Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone jako mało wytrzymały telefon ?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4] iPhone jako mało wytrzymały telefon ?

Jak to jest z jego wytrzymałością ? Wiele opinii zaznacza ze jest w tej sprawie słaby i jeden upadek może go całkowicie zniszczyć. Jak to jest w praktyce ?

Jak nie będzie miał bumpera lub jakiś plecków i upadnie Ci z dużej wysokości na coś twardego plus jak upadnie jakoś szczególnie niefortunnie to raczej niewiele z niego zostanie...

Komentarz

Jednemu pęknie, drugiemu nie. To kwestia tego JAK upadnie, a nie z jakiej wysokości.
      iMessage: dliwski@me.com
      Twitter: @dliwski
      AKA Davvido

Komentarz

Zamieszczone przez Davvido Zobacz posta
        Jednemu pęknie, drugiemu nie. To kwestia tego JAK upadnie, a nie z jakiej wysokości.
        Taaa.. kwestia wysokości nie ma znaczenia, jak upadnie z metra czy 30 na beton...

Komentarz

Tu jest ciekawy (i momentami wręcz ekstremalny) test wytrzymałości iPhone'a: Stress test of Apple iPhone 4 (16 Gb)
          Ogólnie w tym teście wypadł naprawdę dobrze. Choć nie chciałbym sprawdzać w praktyce czy faktycznie jest tak wytrzymały

Komentarz

Czyli w tym przypadku jedynym wyjściem jest niestety jakiś bumper

Komentarz

Zamieszczone przez Lokria Zobacz posta
              Taaa.. kwestia wysokości nie ma znaczenia, jak upadnie z metra czy 30 na beton...
              Jak upadnie na róg to siła skupia się w tym jednym punkcie, natomiast jeśli spadnie idealnie prosto na plecy siła upadku rozkłada się na cały telefon. Widziałem już filmiki jak puszczali czwórki z 1,5m i prawie nic im nie było, a widziałem też gości, którzy płakali, że im z 30 cm cały się posypał.

Komentarz

Mój 3Gs spadł z wysokości jakiś 3m na tył (na małe kamyczki) i przeżył. Jedyny ślad po upadku to rysy na obudowie S3 Elago. Gdyby upadł na szybkę, byłoby już po nim
                markoff.pl

MBP 15" 2.2 i7 8GB
                iPad Mini 2 + iPhone 5

Komentarz

Trzeba '' troszkę '' uważać wychodzi na to ;P Test jest świetny. iPek poddawany na prawdę rygorystycznym próbą.

Komentarz

Najlepiej będzie jak sprawdzisz to sam, bo jak widzisz zdania są podzielone, rzuć go na ziemię i podziel się wynikami testu, jak chcesz wytrzymały telefon to polecam samsunga solid, odrazu ci powiem bez spekulowania że jest wytrzymały. iPhone jest normalnie wytrzymałym telefonem.
                    Ostatnio edytowany przez ixion; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Ptryk Zobacz posta
                      rygorystycznym próbą.
                      Kłania się słownik. Na pewno w szkolnej bibliotece go dostaniesz Próbom, nie próbą.

Co do wytrzymałości - w zeszły czwartek pojechałem z kolegą i tatą pograć w squasha. Wszystko elegancko, porobiłem parę zdjęć i nakręciłem parę filmów nową "czwóreczką". Po grze udałem się do szatni, położyłem iPhone'a w górnej części szafki przed butami (około 1,9 - 2m nad ziemią). Zapomniałem o nim (tutaj po raz pierwszy jego grubość okazała się wadą ) i wyciągając buty zahaczyłem o telefon. W zwolnionym tempie widziałem jak telefon spada na kafelki z około 2 metrów. Leżał twarzą do ziemi. Myślałem, że 4 dni po tym jak go dostałem pójdzie do serwisu ze zbitą szybką. O dziwo, nic jej nie było! Obejrzałem telefon dokładnie dookoła, w poszukiwaniu miejsca, na które spadł i znalazłem. Lewy górny róg, na ukos od kamery Facetime. Wgnieciona metalowa ramka, oraz ten materiał (plastik?) między ramką, a ekranem. Odetchnąłem i pojechałem stamtąd. Od tamtego czasu obiecałem sobie, że nigdy nie zapomnę gdzie leży i go nigdy znikąd nie zrzucę (strącę).

