Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Wymiana przedniej szybki w iPhone 4

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4 - 4.3.1] Wymiana przedniej szybki w iPhone 4

Słuchajcie wiecie może ile kosztuje wymiana przedniej szybki w iPhonie 4? Spadł mi i zrobiło się małe pęknięcie obok przyciski "home". Trochę mnie to denerwuje i jestem ciekawe ile kosztowała by mnie naprawa.

Pozdrawiam!

Hej!

We Wrocku mój ojciec wymieniał w 3GS i zapłacił 170zł (złożyli bardzo dobrze i wszystko jest git) - podejrzewam, że szybka od iP4 będzie trochę droższa - ale mniej więcej masz rząd wielkości.

Komentarz

Rząd wielkości jest, ale ma się nijak do rzeczywistości. Wymiana przedniej szybki w iP4 to koszt ok. 500zł.

Komentarz

Ciekawe gdzie... bo do 3GS to też potrafią po 300zł kasować.
        We Wrocławiu na Inowrocławskiej koleś robi dobrze i tanio - przede wszystkim nie oszukuje.
        Ostatnio edytowany przez Wielki M; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

LCD EKRAN DOTYK DIGITIZER SZYBKA IPHONE 4 4G (1498090312) - Aukcje internetowe Allegro

Część to ok. 100zł, więc sorry ale żeby za robociznę 400zł ?

Komentarz

Dokładnie 500 lub 400 to tylko oszuści biorą. Te ekrany na tej aukcji pewnie nie są oryginalne, ale oryginalny na aukcji nie powinien kosztować więcej, niż 200zł więc naprawa z robocizną to maks 250zł (to i tak z zapasem podałem)

Komentarz

Wielki M - znajdź oryginalny wyświetlacz od Apple - będziesz dobry. Apple nie produkuje części zamiennych
              iPhone 5 32GB
              iPad 2 32GB 3G White
              MacBook Pro 15' Late 2011
              Apple Thunderbolt Display

Komentarz

Jednak ludzie mają takie rzeczy... ORYGINALNY wyświetlacz LCD+DIGITALIZER IPHONE 4G 4 (1524926997) - Aukcje internetowe Allegro

ps, można samą szybkę w iP4 wymienić czy trzeba z ekranem razem?

Komentarz

Wszystko co podaliście to podróbki, zadzwońcie sobie do MacLife/iClinic i tam otrzymacie cenę oryginalnych komponentów.

Komentarz

A możesz podać jakąś stronkę do nich?

Komentarz

Taaa... dużo opinii jest na temat MacLife i iClinic - rozbieżnych bardzo. Oni niestety sobie dużo życzą za usługę - moim zdaniem bezpodstawnie.
                      Widziałem 3GS po wymianie w MacLife i miał kurz pod szybką, a do tego uszczelka nie była dobrze osadzona - niezła lipa - pewnie jest tez wielu zadowolonych klientów.
                      Widziałem tez robotę tego gościa z Inowrocławskiej i nawet jeśli mówi, że używa oryginałów, a tak nie jest, to wygląda to po zrobieniu jak oryginał i w dodatku wszystko działa, no i cena atrakcyjna.
                      No ale oczywiście każdy robi jak chce i nikt tutaj nikogo do niczego zmuszać i namawiać nie będzie.

ps. MorhenPL może jeszcze mamy za Ciebie tam zanieść sprzęt co? wujek google nie działa?

Komentarz

Dobra ok nie trzeba zanosić. Poszukałem sam i zapomniałem napisać
                        To jak radzisz? Dać go do iClinic czy do kogoś na Allegro?
                        Tak, żeby to było dobrze zrobione.

