Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Transmisja danych gprs Orange Iphone

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4 - 4.2] Transmisja danych gprs Orange Iphone

Witam.

Mam problem, szukaem na googlach ale niestety nie znalazłem odpowiedzi.

Mam iphone 4, najnowszy soft, bez jb. Mam uruchomioną transmisję danych gprs w Orange, potwierdzone telefonicznie, potwierdzone przez orange online, potwierdzone przez opiekuna mojego numeru w orange (telefon na firme), mam właczone dane sieci kom w ustawieniach oraz 3g. Internet mimo wszystko nie działa. Po wifi śmiga elegancko.

Po sieci Orange nie działa. MMS'y wysyłam dochodzą do odbiorcy i dochodzą wysyłane do mnie.

Skorzystałem z poradnika na help.BenM.at | BENM.AT czyli zainstalowałem profil orange, który ustawia dane:

APN: internet
    Username: internet
    Password: internet

Oczywiście zerowałem wszystkie ustawienia w telefonie. Wyzerowałem ustawienia sieciowe również po zerowaniu wszystkiego. "Nie wymazywałem zawartości i ustawienia"

Mimo tych wszystkich zabiegów internet nie działa. Czy jest ktoś kto mi pomoże?
    Game Center: mygumas
    Instagram : mygumas

Niby wszystko ok.
    Jeżeli chcesz to wykonaj odtworzenie całkowite iOS-a z pozycji iTunes
    Po odtworzeniu całkowicie czystego systemu, iT zaisntaluje Ci ponownie ustawienia oparatora i nie musisz wpisywać APN gdyż będziesz miał wersję 9.1 ustawień operatorskich a ma to Orange i Era.
    Jeżeli to nic nie pomoże to idź do salonu Orange aby ustalić czy przyczyna stoi po stronie Orange czy po stronie telefonu.
    Mnie nic nie przychodzi już do głowy

Komentarz

Proszę powiedz jak zrobić odtworzenie całkowicie czystego systemu? w iTunes robie tylko odtwórz? nie ściągnie mi jakiś tam zapisanych na dysku danych? rozumiem, ze aplikacje z AS zostaną ?

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Komentarz

Wszystko wyleci.
        Wrócisz do ustawień fabrycznych i nic nie ocaleje.
        Wykonaj sobie kopie danych. Poczytaj o tym gdyż jest co po czytać aby później przywrócić dane które utracisz przy odtworzeniu fabrycznego iOS-a
        To jest cena którą poniesiesz lub nie jak coś inngeo wymyślisz lub tutaj może ktoś Ci doradzi.
        Ja jak coś widzę że nie działa mi poprawnie mój iP-ek to robię odtworzenie i po 15 minutach mam spokój .
        Oczywiście mam wykonanie kopie danych takich jak programy, muzyka pobrana zdjęcia etc
        Zresztą iTunes sam przetrzymuje Twoje dane i przwróci Ci je jak go ustawisz.
        Lub
        Idź od razu do salonu Orange

Komentarz

Zrobilem restore.. internet nie dziala. Wychodzi na to, ze mimo iż usługa jest włączona to coś jest nie tak.

Komentarz

Karta mcro sim. Chyba taka jest w iP4. Ja mam 3GSa na zwykłego sima
            U mnie zanim ustawili na iPadzie to miałem dwie wizyty w salonie Orange i skończyło się na wymianie, pózniej jej nie mogli aktywować, następnie coś innego wymyślili i ruszyło. Siedziałem w salonie prawie 2 godziny.

---------- Wpis dodano o 22:21 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:21 ----------

Współczuje i pozdrawiam

Komentarz

Tak posiadam kartę micro sim. Przejdę się do salonu.. zobaczymy.

Komentarz

Pracuję...
              X