Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone zaciął się i niereaguje na przyciski

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4 - 5.1] iPhone zaciął się i niereaguje na przyciski

Witam,
    Mam iPhone 4 z softem 5.1 przy próbie włączenia iPhone zaciął się na podświetlonym wyświetlaczu z czarnym tłem. Telefon nie reaguje na jakiekolwiek czynności. Przy próbach podłączenia pod USB iTunes nie wykrywa telefonu. Nie mogę wprowadzić iPhone w tryb "DFU" ani "Recovery" ponieważ telefon nie reaguje na przyciski. Jeśli ktoś wie jak mi pomóc to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje
    "Dziś znowu sztucznie zmniejszam wielkość źrenic,
    Bo nie chcę patrzeć na świat którego nie zdołam zmienić."

Home+ włącznik przez 15 sekund i daje to reset a jak nie to to odepnij baterię ale 1 opcja powinna zadziałać.

Komentarz

Właśnie o to niestety chodzi, że nie iPhone nie reaguje na Home + włącznik trzymałem już nawet przez 3 min i nic. A jak odpiąć baterię ?? bo właśnie chciałem czekać aż się wyładuje ale nie wiem czy to coś da

Komentarz

Odkręcić musisz diwe śrubki, tylnia obudowa zejdzie i tam masz baterie. Popróbuj z tym home i włącznikiem... Może Ci się zacina i nie zawsze on łapie ( ja tak miałem).

Komentarz

Wolał bym nie rozkręcać iPhone zresztą już próbowałem i nie mam odpowiedniego śrubokrętu. Pozostaje mi czekać aż się wyładuje bo od rana próbuje home + włącznik ale to nic nie daje

Komentarz

A może już się wyładował? Zacytuję własnymi słowami support Apple:
            Najpierw podłącz urządzenie na 15 minut do ładowarki, a następnie przytrzymaj przycisk Home i Power przez ok. 15 sek.
            Nie udzielam pomocy przez PW.

Komentarz

Tak wyładował się już zrobiłem restore i pomogło. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Temat do zamknięcia

Komentarz

OK.
                Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

Pracuję...
                X