem na domyślnego klienta poczty...
                Ktoś wie jak zrobić, żeby końcu przerzucić 400 kontakt&#243;w z książki do iPhone'a?
                Jest opcja pośrednia, exportu w CSV do pliku, potem wyczyszczenie książki adresowej Windows, import tego pliku do Outlook Express i synchro z książką, ale po co tyle zachodu...
                Jest metoda na przejście tego głupiego iTunes? (7.6)
                [SIZE="1"][B]iPhone 2G 8GB 3.0[/B] . GG: 118618
                _._._._._._._._._._._._._._._._._._._._[/size]

Komentarz

Ja też mam problemy z ta synchronizacją. Nowy iPhone (oryginalny 1.1.2 OTB, podniesiony przez iTunes do 1.1.3 i potem Zibri) - wszysteko działa tylko nie mogę zsynchronizować kontaktów i kalendarz z Outlookiem . Próbowałem na dwóch różnych komputerach - Outlook 2000 PL i 2003 PL oba na XP Pro SP2. Zaznaczone "ptaszki" i nic to nie daje - "trwa synchronizacja" i po niej nic nie mam w iPhone.. Nie ukrywam że nie uśmiecha mi się przepisywanie 350 kontaktów ( Ktos ma jakiś pomysł?.. Dodam że trzymam dane w outlooku w osobnym pliku pst (oczywiście jest on ustawiony jako domyślne źródło danych w obu tych Outlookach..)
                  ---------------------
                  Marek
                  iPhone 1.1.2 -> 1.1.3 (ZiPhone)
                  PC/Windows

Komentarz

Synchronizacja Outlook z iPhone

Witam. Czy istnieje jakaś możliwość synchronizacji iTunes z innym kalendarzem niż Outlook? Domyślnie jest ustawione wyłącznie Outlook, a niestety synchronizacja kalendarza jest wadliwa. Szybko wyskakuje komunikat o błędzie outlooksyncclienterror. Synchronizacja kontakt&#243;w z Microsoft Outlook przebiega bez zarzut&#243;w. Przejrzałem wiele post&#243;w, ale walka z tym błędem jest wręcz syzyfowa. Mam Vistę i Outlook 2007. W systemie jest program kalendarz, mam też program pocztowy Thunderbird, do kt&#243;rego dołączyłem wtyczkę kalendarza, ale żaden z tych program&#243;w nie jest widoczny w iTunes i dlatego też nie można ich synchronizować. Pewno kalendarzy można dołączyć znacznie więcej, tylko jak "zmusić" iTunes je widział i synchronizował. Macie jakieś pomysły?
                    Ostatnio edytowany przez marco1958; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

tez mam problem z synchronizacja - nic sie nie importuje na iPhone'a. Czytalem ze byly z tym problemy w oficjalnym jailbraku, ale ja mialem 1.1.3 OTB i potraktowalem go ziphone. Ktos ma pomysl - czy zastosowac sie do instrukcji z hacintosha do oficjalnego jb ?

---- Dodano 29-02-2008 o godzinie 11:16 ----
                      zrobilem linka
                      ln -s /var/mobile/Library/AddressBook /var/root/Library/AddressBook

ale to nic nie dalo - dalej po synchro z itunes nie mam kontaktow - jakies dalsze pomysly ?

Adrian

---- Dodano 29-02-2008 o godzinie 14:57 ----
                      wywalilem mojego iTunes 7.6 i wgralem 7.4.3.1 i po problemie - wszystko zaciagnelo az milo
                      Ostatnio edytowany przez ipkiss; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Podobno iPhona z softem 1.1.3 nie widzi iTunes poniżej 7.5.. Ktoś może powiedzić mi czy się mylę czy nie? Rzeczywiście pr&#243;bowałem tylko na 7.5 i 7.6.x
                        ---------------------
                        Marek
                        iPhone 1.1.2 -> 1.1.3 (ZiPhone)
                        PC/Windows

Komentarz

bzdura. U mnie dziala i tylko na tej wersji sychro mi poszlo.

Komentarz

A może ktoś zna rozwiązanie takiego problemu... W iphone ustawione w kalendarzu jest zadanie jako zadanie całodzienne... Przy synchronizacji z outlook to zadanie nie jeat zaznaczane jako zadanie całodzienne tylko jako zadanie 24 godzinne i trwające od 2.00 dnia w kt&#243;rym miało się zacząć do 2.00 dnia następnego, a co za tym idzie widziane jest w outlook jako zadanie na 2 dni... Podpowiedzcie jak się tego problemu pozbyć... pozdrawiam...

Komentarz

Zamieszczone przez misiekpl Zobacz posta
                              a ja mam pytanko bo nikt nie moze mi na to odpowiedzieć czy jest mozliwość zgrywania kontakt&#243;w z iphone na komputer bo wydaje mi sie ze on aktualizuje tylko jedno stronnie nie potrafi zrzucić całej ksiazki z iphona na kompa??

2 pytanie to takie bo mam kontakty zgrane na outlooka 2007 i bez problemu sie synchronizują, ale wyleciałem i wziołem sobie tylko mac'a i jak synchronizowałem kontakty to wszytskie mi wykasowało bo w mac'u nie miałem zadnych kontakt&#243;w mam tylko teraz backup z office pod wina, jak moge je przegrać na mac'a i gdzie przegrać?? Pozdrawiam mb
                              kolego, czy udało ci się zgrać kontakty z iphona do kompa? Mam ten problem i nie mogę sobie poradzić

Komentarz

Pracuję...
                              X