Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Próba restore

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3GS - 4.3.3] Próba restore

Witam serdecznie mam problem z Iphone 3GS 16GB.
    Po podłączeniu do Itunes dostałem informacje o nowym oprogramowaniu 4.3.3.
    które mogę zainstalować w swoim telefonie.
    po wciśnięciu "aktualizuj" 3/4 oprogramowania weszło a następnie pokazała się informacja ,że wystąpił problem z błędem 1015 i do tej pory nie mogę przywrócić starego oprogramowania. Zaznaczam iż telefon był przywieziony z francji , i mimo włożenia oryginalnej karty francuskiej sieci nie mogę do tej pory go przywrócić do poprzedniego oprogramowania.
    (Teraz cały czas pokazuje się kabel i logo iTunes)

Bylo wiele razy, w tym ja niedawno przez to sam przechodzilem.

Dziwne jest to co piszesz, gdyz najnowszy soft jaki powinien ci wykryc iTunes to 4.3.4. Nie wiem czemu ci wykazuje 4.3.3. Moze masz nieaktualne iTunes?

W kazdym razie sciagnij 4.3.4 i zrob restore.

Komentarz

Podejrzewam ,że problem tkwi w tym ,że simlock był zdjęty ale, nie wiem w jaki sposób ,czy tylko ominięty.
      Próbowałem ponownie przywrócić oprogramowanie ,lecz do tej pory wyskakuje mi informacja o błędzie 1015.
      Niestety nic nie mogę zrobić ponieważ telefon nadal jest w trybie awaryjnym.

Komentarz

Pobierz soft 4.3.3, przerob go za pomoca sn0wbreeze i powinno wtedy pojsc. Mi poszlo w takiej samej sytuacji.

Komentarz

A możesz mi powiedzieć jak go przerobić lub dać mi linka do postu ?
          Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi

Komentarz

Spróbuj ściągnąć program iReb i fixowac problem 1015

Komentarz

Zrobiłem sn0wbreeze i odtworzyłem w Itunes teraz Iphone nie chcę się uruchomić o.O ?

Komentarz

1. Pobierz soft 4.3.3
                2. Pobierz sn0wbreeze 2.7.1
                3. Otworz sn0wbreeze i zaladuj powyzszy soft.
                4. Idz dalej, nastepnie wybierz Generals, zaznacz Activate, dalej, dalej, buil IPSW.
                5. Poczekaj cierpliwie az sie skonczy.
                6. Wykonuj dalsze instrukcje celem wprowadzenia iPhone w tryb DFU.
                7. Gdy skonczysz pownienes miec podlaczonego do PC wylaczonego iPhona.
                8. Otworz iTunes.
                9. Przytrzymaj shift i klknij na odtworz.
                10. Wybierz ten przerobiony soft.

Gotowe

Komentarz

Dobra zrobiłem tak i zmieniła mi się ikonka z Jabłuszka na Te śnieżek ... po wgraniu tego przerobionego Softa telefon nie chcę się uruchomić wyskakuje mi błąd 3194

---------- Wpis dodano o 14:47 ---------- Poprzedni wpis dodano o 14:45 ----------

to się wyświetla ... telefon nadal jest wyłączony http://iv.pl/images/01800315368768653040.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez MichuRmx Zobacz posta
                    Dobra zrobiłem tak i zmieniła mi się ikonka z Jabłuszka na Te śnieżek ... po wgraniu tego przerobionego Softa telefon nie chcę się uruchomić wyskakuje mi błąd 3194
                    Apple od wczoraj nie podpisuje 4.3.3. Jeśli nie zapisałeś SHSH dla tej wersji to instalacja się nie uda !! Jeśli miałeś JB jest szansza, że SHSH są zapisane u Saurika. Żeby sprawdzić musisz pobrać program Tiny Umbrella ( znajdziesz w sieci ), uruchomić go, sprawdzić w programie czy jest WŁĄCZONA opcja 'set hosts to Cydia on exit', jeśli nie jest to zaznaczyć i zrestartować komputer. Potem spróbuj ponownie instalacji oprogramowania które stworzyłeś w sn0wbreeze. Najlepiej przejdź całą procedure jeszcze raz. Umbrelli nie musisz uruchamiać ponownie.

//T
                    Ostatnio edytowany przez dyndas; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

nooo Iphone się uruchamia ale nadal jest błąd 1015 ;/

Komentarz

Zamieszczone przez MichuRmx Zobacz posta
                        nooo Iphone się uruchamia ale nadal jest błąd 1015 ;/
                        Uruchom Tiny Umbrelle i kliknij 'exit recovery'.

Komentarz

Uzupelnie wypowiedz kolegi powyzej. Gdy wyskoczy ci blad 1015 nie klikaj OK i nie zamykaj iTunes tylko otworz TinyUmbrella, wybierz z drzewka swoj telefon i kliknij exit recovery. Powinno pomoc.

Sprobuj tez podlaczyc iPhone do innego portu USB. To czasem pomaga.

Komentarz

Zamieszczone przez wysoki86 Zobacz posta
                            Sprobuj tez podlaczyc iPhone do innego portu USB. To czasem pomaga.
                            Inny port USB? Na 1015 ? A skąd taka teoria ?

Komentarz

Mam nadzieje ,że zadziała

---------- Wpis dodano o 16:02 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:54 ----------

Jakby mi jeszcze ten program ruszał to było by okey....
                              http://iv.pl/images/32063675795870763483.jpg
                              Ostatnio edytowany przez MichuRmx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X