Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Pierwszy dzień z iphonem i juz mam go dość proszę o pomoc !!

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3GS] Pierwszy dzień z iphonem i juz mam go dość proszę o pomoc !!

Witam , wczoraj odkupiłem od znajomego iphona 3gs , byl bez locka nie wiem jakie oprogramowanie. Zaczołem nim się bawić .W programie ITUNES zaczeło mi go aktualizować no i wyskoczył błąd 1015 ;] probowalem rec bootem i innymi programami ale cos mi nie wychodzi...

Po tych wszystkich próbach poszedłem do komisu w mojej miejscowości :
    Na początku pan powiedział, że sie nie zajmują iphonami , pogadałem z szefem ... powiedział, żę za 3 dni go zrobi i będzie to koszt ok 100 zł ale nie gwarantuje ze tel bedzie bez simlocka ... Pytam to ile jeszcze sciagniecie locka a on mowi ze jak tak sie zdarzy ze tel bedzie mial locka takiego jak od nowosci to narazie nie ma mozliwosci go sciagnac ...
    WTF ?

Ps. Proszę o jakieś porady szukałem po necie, ale nic nie skutkuje ...
    Ostatnio edytowany przez woytec85; [ARG:4 UNDEFINED].

Kupiłeś telefon z simlockiem ominiętym programowo a nie fabrycznie bez simlocka. Koleś od którego go kupiłeś sprzedał Ci telefon z bb z ipada bo to jedyna metoda na ominięcie simlocka na iPhonie 3gs, wiąże się z tym to że nie wgrasz już czystego softu nigdy tylko soft modyfikowany, może też nie działać gps.

Komentarz

Trzeba było aktualizować?

Błąd 1015: przyczyną tego błędu są próby obniżenia wersji oprogramowania telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod touch. Może się tak stać w przypadku próby odtworzenia ze starszej wersji pliku IPSW. Obniżanie wersji nie jest obsługiwane. Aby rozwiązać ten problem, należy wykonać próbę odtworzenia przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod touch udostępnionej przez firmę Apple.

Poszukaj na forum, jest trochę rozpoczętych wątków na ten temat.

Komentarz

no to niezle cie urządził ten znajomy masz prawdopodobnie nie działający GPS i tylko coustom oprogramowanie wgrasz...
        Odtwarzacz:iPod Shuffle Silver 2G 1gb,iPod Shuffle 1st Gen 512mb
        Telefon iPhone 3G 16gb White,Tablet: Apple iPad 16gb WiFI
        System Operacyjny Windows 7 Ultimate
        http://www.youtube.com/user/testyTelefonow?feature=mhum <------Zapraszamy Recenzje,Testy

Komentarz

Błąd 1015: przyczyną tego błędu są próby obniżenia wersji oprogramowania telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod touch. Może się tak stać w przypadku próby odtworzenia ze starszej wersji pliku IPSW. Obniżanie wersji nie jest obsługiwane. Aby rozwiązać ten problem, należy wykonać próbę odtworzenia przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod touch udostępnionej przez firmę Apple.

Jak mogłem próbować obniżyć wersje oprogramowania skoro automatycznie przez itunsa poszlo .

---------- Wpis dodano o 14:05 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:59 ----------

Dobra bo go wywale przez okno ;]

Do SPrzedania iphone 3gs z bledem 1015 ! :P

Komentarz

Poczytaj forum to dowiesz się że koleś wgrał na iphona bb z ipada, czy wersję wyższą bb niż ta którą mają iPhony z twoja wersją oprogramowania bez bb z ipada. Zatem nie wgrasz oprogramowania które wskazuje Ci itunes, a jedynie soft modyfikowany, co już wskazane zostało w kilku postach,

Dokonałeś beznadziejnego zakupu, oby był tylko korzystny cenowo

Komentarz

dobra a da sie to jakos zrobic ? zeby dzwonił i wysylal sms y ?

Komentarz

Poszukaj na forum gdzie znaleźć soft modyfikowany i jak go wgrać, wówczas telefon wróci do życia.

Komentarz

Trzeba było nie kupować kota w worku i upewnić się ze był bez sim-locka fabrycznie!
                  I nie wnerwiaj się na sprzęt przez własna głupotę.
                  Komputer: PC (Win 7 64 Bit)
                  Telefon: iPhone 6 16GB
                  Tablet: iPad Air 16GB

Komentarz

ja sien ie denerwuje qpilem go za marne pieniadze ;] chce go tylko przywrocic do zycia zeby dal rade dzwonic
                    zakup za 200 zl to chyba nie glupota ;]

Komentarz

Jeśli kupiłeś za 200 zł i uda Ci się go przywrócić do życia przez customowe oprogramowanie, to faktycznie nie najgorszy zakup. Myślę, że w zależności od stanu i zestawu mozesz sprzedać go całkiem korzystnie...
                      Think different!

Komentarz

Więc tak musisz ściągnąć coustom oprogramowanie do twojego 3GS'a.
                        Potem wprowadzić w tryb DFU jak to zrobić poczytaj na forum.

Potem w iTunes kliknąć na odtwórz jednocześnie trzymając shift na klawiaturze i potem wybrać z dysku ściągniete wcześniej oprogramowanie i powinno się wgrać

Np te:

iPhone 3GS Custom Restore Firmware 4.2.1 8C148a ipsw - Rapidshare Hotfile Megaupload Filesonic Forum
                        Odtwarzacz:iPod Shuffle Silver 2G 1gb,iPod Shuffle 1st Gen 512mb
                        Telefon iPhone 3G 16gb White,Tablet: Apple iPad 16gb WiFI
                        System Operacyjny Windows 7 Ultimate
                        http://www.youtube.com/user/testyTelefonow?feature=mhum <------Zapraszamy Recenzje,Testy

Komentarz

Właśnie jak się uda ... zielony w tym jestem ;] Probowalem w itunsie shift ale jakos nic nie wyskakuje ;d

Komentarz

Skorzystaj z rady iPhone25 powyżej i zacznij od wprowadzenia w DFU, na youtube jest mnóstwo filmów jak to zrobić.

Komentarz

By wgrac CF potrzebny jest tzw pwned DFU. Użyj w tym celu Redsnow 0.9.6b6.

Komentarz

Pracuję...
                              X