PS: Hmm w iClinic życzą sobie za wymianę szybki 650zł... Nie wiedziałem, że jest tak drogo...
                        Ostatnio edytowany przez MorhenPL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja po zalaniu iP4 wysłałem do MacLife i byłem zaskoczony sprawnością i profesjonalizmem serwisu. Wszystko błyskawicznie. Serwisant zadzwonił co jest do wymiany i w sumie jak liczyłem ile kosztują części to dużo za robociznę nie wzięli. Jedyny mankament to taki, że mi zwichrowali śrubkę przy dock'u, ale potem dosłali na swój koszt drugą.

Na twoim miejscu Wielki M nie wysyłał bym do kogoś z allegro, wyświetlacz za 100zł może po dwóch miesiącach pożółknąć albo dotyk działać nie tak jak należy. Sam nie miałem w rękach iP4 z takim LCD, ale wolałbym spać spokojnie i wydać więcej kasy. W MacLife dają 3 miesiące gwarancji na naprawę (nie wiem jak jest w iClinic) Z drugiej strony 650zł to dużo pewnie w MacLife cena jest podobna, chociaż warto się dowiedzieć. Zastanowiłbym się czy rzeczywiście wymieniać go za taką cenę. Popytaj w innych serwisach, bo MacLife i iClinic to górna półka i się rzeczywiście się cenią, ale ich usługa jest na bardzo wysokim poziomie.
                          Ostatnio edytowany przez Sunmile; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez MorhenPL Zobacz posta
                            Dobra ok nie trzeba zanosić. Poszukałem sam i zapomniałem napisać
                            To jak radzisz? Dać go do iClinic czy do kogoś na Allegro?
                            Tak, żeby to było dobrze zrobione.

PS: Hmm w iClinic życzą sobie za wymianę szybki 650zł... Nie wiedziałem, że jest tak drogo...
                            no cóż decyzja należy do ciebie... Ja dałem 3GS do iClinic na wymianę wyświetlacza i wzięli za to 350 zł. Mi zależało na porządnej usłudze, więc nie szukałem po allegro wyświetlaczy itp. żeby wymienić.
                            Jeżeli nie stosuję Polskich znaków to znaczy, że piszę z Windowsa lub iPada/iPhone'a...

Potrzebujesz porządnych narzędzi skrawających, warsztatowych, pomiarowych lub elektronarzędzi?
                            NAPISZ DO MNIE :)

Komentarz

Zamieszczone przez Wielki M Zobacz posta
                              Widziałem 3GS po wymianie w MacLife i miał kurz pod szybką, a do tego uszczelka nie była dobrze osadzona - niezła lipa - pewnie jest tez wielu zadowolonych klientów.
                              Zadowolenie naszych Klientów oszacować można za pomocą statystyki. Jeśli na 5000 zrealizowanych napraw w przeciągu niecałych 2 lat poziom reklamacji sięga ~150 usług, to wynika z tego, że niezadowolonych jest maksymalnie 3% naszych Klientów. Oczywiście reklamacje niewynikające z winy użytkownika rozpatrujemy pozytywnie "z miejsca", więc odsetek jest zapewne jeszcze mniejszy.

Co do kurzu pod szybką oraz uszczelką to niekoniecznie usługa musiała zostać źle wykonana. W wielu przypadkach gdy telefon trafia do nas uszczelka już jest uszkodzona lub brakuje jej w różnych miejscach (istnieje możliwość jej wymiany). Łączenie szyby z matrycą LCD odbywa się przy zwiększonym ciśnieniu przefiltrowanego powietrza, które uniemożliwia "zamknięcie" kurzu wewnątrz telefonu. Nie da się jednak zbyt wiele zrobić jeśli kurz i drobinki szkła ze zbitego panelu wgryzą się w bardzo miękką warstwę matrycy LCD - wtedy ich usunięcie jest niemożliwe i najprawdopodobniej to zaobserwował Pan w iPhonie z wymienioną przez nas szybą.

Mam nadzieję, że rozwialiśmy wątpliwości co do ewentualnych niedociągnięć mogących wyniknąć z naszej strony oraz naświetliliśmy problemy z którymi musimy się zmagać w codziennej pracy.

Komentarz

Pracuję...
                              X