Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone 4s - wysyłanie MMS

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4S - 5.0.1] iPhone 4s - wysyłanie MMS

Cześć

Zakupiłem niedawno iPhone 4S po okazyjnej cenie i mam do was pytanie.
    Jego interfejs jest tak minimalistyczny, że nie mam pojęcia, czy w trakcie wysyłania MMS'a ze zdjęciem on konwertuje jego wielkość do jakiś minimalnych wielkości?

Pozdrawiam

Kiedyś tak było (dawno) teraz raczej nie bo do mnie dochodzą sporych rozmiarów foty
    Procesor: Phenom II X4955BlackEdition chłodzony przez Corsair H70
    Grafika: HD4870 X2-2048Mb DDR5
    Ram: 6 GB G.Skill DDR3

Komentarz

Maksymalna wielkosc mmsa masz wpisana w ustawieniach (ustawienia>ogólne>sieć>sieć komórkowa danych). Nie sadze, zeby dalo sie wysylac jakos specjalnie duze fotki.
      A tak poza tym to moim zdaniem, jesli ktos ma na tyle nowoczesny telefon zeby wyswietlac dobrze fotki, to ma tez mozliwosc odebrania maila, a na maila mozna wyslac nawet pelne 8MPix

Komentarz

Tak tylko, że mam tak wspaniały abonament, że internetu to jest tam ze 250MB, więc nie mam aż takiego limitu żeby przesyłać te zdjęcia mailem, a w zasięgu wi-fi tez nie zawsze jestem So... co najlepiej wpisać w tym ograniczeniu, bo na razie mam tu wpisane: 61440 ale nawet nie wiem czego, domyślam się tylko, że chodzi o KB :] A zależy mi na tym, żeby nie wysyłał jakiś ogromnych wiadomości MMS, o ile w ogóle takie są możliwe...

Komentarz

Czy jest możliwość wysyłania mms ów tekstowych ? Tzn bez zdjęcia z dużą ilością tekstu. Powiedzmy 500-1000 znaków. W innych telefonach piszę poprostu nową wiadomość mms i wysyła się jako mms, a iphone sam decyduje kiedy i jak wysyła wiadomości.. Jeśli dodam zdjęcie to jest mms i wszystko gra, ale jak to zrobić bez zdjęcia??

Podaje przykładowe zastosowanie (dla wyjaśnienia): kolega pisze do mnie, że jest na egzaminie i nie nie umie (zdarza się). Pisze do mnie pytania, a ja mu przesyłam odpowiedzi (on nie ma internetu w telefonie i nie obsługuje emaili). Odpowiedzi zajmują 100 smsów, a gdybym wysyłał to mms`em byłoby to najwyżej kilka. Cena u operatora za sms i mms taka sama wiec nie wydaje 30zł na sms tylko 2zł

Komentarz

Sam się nad tym zastanawiałem i jedyne co udało mi się znaleźć, to dodanie wyświetlania na stałe w pola temat (w opcjach wiadomości) i wypełnianie go podczas tworzenia wiadomości.
            Jeśli ktoś zna inną możliwość, to chętnie z niej skorzystam

Komentarz

Chyba ogarniczają, bo często filmiku nie da się wysłać całego i iPhone woła o jego skrócenie.

Komentarz

Zamieszczone przez razr Zobacz posta
                Chyba ogarniczają, bo często filmiku nie da się wysłać całego i iPhone woła o jego skrócenie.
                Ograniczeniem jest wielkość MMSa, która w przypadku polskich sieci wynosi 300kB. MMS to relikt przeszłości do przesyłania 3gp, midów i marnej jakości zdjęć z aparatu 0,3MPx
                Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
                PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych

Komentarz

Jeszcze wiekszym reliktem jest SMS - i co z tego wynika ?

Komentarz

Zamieszczone przez ratownik Zobacz posta
                    Sam się nad tym zastanawiałem i jedyne co udało mi się znaleźć, to dodanie wyświetlania na stałe w pola temat (w opcjach wiadomości) i wypełnianie go podczas tworzenia wiadomości.
                    Jeśli ktoś zna inną możliwość, to chętnie z niej skorzystam
                    Twój sposób jest dobry i jak dla mnie wystarczający. Wielkie dzięki !

Komentarz

Zamieszczone przez michobo Zobacz posta
                      Jeszcze wiekszym reliktem jest SMS - i co z tego wynika ?
                      A dlaczego tak uważasz? SMS odbierzesz na każdym urządzeniu i nie ma ograniczeń (poza ilością znaków) że możesz wysłać tylko kiepskiej jakości wiadomości, natomiast MMSa nie odbierzesz na każdym urządzeniu i w każdej sytuacji.
                      Ale to nie wątek na tego typu dywagacje w sumie.

Komentarz

To była ironiczna uwaga do kolegi który zarzucał archaizm MMS'om
                        Podałem przykal ze stopien archaicznosci NIJAK ma się do tego czy dana technika jest uzywana czy nie. SMS wysyłane są w miliardach - pomimo że to tylko tekst. To samo MMS. Są i będą bardziej popularne w telefonach od e-maila i jeszcze długo to się nie zmieni. I dobrze

Komentarz

Wysyłanie MMSow nie jest uzasadnione ani ekonomiczne ani technologicznie 20gr/MMS Vs 3 gr. za 300 kB e-maila z tym, ze w tym drugim nie masz za bardzo ograniczeń co do ilości, wielkości i jakości załączników. W dobie internetu w smartfonach MMS jest całkowicie zbędny. MMS jest używany przedecwszystkim w zwykłych telefonach, bądź przez osoby sporadycznie potrzebujące coś wysłać i nie posiadające pakietw internetowych.

Komentarz

Pracuję...
                          X