Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone 4 - nie chce się włączyć

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4] iPhone 4 - nie chce się włączyć

Witam. Prosze o pomoc. Moj iphone 4 nie chce sie wlaczyc. Problem powstal jak podpialem go do ladowania w aucie i po jakims czasie sie wylaczyl. Nie umialem go uruchomic to podpialem go w domu ponownie do ladowania. Pokazuje sie jablko i po chwili startuje ale mam tylko zablokowany ekran i po odblokowaniu pokazuje sie jedynie "emergency call". Twardy reset mu nie pomaga. Co dziwne gdy podpinam iphone`a pod kompa to pokazuje sie tylko jablko i nie potrafi sie wlaczyc. Wlacza sie i wylacza pokazujac tylko logo jablka. Bylem nawet u kolesia zeby wymienil baterie. Powiedzial mi ze jak wsadzil nowa baterie jest to samo! Jaki to jest problem i co mi radzicie zrobic?

Może restore?

Komentarz

W jaki sposob mam to zroibc? Jak podepne do kompa to tylko pojawia sie logo jablka i wylacza sie i tak bez przerwy. Jedynie jak podepne do gniazdka to startuje...

Komentarz

dfu mode (googluj)
        pobierz odpowiedni firmware potem restore z shiftem
        Think Different

Komentarz

Wyskoczyl blad 1611

Komentarz

To cytat z innego forum ale ma sens
            "Mialem błąd 1611 po lekkim zalaniu iPhone 3gs. Próbowałem również DFU itp itd wiadome ocb. Oddałem do zwykłego (ale z polecenia kolegi) takiego serwisu gsm 50 zł mnie to kosztowało problemem jest BATERIA! Po lekkim zalaniu rozladowala sie do 0! i nie dalo sie jej naladowac przez ladowarke tylko przez zspecjalne urzadzenie mimo ze iTunes wykrywal mi telefon i wlaczal sie podczas ladowania w tryb alarmowy!"
            Iphone 5 64GB JB soft 7,0,4/Iphone 4S 64GB JB soft 7,04/Iphone 5s 16GB JB soft 7,0,4
            ipod Touch 4G soft 4.3.3 JB / Ipad 4 64 GB GSM Ipad 2 32 GB Wi-Fi JB soft 5,1,1
            MacBook Air 11,6″ 128/2 GB / MacBook Air 13″ 256/4 GB 2012

Komentarz

Czyli chyba bez serwisu sie nie obejdzie? Tylko dlaczego jak ten koles wlozyl nowa baterie mowil ze bylo tak samo czyli wlacza sie ale jak odepniesz od ladowarki automatycznie sie wylacza iphone.

Komentarz

jeśli dfu mode nie pomaga to możne problem tkwi w samym module odpowiadającym za ładowanie
                Iphone 5 64GB JB soft 7,0,4/Iphone 4S 64GB JB soft 7,04/Iphone 5s 16GB JB soft 7,0,4
                ipod Touch 4G soft 4.3.3 JB / Ipad 4 64 GB GSM Ipad 2 32 GB Wi-Fi JB soft 5,1,1
                MacBook Air 11,6″ 128/2 GB / MacBook Air 13″ 256/4 GB 2012

Komentarz

Pracuję...
                X