Jak widać iPhone 4 jest wytrzymały, a opowieść ze skupieniem się się siły w rogu i rozbiciu szybki to bzdura
                      Ostatnio edytowany przez Fifty-50; [ARG:4 UNDEFINED].
                      iPad Wi-Fi 64GB
                      "It was 5 of us, all of us millionaires, now one's a fucking junkie and one's a fucking queer"
                      "Aww nigga do you, know what this is. One shot - one kill what's the deal? G-unit!!!"

Komentarz

Ja mam 3g od czasu premiery w polsce (kupilem pare dni po premierze), do pewnego czasu (niecaly rok) bardzo o niego dbalem. Niestety nadszedl czas gdy na wykladzie polozylem telefon na lawce nie zwracajac uwagi na to ze jest lekko pochyla. iPhonik spadl ekranem do dolu i oczywiscie pojawil sie wielki pajaczek. Jako ze mialem zamiar wymienic telefon w najblizszym czasie nie naprawialem tego i przestalem o niego zbytnio dbac. Wyszlo na to, ze dopiero 2 miesiace temu kupilem iP4 lecz dalej mam moja stara trójke jako drugi telefon.

Przez cale te 2.5(?) roku moja trojka musiala wytrzymywac takie rzeczy jak:
                        - upadki z 1 metra
                        - przypadkowe wrzucenie do Egipskiego basenu na glebokosc 1.5 m (telefon wystawilem na 1 dzien na parapet, oczywiscie w cieniu - przy 40 stopniach sam sie naprawil)
                        - telefon zostal pozostawiony w tego sylwestra na cala noc na mrozie (stół w ogrodzie, zadaszony)

Usterki (trwale) jakie powstały po tych zabiegach:
                        - wspomniany juz pajaczek na ekranie
                        - okolo 50 martwych pikseli w okolicach godziny na zablokowanym iPhonku
                        - niedzialajace Wi-Fi
                        - Niewielkie pęknięcie przy wejsciu na ladowarke

Uwazam, ze jest to bardzo wytrzymaly sprzet biorac pod uwage to, co przeszedl w moich dloniach.
                        Teraz czas pokaze jak jest z 4-ką :>

Komentarz

Mi w środę 3gs upadł idealnie płasko, przodem z wysokości 1,5 m na chodnik i nic... nawet najmniejszej ryski aż wierzyć się nie chce

Komentarz

No mi spadł mój iPhone ze stołu w knajpie na kamienną podłogę (po prostu powolutku się ześliznął ze stołu - jako że knajpa była w stylu wiejskiej chaty, więc domyślacie się jakie były stoły - nierówne ławy jakby ciosane z drewna). Zapanowała konsternacja, podnoszę go i ma taką hm...odpryśniętą plastikową drzazgę...hm...kawałek plastiku z boku po prostu odstaje od obudowy. Nie wiedziałam co z tym zrobić (czy urwać na chama, czy jakoś spiłować, uciąć), ale jakoś w nocy jak iPhone gdzieś tam się zaplątał w kołdrę, to samo się to usunęło Nie widać tego zbytnio, ale stwierdzam, że upadków iP nie lubi Jedyna wada jak na razie (po prawie miesięcznym użytkowaniu) to właśnie fakt, że łatwo się może wyśliznąć...

Komentarz

Zamieszczone przez lia Zobacz posta
                              .....Jedyna wada jak na razie (po prawie miesięcznym użytkowaniu) to właśnie fakt, że łatwo się może wyśliznąć...
                              wada telefonu??? to raczej wada użytkownika--NIEUWAGA!!! Jak miałem 3GSa tez mi z kieszeni wypadł i "glebnol" na beton--na szczęście nic się nie stało bo był w plastikowym futerale. Ale wypadł przez MOJA nieuwagę a nie przez to ze się łatwo wyślizguje
                              Komputer: PC (Win 7 64 Bit)
                              Telefon: iPhone 5 16GB
                              Tablet: iPad Air 16GB

Komentarz

Pracuję...
                              X