Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Aktualizacja 3.1.3 do 4.0 błąd 3194

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3G - 3.1.3] Aktualizacja 3.1.3 do 4.0 błąd 3194

Witam.
    Chciałbym zaktualizować iPhona mojej dziewczyny do wersji 4.0. Próbuje wgrać go normalnie poprzez shift i restore ale wyskakuje błąd 3194. Już dawno sprzedałem swojego iPhona i pewnie wiele się musiało pozmieniać. Da się jakoś wgrać soft 4.0? Albo który soft najnowszy da się wgrać żeby działał JB i aktywacja?

użyj wpierw iReb

Komentarz

Czyli najpierw wgrać normalny soft 4.0 przez iReb, później przez ten sam program wgrać przerobiony przez redsn0w w wersji 0.9.5b5-3, który zrobi JB i go aktywuje, a na koniec przez cydie zdjąć simlocka? Od dawna nie siedzę w jabłuszkach więc jeśli coś źle mówie to mnie poprawcie

Komentarz

Mógłby mi ktoś jak najszybciej pomóc i uświadomić czy mam dobre wyobrażenie o aktualizacji tego iPhona? Zależy mi na czasie, więc byłbym na prawdę bardzo wdzięczny

Komentarz

Zamieszczone przez p0tw0r3k Zobacz posta
          Witam.
          Chciałbym zaktualizować iPhona mojej dziewczyny do wersji 4.0. Próbuje wgrać go normalnie poprzez shift i restore ale wyskakuje błąd 3194. Już dawno sprzedałem swojego iPhona i pewnie wiele się musiało pozmieniać. Da się jakoś wgrać soft 4.0? Albo który soft najnowszy da się wgrać żeby działał JB i aktywacja?
          Jak nie masz SHSH zapisanego dla 4.0 to go nie wgrasz.
          Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
          PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych

Komentarz

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co to SHSH.. Nic w nim nie było grzebane i od zawsze siedział w nim 3.1.3. Jak zapisać ten SHSH dla 4.0?

Komentarz

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co to SHSH.. Nic w nim nie było grzebane i od zawsze siedział w nim 3.1.3. Jak zapisać ten SHSH dla 4.0?
              Nie da sie zapisac juz, jezeli nie zapisywales ich wczesniej albo nie kazales Cydii ich zapisac, to nie zdobedziesz juz ich. Podlacz pod Tiny Umbrelle i zobacz co powie.

Komentarz

Wcześniej tzn kiedy? Nadal jest na nim 3.1.3 jeśli o to chodzi. Aktualnie nie mam tego jak sprawdzić bo iPhone niestety nie jest mój.

Komentarz

Wcześniej tzn kiedy? Nadal jest na nim 3.1.3 jeśli o to chodzi. Aktualnie nie mam tego jak sprawdzić bo iPhone niestety nie jest mój.
                  Wczesniej to znaczy jakis rok temu... Nie jest istotne co masz na iPhone tylko jakie certyfikaty podaje Apple a robi to tylko dla aktualnego FW i tylko wtedy SHSH mozna zapisac.

Komentarz

Czyli musiałbym zapisać aktualny certyfikat i wgrać najnowszy soft? I wtedy nawet jakby wyszedł iOS 6.0 to mogę wgrywać nadal ten aktualny z dziś?
                    Jest już JB, aktywacja i zdjęcie sim locka dla najnowszego softu?

Komentarz

Czy to forum na prawdę tak rzadko ktoś przegląda? Nie wydaje mi się żeby nikt nie umiał mi pomóc, skoro pytam o rzeczy wydaje mi się dość oczywiste dla tych którzy 'siedzą' w temacie

Komentarz

Czy to forum na prawdę tak rzadko ktoś przegląda? Nie wydaje mi się żeby nikt nie umiał mi pomóc, skoro pytam o rzeczy wydaje mi się dość oczywiste dla tych którzy 'siedzą' w temacie
                        A sam nie umiesz wlozyc troche wysilku w znalezienie rozwiazania? Przeszukaj forum - MyApple.pl

Komentarz

Jak chcesz wiedzieć wszystko to i już. Naprawdę tak trudno jest poszukać samemu?
                          Macbook Air 13" 2012 & iPhone 4S white
                          iOS dev. Chcesz się pobawić iOS7?

Komentarz

Pracuję...
                          X