Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Aktywacja bez karty SIM

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4S - 5.0.1] Aktywacja bez karty SIM

Witam

Mam pytanie. Mianowicie zakupiłem iPhone'a 4S 32GB z SimLock'iem na 3 UK. Wykupiłem już usługę zdjęcia SimLock'a, jednak czekam już tydzień i póki co nie jest jeszcze odblokowany.

iPhone jest na etapie aktywacji... Czy da się jakoś ją ominąć i przejść do używania iPhone'a (przyda mi się również bez funkcji dzwonienia)?

Wiadomo, pierwsze o czym pomyślałem to zrobienie JailBreak'a, ale niestety Absinthe każe mi go wpierw aktywować

Z góry dzięki za sugestie
    N 3100>LG B2050>SE K300i>Motorola V235>Siemens S65> SE K700i> SE K550i>N 6288>Nokia N70>Nokia N73>SPV M650>Nokia N95-1>HTC TyTN II>Nokia N95-2 8GB> SE XPERIA X1i>Samsung Omnia HD>Samsung Omnia II>11x iPhone 3GS 32GB>Samsung Galaxy S>iPhone 4 16GB>HTC Desire HD>iPhone 4 32GB>4S 16GB>4S 32GB>5 32GB

Witam, aby aktywować iphone'a powinieneś ściągnąć program snowbreeze i zrobić cf (custom firmware) dla iphone'a, bądź pobrać je z internetu.

Komentarz

A jakieś realne propozycje?

Sn0wbreeze nie współpracuje z 4S
      N 3100>LG B2050>SE K300i>Motorola V235>Siemens S65> SE K700i> SE K550i>N 6288>Nokia N70>Nokia N73>SPV M650>Nokia N95-1>HTC TyTN II>Nokia N95-2 8GB> SE XPERIA X1i>Samsung Omnia HD>Samsung Omnia II>11x iPhone 3GS 32GB>Samsung Galaxy S>iPhone 4 16GB>HTC Desire HD>iPhone 4 32GB>4S 16GB>4S 32GB>5 32GB

Komentarz

Bez oryginalnej karty się nie da. Jako 'wujek dobra rada' powinieneś to wiedzieć.

//T
        PS. Kup pre-paid w sieci 3.

Komentarz

Chcesz zrobić tzw hacktywację, która jest ścisle związana z możliwością zrobienia unlocka a takiej możliwości na 4S nie ma

Komentarz

Zamieszczone przez dyndas Zobacz posta
            Bez oryginalnej karty się nie da. Jako 'wujek dobra rada' powinieneś to wiedzieć.

//T
            PS. Kup pre-paid w sieci 3.
            Niestety 'wujek dobra rada' interesuje się tylko tym, co go dotyczy a pierwszy raz mam "kombinowanego" iPhone'a, zawsze kupowałem tylko z PL dystrybucji - akurat trafiła się BARDZO DOBRA okazja

Chciałem uniknąć dokupowania prepaid, jeśli niby za te kilka dni mam już nie mieć SimLock'a - tymbardziej, że sprzedawca usługi był RACZEJ pewny, że dziś będzie dało się go usunąc

Dla zainteresowanych OSTATECZNIE (tak jak ja teraz) można go używać w następujący sposób:
            1. W czasie aktywacji wcisnąć HOME, "Połączenie alarmowe"
            2. Wybrać 112, zacząć dzwonić
            3. Tuż po rozpoczęciu dzwonienia przytrzymać przycisk włączania / wyłączania - jak się pojawi przyciemnione okienko (z możliwością wyłączenia go) kliknąć "Anuluj"
            4. Teraz zakończyć rozmowę i szybko kliknąć zielony pasek na górze - coś w stylu "Powróć do rozmowy"
            5. Mamy uruchomiony, choć niepełnosprawny telefon

No i mamy iPhone'a, na którym nie da się nic zainstalować, nie da się wysunąć belki aktywnych aplikacji, o Siri nie ma co marzyć, ale za to internet, "Ustawienia" bez problemu; wszystkie aplikacje systemowe też działają. Jednak po każdym zablokowaniu telefonu trzeba na nowo powtarzać procedurę

Komentarz

Da się z iPoda korzystać?
              Procesor: Phenom II X4955BlackEdition chłodzony przez Corsair H70
              Grafika: HD4870 X2-2048Mb DDR5
              Ram: 6 GB G.Skill DDR3

Komentarz

Jednym słowem tragedia.. pamiętam jak ja ściągałem locka przez simlock.pl, trwało to około 10dni więc poczekaj cierpliwie .

Komentarz

Zamieszczone przez tores. Zobacz posta
                  Da się z iPoda korzystać?
                  Da się odpalić aplikację "Muzyka", tyle że muzyki to już tam nie wrzucisz

Zamieszczone przez ikaaner Zobacz posta
                  Jednym słowem tragedia.. pamiętam jak ja ściągałem locka przez simlock.pl, trwało to około 10dni więc poczekaj cierpliwie .
                  Dzięki za info, w takim razie poczekam. Bo dostałem e-mail od gościa, od którego wykupiłem zdjęcie SimLock'a, że trwa to od 3 do 7 dni roboczych... A zresztą, e-mail:

Prosze pamietac ze zdjecie simlocka trwa do 7 dni roboczych w niektorych przypadkach moze sie nieco wydluzyc ale nie mialem do tej pory przypadku ktory trwalby 3 tygodnie, jedyna mozliwosc w ktorej odblokowanie sie nie powiedzie jest taka ze teleofon wroci z informacje ze jest na czarnej liscie w UK i wtedy odblokowanie mozliwe jest tylko ze specialnej listy a na razie jest z tym problem, jezeli nie bede mogl zaoferowac uslugi premium to otrzyma pan zwrot wplaty ale prosze sie narazie tym nie martwic informacje o zwrotach przychodza raczej wczesniej wiec simlock do piatku powinien byc usuniety o czym na pewno poiformuje.
                  Odeszliśmy już trochę od tematu a odpowiedź na pytanie dostałem, więc myślę, że można zamknąć temat. Dzięki za odpowiedzi

Komentarz

Pracuję...
                  X