Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iphone 4s - problem z zasięgiem

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4S - 5.0.1] iphone 4s - problem z zasięgiem

Witam.
    Kupiłam niedawno iPhone 4s, wcześniej używałam iPhone 4 i zauważyłam znaczny spadek siły zasięgu w ip4s. Nawet sprawdziłam to tak,że przełożyłam kartę do ip4 i był 3 kreski, następnie włożyłam kartę sim do ip4s i w dokładnie tym samym miejscu była już tylko 1 kreska. Czy wie ktoś jaka jest tego przyczyna? Czy da się to jakoś rozwiązać?
    Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

P.s.W obu telefonach mam ten sam soft 5.0.1

Jeśli masz włączone dane sieci komórkowej w obu telefonach, ale w iPhonie 4 masz wyłączone 3G, to możesz mieć w nim lepszy zasięg niż w 4S. iPhone 4S automatycznie przełącza się na 3G (nie da się ustawić, by działał tylko na EDGE), nawet, jeśli zasięg jest słaby. Niestety nic się nie da z tym zrobić, oprogramowanie 4S nie pozwala na włączenie danych sieci komórkowej przy jednoczesnym wyłączeniu 3G.

Komentarz

Ja też ostatnio mam problem z zasięgiem w 4s tak jakby spadł zasięk z 2 kreski, nie mam pojęcia co z tym zrobić bo często teraz nie mam wgl zasięgu

Komentarz

Zamieszczone przez wnyku Zobacz posta
        Ja też ostatnio mam problem z zasięgiem w 4s tak jakby spadł zasięk z 2 kreski, nie mam pojęcia co z tym zrobić bo często teraz nie mam wgl zasięgu
        Przeprowawadzić się do normalnego, cywilizowanego kraju np.Niemcy gdzie zasięg 3G masz wszędzie, a nie tak jak w naszym Bangladeszu..

Komentarz

A nie słychać nic, czy jakaś kolejna aktualizacja oprogramowania nie da użytkownikom możliwości wyboru?

Komentarz

Ja mam problem z zasięgiem ale inny.
            Chodzi o "uścisk śmierci", jak trzymam telefon w lewej dłoni to zasięg spada, najbardziej jest to odczuwalne na 3g, wtedy się przełącza na edge.
            Mam pytanie, bo nie wiem czy reklamacja mi w tym pomoże:

Czy też tak macie na iphonie 4s?

Komentarz

Uścisk na 4s? Jeżeli rly to ja bym reklamował, 4s raczej są tego pozbawione.

Komentarz

No powaga, mam na 4s death gripa... Jestem rozczarowany
                Ale myślę że z reklamacją nie będzie problemu, bo oprócz tego mam głośną wibrację, potwierdzam również static noise, ale to w sumie mi nie przeszkadza, nie jest w normalnych warunkach słyszalne.
                Jakoś pechowo trafiłem, mam nadzieję że druga sztuka będzie dużo lepsza.
                Jakby co to telefon z Orange na abo. Ciekawe ile będę czekał, pewnie ze 2 tygodnie

Ps. widać że problemu praktycznie nie ma, ale jednak ktoś założył temat.

https://discussions.apple.com/message/17055293#17055293

Komentarz

Ja już sobie poradziłem z tym problemem, na telefonie miałem założoną aluminiową obudowę i po ściągnięciu jej jak ręką odjoł wszystko wrócioło do normy

Komentarz

Dobrze, że nie ja wielu sygnałów o tym problemie (w odróżnieniu od braku dźwięku podczas połączenia)

Komentarz

a moze ktos mial taki problem Brak zasięgu przy włączeniu Iphone 4s orange
                      Witam Serdecznie przy włączeniu Iphone 4 s Orange nie mam Wogole sieci pomaga dopiero włączenie dane sieć kom. Byłem dzisiaj w Orange wymienili karte micro SIM na nowa ale niestety nic nie pomogło czy rzeczywiście jedyna rada jest oddanie telefonu na gwarancji ?? Czy Moze miał ktoś taki problem dodam Ze taka sytuacja stała sie dopiero od wczoraj....

Komentarz

Problem jest poważny. DeadGrip z iphone'a 4 został. do tego dochodzi wolne odświeżanie zasięgu. Tragedia!! Zwłaszcza dla osób mieszkających z daleka od miast gdzie zasięg gubiony jest praktycznie co chwilę ;/

Za chwilę zmontuje filmik z problemem

---------- Wpis dodano o 11:32 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:55 ----------

iPhone 4S Death Grip !! - YouTube
                        Ostatnio edytowany przez kamil7745; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Mam podobny problem. Proszę o pomoc - http://myapple.pl/iphone/212066-trac...-kart-sim.html

Komentarz

Zamieszczone przez kamil7745 Zobacz posta
                            Problem jest poważny. DeadGrip z iphone'a 4 został. do tego dochodzi wolne odświeżanie zasięgu. Tragedia!! Zwłaszcza dla osób mieszkających z daleka od miast gdzie zasięg gubiony jest praktycznie co chwilę ;/

Za chwilę zmontuje filmik z problemem

---------- Wpis dodano o 11:32 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:55 ----------

iPhone 4S Dead Grip !! - YouTube
                            No właśnie Death grip TRAGEDIA ! I co teraz? Każdy model ma tą wadę?
                            Nie wiem czy reklamować z tego powodu, bo jeśli wymienię na to samo to dzięki!
                            Przydałoby się potwierdzenie lub zaprzeczenie większej ilości użytkowników.

(telefon oddałem na gwarancję)

Macie death grip?
                            Ostatnio edytowany przez saek1985; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja tam nie mam żadnych problemów.

Komentarz

Pracuję...
                              X